web analytics

3 tipy na slnečné okuliare, ktoré sú v roku 2021 trendy

Ak náhodou nesledujete módne trendy, tento článok je ako stvorený pre vás. Hoci sa nám začínajú jesenné a zimné mesiace, slnečné lúče môžu byť stále také nebezpečné ako počas leta. Nemali by ste ich preto podceňovať. Funkcia slnečných okuliarov je primárne praktická, ale v dnešnej dobe patria tiež slnečné okuliare medzi najnosenejšie doplnky.

Medzi najviac obľúbené slnečné okuliare tejto sezóny sa dostali 3 typy okuliarov, čím sa zaradili medzi tohtoročné trendy. Každému pristane iný tvar a iná farba okuliarov. Vy si pred samotnou kúpou musíte zistiť či vám daný typ bude vôbec sedieť. Preto berte nasledujúci zoznam len ako inšpiráciu či tip na niečo nové.

  1. Športové okuliare nielen na šport

Na ulici ste si ich museli dozaista všimnúť aj vy. Veľké okuliare zakrývajúce polovicu tváre. Niekomu pripomínajú tvar okuliarov, ktorý sa bežne nosí do chemického laboratória, inému zas pripomínajú okuliare, ktoré sa nosia na tenisových kurtoch. To je pravda! Veľkým trendom je všeobecne športovo ladené oblečenie, preto ani so športovými slnečnými okuliarmi nebudete vedľa.

  1. Retro nikdy nevyjde z módy

S veľkými okrúhlymi slnečnými okuliarmi sa budete cítiť ako filmová hviezda z 50. rokov. Kruhové rámy dodávajú štýl a vyzerajú veľmi vkusne. Rám zoženiete hrubší, ale aj tenší. Je len na vás, po ktorom sa rozhodnete siahnuť. Páčiť by sa vám mohol aj kompromis – rám okolo sklíčok je hrubší a nožičky sú tenšie alebo naopak.

Medzi obľúbené retro okrúhle slnečné okuliare patria aj okuliare Tommy Hilfiger, ktoré bez problémov zoženiete aj na Slovensku, napríklad na stránke Duos.sk.

  1. Obdĺžniky sú čoraz obľúbenejšie

Kedysi neboli takéto okuliare veľmi v obľube, no dnes ich nosí takmer každý. Obdĺžnikový tvar je veľmi trendy najmä u mladých ľudí, ktorý sa snažia vyzerať elegantne a športovo zároveň. Chcú dodať svojmu „looku“ ešte trochu vintage nádychu, preto siahnu po takomto type okuliarov.

Zdroj obrázku: Shopping King Louie / Shutterstock.com

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.