web analytics

Fotopasca nie len do prírody

Fotopasce nie sú na našom trhu žiadnou novinkou. Hoci sa spája ich uvedenie na trh so snahou zachytiť najmä chránených živočíchov na našom území, s úspechom sa dajú použiť aj pri ochrane svojho majetku pred nepovolanými návštevníkmi. Napríklad chaty v prírode. Fotopasce odhalia, či vaši hostia sú štvornohí alebo dvojnohí. Či sú to vandali alebo sú len hladní.

Fotopasca je v podstate digitálny fotoaparát so špecifickým ovládaním. Okrem vodotesného obalu v nenápadných prírodných farbách obsahuje pohybový snímač, jeho impulz spúšťa exponovanie fotografie alebo videosekvencie. Tie sa ukladajú na vstavanú SD kartu, takú istú, aká sa používa v iných digitálnych foťákoch. Napájanie zabezpečujú najčastejšie bežné tužkové matérie. Je na vás, či dáte prednosť jednorazovým alkalickým, alebo zvolíte nabíjacie tužkové akumulátory.

Fotopasce Welltar 7310 MMS okrem toho ihneď po zhotovení snímky a jej uložení na SD kartu pošlú MMS na váš mobil. Máte tak okamžite informáciu o narušení stráženého priestoru a ihneď tiež viete, kto sa o to pokúsil. A keď sa len chcete presvedčiť, že je všetko v poriadku, pošlete z mobilu na fotopascu SMS, tá vyhotoví snímku a pošle vám ju späť na mobil.

welltar-fotky

Takto jednoducho sa dá strážiť vaša chata na samote aj bez toho, že by ste museli inštalovať kamerový systém a zabezpečiť jeho pripojenie na internet, aby se mohli kontrolovať stav objektu. Nenápadné fotopasce umiestnite pred chatou alebo v záhradke na strom a vždy máte prehľad, v akom je stave. Montážne popruhy sú súčasťou balenia. V noci si fotopasca pomôže neviditeľným prisvietením, aby ste vždy mali fotografie s vysokým rozlíšením. Narušiteľ tak ani nevie, že bola jeho fotografia práve exponovaná. A vy sa možno dozviete, aká zver navštevuje vašu záhradku v čase vašej neprítomnosti.

Kvalitné fotopasce kúpite vďaka dovozcovi na Slovensko, spoločnosti TEREM s.r.o.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.