web analytics

Inšpirácia na darček

Darček má byť osobný. Obdarovaný musí vedieť, že dar vystihuje pocity a vzťah darcu a súčasne by mu mal byť srdcu milý. Darček by sa mal odlišovať od bežných drobností, ktoré sa dajú kúpiť na každom rohu, v každom darčekovom obchode. Ak chcete, aby si vás obdarovaný pamätal a nezabudol ani na príležitosť, pri ktorej ste mu váš darček odovzdali, nestačí kúpiť nejakú drobnosť v predajni. Váš darček by mal byť personifikovaný.

Radi spolu s partnerom alebo priateľmi trávite čas pri rozhovore nad šálkou dobrého čaju? Nie je nič jednoduchšie, ako darovať hrnčeky s fotkou. Pravda, vybrať vhodný obrázok už môže trochu trvať, ale ak máte spoločné zážitky a fotografie z výletov, určite sa niečo vo vašom mobile alebo digitálnom archíve nájde.

Rozšíreným darom je aj fotoobraz. Prečo milú spomienku skrývať so šálkou v dlani, keď môže byť všetkým na očiach a pripomínať onú chvíľu. Pripomínať skvelý trek alebo vydarenú dovolenku bude aj autentické tričko s potlačou, ktoré si oslávenec určite zamiluje. A emócie a partiu, s ktorou krásne chvíle zažil, bude takéto tričko pripomínať vždy a každému, keď si ho oblečie.

Ale nie len pripomienky chvíľ minulých sú obľúbené tričká s nápismi a citátmi. Okrem motivačnej funkcie vystihujú aj charakter jeho nositeľa. A ako verejný sľub môžu dávať najavo ciele a túžby toho, kto takéto tričká s nápismi rád nosí. Tričkom so skvelým sloganom môžete niekomu pomôcť dosiahnuť jeho cieľ, aj keď sám má možno pocit, že dosiahnuť ho je ťažké.

Technológie potlače hrnčekov a výroby fotoobrazov sa dajú využiť aj hodnotnejšie, ako len na výrobu statickej dekorácie do bytu alebo kancelárie. Keď poznáte dušu oslávenca a správne využijete dostupné možnosti modernej techniky, vytvoríte darček, ktorý bude osobitý nie len pre vás, ako darcu, ale aj pre obdarovanú osobu. Také sú darčeky od srdca.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.