Kategória: Domácnosť

Domácnosťou označujeme zariadený príbytok, dom alebo byt, v ktorom žije jeden človek alebo viacero osôb, zväčša tvoriace rodinu.

Zaistenie dverí starého domu

Zaistenie bezpečnosti je jednou z našich najvyšších priorít. A týka sa to aj nášho majetku, víkendové chalupy nevynímajúc. Okrem rôznych elektronických systémov patria k najúčinnejším stále kvalitné mechanické zabezpečenia. Ako proti nezvaným návštevníkom zaistiť dvere na starom dome?

Čítať ďalej »

Vyberáte sedačku do obývacej izby? Pozrite sa, ako na to

Akonáhle prídete do obchodu s nábytkom pre sedaciu súpravu, zrejme vás prepadne panika, pretože nenájdete model, ktorý by dokonale zapadol do vašej obývačky. Aj keď sa vám niektorá sedačka zapáčila, nakoniec ste si ju nekúpili, pretože nemala úložný priestor. Keďže má každý z nás úplne iné preferencie a požiadavky, predajne s nábytkom mnohdy nedokážu uspokojiť nároky všetkých zákazníkov. Z tohto…

Čítať ďalej »

Pevný internet na doma si vyberajte starostlivo

Kto by nechcel mať ten najmodernejší internet? Najdokonalejší, najrýchlejší? Taký aby mohol byť neustále byť spojený s okolitým svetom. Odpovieme za vás, každý. Tak prečo sa uspokojiť s nejakými náhradami, ktoré sú síce na prvý pohľad lacné, no behom prevádzky sa ukážu ako značne problematické ak dôjde napríklad k technickej poruche. Poradíme vám ako si vybrať optimum.

Čítať ďalej »

Žiaden hluk v byte

Nevyhovujúce nosné konštrukcie sú hlavnou príčinou šírenia hluku medzi bytovými jednotkami. Ak bývate v staršom paneláku, určite vám už dlhšiu dobu strpčuje život práve hluk od vašich spodných susedov a od susedov na vami. Ak nechcete mať žiaden hluk v byte, čo všetko môžete pre to urobiť?

Čítať ďalej »

Viac priestoru aj vo vašej spálni

Každý z nás bojuje s nedostatkom priestoru. Ľudia žijúci v dvojizbových bytoch by si želali trojizbový a ľudia žijúci v dome by si priali o jednu miestnosť naviac. Ak ale chcete viac priestoru, musíte pretriediť niektoré veci a vytvoriť si určitý systém uskladňovania vecí. Čo ale môžete urobiť pre to, aby ste mali viac priestoru práve v spálni?

Čítať ďalej »