web analytics

Čo si dáte do rámčeka

Nudí vás starý obraz na stene? Či skôr vám vadí jeho starý rám a obraz by ste si radi nechali? Alebo máte z minulosti nejaké športové diplomy a radi by ste ich uchovali na dlhšiu dobu? Alebo vám podarovali skvelú veľkú fotografiu a zaslúži si čestné miesto u vás doma? To všetko sú situácie, v ktorých je vhodné zamyslieť sa nad službou rámovania obrazov.

Zberatelia obrazov navštevujú burzy alebo nakupujú cez internetové bazáre a pri doprave najviac trpia práve rámy na obrazy. Vymeniť ho za nový je jednoduché a môžete tak urobiť aj vtedy, ak rám nie je poškodený ani dopravou ani vekom. Len sa vám jednoducho nehodí k samotnému obrazu alebo k jeho plánovanému umiestneniu. Nový rám na obraz mu tiež vie dodať nový náboj.

Zaujímavý rám dokáže urobiť divy. Aj s fotografiami. Úplne inak totiž vyzerá fotka z dovolenky na monitore počítača, inak vo fotoknihe a úplne iný dojem z nej získate, keď je vytlačená na veľký formát a zarámovaná. Spoločnosť, dodávajúca aj rámy na fotografie neustále pracuje na tom, aby rozšírila technologické možnosti rámovania, používané materiály a dokázala do rámu umiestniť donedávna ešte nepredstaviteľné objekty. Sledujú nové trendy v segmente rámovania v zahraničí a vytvárajú nové dimenzie tejto činnosti.

sabla

Takže určite neprekvapí, že rámujú staré obrazy aj nové diela nádejných umelcov, zarámovať dokážu aj komplikované puzzle či výnimočný športový dres, medaily či dokonca víťazný pohár. Zaujíma vás cena za rámovanie obrazov? Je prijateľná a neohrozí vaše hobby, či už je ním zbieranie obrazov, fotografovanie alebo radi podávate výkony na športovom poli a zbierate za ne ocenenia. Či už dávate na obdiv svoje umelecké nadanie, vášeň pre šport alebo len milujete olej na plátne a máte radi svoju zbierku len pre seba, správny rám dodá každému artefaktu správny šmrnc. Je len na vás, čo si dáte do rámu.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.