web analytics

V čom najlepšie športovať

V tomto období sa dá snáď športovať len v teplej lyžiarskej kombinéze, ale onedlho príde jar a to vytiahne všetkých pohybumilovných ľudí von na trávniky, dráhy a ihriská. Aby sa nám dobre športovalo, je dôležité mať správne športové oblečenie, ktoré nebráni pohybu, dobre odvádza pot a cítime sa v ňom dobre.

Športový dres je známy najmä z kolektívnych športov. Jeho primárnym cieľom je odlíšiť od seba hráčov súperiacich tímov. Preč sú však časy, keď športovci na sebe nosili tričká zmáčané potom a riskovali prechladnutie v nepriaznivom počasí. Športové dresy súčasnosti sa vyrábajú z ľahkých materiálov, ktoré dobre odvádzajú pot z tela, ale nepôsobia studeným pocitom. Navyše je možné dresy vyrábať v zaujímavých farebných kombináciách. Už nie je nutné zošívať pravidelné kusy textilu, dnes sú športové dresy naozaj pekným kusom odevu pre fitness a voľný čas.

Keď s partiou nabudúce opäť zájdete do haly na pravidelný futbal, vášho tímového ducha utuží nielen dlhoročné priateľstvo, ale prispejú k tomu aj pánske športové dresy v rovnakej farebnej kombinácii. Nech vás príroda obdarila postavou akejkoľvek výšky alebo manželka vykŕmila do mierne väčšej veľkosti, správnu veľkosť svojho dresu si vyberie každý z vášho mužstva.

football

Pekný dres sa hodí aj pre rekreačného športovca samotára. Aj keď vás baví len tak si zabehať okolo štadióna alebo po cestičke po lese, môžete mať na sebe funkčný športový dres a dobre v ňom vyzerať. Naviac u niektorých sád kúpite dve tričká v doplnkových farbách a nemusíte si odoprieť svoj pohodlný športový odev ani keď sa pri behu zašpiníte.

Čaká vás športové rodinné popoludnie, súperíte s inými rodinami z mestskej štvrti? Vyniknete už na štarte zápolenia, oblečte celú rodinu do športových dresov rôznej veľkosti, ale rovnakej farebnej kombinácie. Predbehnite svojich súperov už od začiatku a prezentujte svojho silného športového a tímového ducha.

 

 

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.