web analytics

Vianočná dovolenka

Vianočná dovolenka Pohľad z okna poteší romantikov. Zasnežené vrcholce stromov, snehová prikrývka na lúkach a kopcoch, všetko skryté pod bielou perinou, len krištáľové cencúle visia zo striech a sviatočná atmosféra dýcha zo všetkých strán… Bŕŕŕ, nie je vám pri tom zima? Nestriasa vás pri myšlienke na zhon v nákupných centrách, kedy jedni zháňajú akýkoľvek darček a druhí zas bezhlavo lietajú za zľavami na hocičo? Máte pravdu. Treba opustiť tento blázinec. Stačí na internete pozrieť sa, kto ponúka aké dovolenky a ísť pekne do tepla a do kľudu, kde si môžete užiť skutočnú pohodu a vrátať sa, až keď to tu všetko prehrmí, smetiari odvezú opadané vianočné stromčeky so zvyškami salóniek a cestári sa zobudia a odpracú lanský sneh z ciest aj chodníkov.

Aby ste únikom z krutej reality neurobili krok zlým smerom, obráťte sa na odborníkov. Autom sa za teplom asi nedostanete, jednak pre záľahy snehu v našom okolí, jednak pre veľkú vzdialenosť. Takže doporučujem použiť lietadlo. Ak by ste ale mali obiehať všetky letecké spoločnosti kvôli letenkám, to by ste si ale moc neoddýchli. Našťastie je tu špecialista na lacné letenky, s ktorým výber a objednanie leteniek nepredstavuje nijaký stres, problém, nervozitu, ale všetko vybavíte v pohodlí obývačky pohodlne, jednoducho a rýchlo. Veď predsa letíte na svoju zimnú dovolenku, tak aj začiatok by mal byť oddychový a príjemný.

Dovolenky letecky sú ideálnou možnosťou, ako rýchlo, pohodlne a bezpečne opustiť svoje bydlisko a presunúť sa na iný koniec sveta. Ako sa dostať do „iného sveta“ a užiť si zmenu podnebia, zmenu atmosféry, zmenu ľudí okolo seba. Tým, že vypadneme z pracovného zhonu alebo aj predvianočného stresu, môžeme si užiť voľné dni a naozaj nabrať nových síl.

Ak teda stereotyp nie je to, čo hľadáte, ak sa nechcete zúčastňovať prichádzajúceho davového šialenstva, navštívte www.pelikan.sk a objednajte si svoje vlastné Vianoce.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.