web analytics

Predaj obrazov online

obraz Štatistiky ukazujú, že predaje cez internet na Slovensku neustále rastú. Mobily a príslušenstvo, spotrebná elektronika, knihy, počítače. To sú azda najpredávanejšie produkty. Ale prečo obmedzovať sám seba, keď si môžeme cez internet spríjemniť svoju domácnosť, dopriať si svoj relax? A to nemám na mysli sťahovanie filmov či hudby.

Protagonistami internetových nákupov sú predovšetkým mladí ľudia, pre ktorých počítače a internet sú úplnou samozrejmosťou a medzi nákupom v klasickej, tzv. „kamenej“ predajni a v internetovej predajni nevidia rozdiel. Samozrejme okrem absencie tlačenice pri regáloch alebo otváracích hodín v kamenných obchodoch, nehovoriac v tomto čase o nervóznych predavačoch alebo vypredaných skladoch.

Pokiaľ sa rozhodnete vyskúšať predaj obrazov online „na vlastnej koži“, určite neoľutujete. Najmä ak nebývate v blízkosti špecializovanej predajne. Nemusíte nikam cestovať, nemusíte sa ponáhľať, aby ste stihli nakúpiť pred záverečnou, nemusíte sa tiskať vedľa iných kupujúcich a nemusíte sa rozhodovať pod tlakom.

Usaďte sa pohodlne vo svoje pracovni alebo obývačke, na svojom počítači alebo tablete si otvorte webovú stránku pre predaj obrazov online a vyberte si podľa svojho vkusu. Už o pár dní môže stenu vášho príbytku či pracovné zdobiť krásny obraz. A nie hocijaký. Výborne vyzerajú obrazy na stenu zostavené z viacerých kusov. Môžete si nechať vyrobiť obraz zo svojej vlastnej fotografie! Máte nádhernú spomienku na dovolenku alebo rodinnú udalosť? Ukážte ju priateľom a známym!

Výhodou predaja obrazov online je okrem pohodlia pri výbere a nákupe aj pohodlie pri doručení kuriérskou službou až k vám. Žiadne chodenie na poštu (viete, ako to tam vyzerá pred sviatkami!), žiadne vyčkávanie v radoch. Po doručení rozbalíte váš nový obraz a môžete sa kochať.

1 komentár

  • Jozef 19. apríla 2016 Odpovedať

    Dobrý, deň kamarátka maľuje veľmi pekné obrazy a chcela by ích aj predávať.Prosím ako na to.

    Opera 36.0.2130.65 Opera 36.0.2130.65 Windows 8.1 x64 Edition Windows 8.1 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/49.0.2623.110 Safari/537.36 OPR/36.0.2130.65

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.