Kategória: Len tak

Výživové doplnky sú pri vegánskej strave nevyhnutné

Vegetariánstvo a vegánstvo sú v súčasnej dobre veľmi populárne. Zo všetkých dôvodov spomeňme morálne a etické a teda presvedčenie, že nie je vhodné spôsobovať zvieratám smrť, aby sme sa najedli, ale aj nutričné, pričom sa verí, že rastlinná strava je pre náš organizmus najzdravšia. Existuje však z hľadiska živín niečo, na čo si dávať pri vegánskej strave pozor a pravidelne…

Čítať ďalej »

Ako v zime znížiť riziko autonehody

Zima je nevyspytateľným obdobím, počas ktorého by sa najmä mladí, neskúsení vodiči mali mať poriadne na pozore. Je to obdobie, kedy viac než kedykoľvek inokedy platí, že pomaly zájdeme naozaj ďalej. Namiesto nerozvážneho preceňovania svojich schopností by tak vodiči mali staviť najmä na zodpovednosť a chrániť tak nielen seba ale aj druhých.

Čítať ďalej »

Tipy na koníčky, ktoré vás pobavia

Zoznam možných koníčkov sa môže hodiť vždy. S najväčšou pravdepodobnosťou väčšinu týchto koníčkov už budete poznať. Aj napriek tomu nie je od veci si ich zopakovať. Okrem iného je možné v zozname nájsť aj tie koníčky, ktoré nepoznáte. Prečo sa na tento článok aspoň nepozrieť? Zvlášť vo chvíli, keď nemáte ako zaplniť voľný čas a hľadáte nové inšpirácie. Pamätajte si…

Čítať ďalej »

Čas na výmenu mobilu

Každá situácia pre vás môže znamenať problém alebo príležitosť. Záleží na tom, ako sa na celú záležitosť pozeráte. A tak keď som sa konečne rozhodol opustiť nevýhodné zamestnanie, musel som vrátiť služobný mobil. Prišiel som nielen o solídny prístroj, ale aj možnosť surfovať po internete. Pre mňa príležitosť vybrať si nový smartfón ak nemu vhodný tarif.

Čítať ďalej »

Vyhliadkový let ako originálny darček

Vymýšľať darček pre niekoho, kto má rád adrenalín, môže byť náročné. Ak máte už pochodené všetky slovenské chodníky v korunách stromov, vyskúšali ste bungee jumping a jazdili ste na motokárach, možno prišiel čas na to, aby ste vyskúšali niečo nové. Stráviť niekoľko hodín v oblakoch je pre niekoho splnený sen.

Čítať ďalej »

Profesionálne prepravné služby tak, ako ich nepoznáte!

Preprava býva nákladná, nehovoriac, keď má náročnú a špecifickú podobu. Vtedy treba použiť aj „záložné kolieska, aby ste klientovi vyhoveli a dôverne vám prenechal celú svoju výnimočnú zásielku. Našťastie, veľký rozmach zaznamenali profesionálne prepravné spoločnosti, ktoré nedávajú spiatočku pred žiadnou novou výzvou. Na akých pilieroch stavajú?

Čítať ďalej »