web analytics

Byty v projekte Premiére sú už k dispozícii!

Rozhodli ste sa pre život v Bratislave? Tak to určite budete čím skôr zháňať poriadne ubytovanie. Máme pre vás riešenie. Od začiatku roku 2017 sú k dispozícii jednotky bytového komplexu Premiére v Starom meste.

Projekt Premiére predstavuje zhmotnený sen všetkých, ktorí túžia po plne vybavenom bývaní so všetkým, čo k tomu patrí. Prosto bývaním, ktoré spĺňa požiadavky 21.storočia a ponúka vysoký komfort za rozumné ceny.

Stovky metrov štvorcových obytnej plochy

Na dvadsiatich troch podlažiach tu nájdete byty, apartmány aj štúdia s rozlohou od 32 až po 125m2. Bez ohľadu na výmeru je súčasťou všetkých jednotiek lodžia, balkón alebo terasa s naozaj unikátnymi výhľadmi na Bratislavu a jej okolie. Kliknite na www.finep.sk a môžete to posúdiť aj vy.

finep sk

Zo Šancovej do celého sveta

Ideálnejšie ale bude, ak navštívite miesto osobne. Schôdzku a prehliadku priestorov si môžete dohodnúť prostredníctvom online formulára alebo po telefonickom dohovore. Obe možnosti vás však privedú na rovnakú adresu – byty na predaj Bratislava ponúka na Šancovej ulici. Budete tak môcť zhodnotiť plusy tejto lokality, medzi ktoré určite treba zarátať kvalitné dopravné napojenie na letisko, diaľnicu D2 či k miestam určeným na relax alebo vzdelávanie.

Šancová

Vaše auto bude v bezpečí

Nie len kvalitná občianska vybavenosť patrí k výhodám tohto projektu. Už len samotný fakt, že pod komplexom sa nachádza plne využiteľná trojpodlažná podzemná garáž, určite poteší. Podobne ako prítomnosť nabíjacích staníc pre elektromobily, čo môže byť vzhľadom na budúcnosť celkom príjemná devíza moderného bývania. Takéto novostavby v Bratislave veru nie sú tradičnou záležitosťou

projekt Premiére

Investícia, ktorá sa zhodnotí sama

Investícia do vlastného bývania je jednou z najlepších možností, ktoré sa vám ponúkajú. Cena jednoizbovej jednotky v komplexe Premiére začína na úrovni o málo vyššej ako 120 000€, dvojizbová je k dispozícii ani nie za 150 000€. Pri rastúcich cenách obytných jednotiek a ich všeobecnému nedostatku môže ísť o investíciu, ktorú zhodnotíte už vo veľmi blízkej dobe!

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.