web analytics

Olejové farby

olejové farby Začala jeseň, práce na záhrade skončili, blížia sa dlhé zimné večery. Patríte k tvorivým typom ľudí? A už ste skúsili maľovanie? Nie, kto by sa v zime trápil s maľovaním izieb. Na plátno! A rovno olejovými farbami!

Stredovekí maliari to mali ťažké. Nie len, že mali problém predať svoje obrazy za dobrú cenu, často trpeli biedu s núdzou aj ich rodiny, ale ešte aj tie farby. Nijaký špecializovaný obchod, pekne si pripraviť olejčeky, rozdrviť farebné nerasty a dobre zamiešať. A až potom prišiel ten geniálny ťah štetcom po plátne, ktorého výsledkom bola hra farieb, svetla a tieňov a vznikol z toho obraz.

olejové farby Dnes olejové farby nepredstavujú ani taký vysoký náklad ani taký problém. Jednoducho navštívite internetový obchod www.maliarskeplatno.sk a v pohodlí obývačky objednáte všetko potrebné pre vaše umelecké pokusy. Kvalitné olejové farby môžu slúžiť nie len na vaše amatérske pokusy, ale aj na serióznu prácu so štetcom a plátnom. Vysoká kvalita, vynikajúce vlastnosti a odolnosť sú samozrejmosťou, veď ich už používali aj starí majstri. Objednať si samozrejme môžete aj plátno, či už napnuté na rámoch či v rolkách. Špachtle? Štetce? Palety? To všetko a mnoho iných potrebných „maličkostí“ v eshope nájdete takpovediac „pod jednou strechou“.

Nákup v eshope má niekoľko výhod. Nemusíte nikam cestovať, lebo v supermarkete kvalitné olejové farby nekúpite, pohodlne zaplatíte podľa vašej voľby prevodom na účet alebo pri prevzatí tovaru. Dovezie vám ich kuriér alebo Slovenská pošta, podľa vašich preferencií.

Objednajte si už dnes a na Vianoce môžete svojich blízkych obdarovať vlastnoručne namaľovaným obrazom, ktorý v budúcnosti môže mať vysokú cenu.

Označené ako

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.