web analytics

Najlepšie občerstvenie zabezpečí cateringová firma

Čaká vás „povinnosť“ pripraviť oslavu svojich okrúhlych narodenín a chcete pozvať najbližšiu rodinu aj svojich priateľov? Potom isto chcete, aby všetko prebiehalo k plnej spokojnosti vašich hostí, hladko a bez problémov. Aby bolo jedla aj nápojov nadostač a aby ste na nič nezabudli. Najlepšie je to zveriť odborníkom.

Nedávno som absolvoval dve oslavy. Jedna mala rýdzo súkromný charakter, a prebehla k spokojnosti všetkých pozvaných aj oslávenkyne. Len jej dcéra mala toho za celý deň naozaj dosť. Postarať sa o prípravu jedál aj zákuskov, o prísun nápojov, dostatočný počet tanierov aj pohárov, prestieranie aj upratanie po oslave. Keby si radšej zabezpečila na oslavu narodením svojej matky catering, mohla si užiť oslavu spolu s nami a mať na ňu rovnako príjemné spomienky.

Presne ako moja bývalá šéfka. Na letnú záhradnú párty pri príležitosti jej okrúhlyn objednala firmu na cateringové služby a užívala si deň spolu s nami. Venovala sa hosťom, ochutnávala dobroty, ktoré si objednala, zapíjala lahodným mokom a celý večer sa len usmievala a tancovala. Už roky je to dobrá obchodníčka a vie, kedy je lepšie si zaplatiť za kvalitné služby a nestrácať čas niečím, čo nevie aspoň dobre alebo na čo nemá čas. Zo skúseností z iných spoločenských stretnutí a osláv vie, na koho sa obrátiť, keď treba sa postarať o pohodlie hostí. Na všetko si môžete najať odborníkov, aj na catering, Bratislava nie je obmedzením. Spoločnosť LionCatering.sk neohraničuje svoje služby len na veľké mestá, poskytne vám perfektný servis ohľadne stravovania a občerstvenia na vašu akciu kdekoľvek na Slovensku.

pohostenie

Prípravu oslavy lepšie zvládnete s cateringovou firmou, či už chystáte malú súkromnú oslavu alebo firemný večierok, na ktorý pozývate dôležitých obchodných partnerov a svojich spolupracovníkov. Priateľské vzťahy utužíte a biznis podporíte vtedy, keď sa ako organizátor alebo oslávenec naplno venujete svojím hosťom a starostlivosť o služby prenecháte špecialistom.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.