Kategória: Domácnosť

Domácnosťou označujeme zariadený príbytok, dom alebo byt, v ktorom žije jeden človek alebo viacero osôb, zväčša tvoriace rodinu.

Starostlivosť o šteniatko – ako privítať nového člena do domácnosti?

Adopcia alebo kúpa šteniatka je zavážne rozhodnutie, ktoré ovplyvní nielen budúci život domácnosti, ale aj štvornohého miláčika. Vždy si preto treba poriadne premyslieť či sa rozhodujeme správne a pripraviť celú domácnosť na privítanie nového štvornohého člena rodiny. Prvé dni v novom prostredí s novými ľuďmi sú pre šteniatka veľmi stresujúce. Preto vám radi pomôžeme vybrať preň to najlepšie vybavenie a…

Čítať ďalej »

Využívate notebook či počítač na prácu? Tak si ho doprajte kvalitu za rozumnú cenu!

Medzi výpočtový sortiment zaraďujeme veľmi citlivé prístroje, ktoré treba ako po komponentovej, tak aj po technickej stránke pravidelne udržiavať. Týka sa to nielen firemného, ale aj bežného domáceho užívania. Ideálne, keď si vieme zabezpečiť nový počítač, notebook alebo mobil sa výrazne nižšiu cenu. A to aj za podmienok, že spĺňa všetky technické kritériá. Ako je to možné?

Čítať ďalej »

Ako si vybaviť vlastnú saunu

Domáca sauna vytvára priestor, v ktorom si môžete oddýchnuť od vonkajšieho sveta, zrelaxovať alebo si vypestovať odolnú imunitu. Pokiaľ ide o zariadenie sauny, vo výsledku by mala byť funkčná a pritom esteticky príťažlivá. Zistite viac o niekoľkých radách, ako si vybaviť vlastnú saunu.

Čítať ďalej »

Zero waste ako životný štýl

O životnom prostredí sa toho už veľa popísalo a zrejme aj napíše. Týka sa to totiž každého z nás. Ale nie je to tak, že „životné prostredie kontra človek“, ako sa nám to snažia niektorí protagonisti ochrany planéty z panelákov nahovoriť. V skutočnosti my sme súčasťou životného prostredia a podľa toho by sme sa mali aj chovať. Je to náš…

Čítať ďalej »