web analytics

Ako nezabudnúť na kyticu

Priznajme si to páni, stáva sa nám to často. Popri svojich povinnostiach a koníčkoch zabúdame. Najmä na výročia, čo nám nezabudnú naše polovičky pripomenúť pri každej príležitosti. A keď si aj spomenieme na poslednú chvíľu, býva už pozde na vhodný dar. Našťastie je tu spôsob, ako kedykoľvek a kamkoľvek doručiť kyticu.

Pretože kytica je univerzálny dar pre každú ženu. Poteší nie len množstvom kvetov, ale aj ich farbou a vôňou. Otázku, kde ju narýchlo zohnať a včas doručiť, aby si nikto nevšimol, že ste opäť zabudli na významné partnerské výročie, vyriešite hravo vďaka internetu. Doručenie kvetov kdekoľvek po Slovensku za vás zariadi špecializovaná služba.

A keď píšem kdekoľvek, tak myslím naozaj kdekoľvek. Doručenie kvetov do ktorejkoľvek dediny alebo do ktoréhokoľvek mesta trvá najviac poldruha hodiny od objednania a stojí len sedem eur. Pritom dátum a čas doručenia si sami určujete pri objednávke. Takže môžete byť na služobnej ceste a objednáte donášku kvetov napríklad pol hodinu pred vaším návratom. Alebo môžete objednať doručenie kytice na druhý koniec Slovenska. Stačí vám počítač alebo smartfón s prístupom na internet. Stihnete to počas jazdy taxíkom alebo aj vo vlaku.

Ale nie iba donáška kvetov je podstatou tejto služby. Pri objednaní si vyberiete druh a farbu kvetov, určite ich počet a ku kytici môžete nechať pribaliť malý darček, napríklad obľúbený dezert. A samozrejme nechať pripísať odkaz, ktorý bude ku kytici vhodne pribalený. Napríklad poďakovanie za spoločne strávené chvíle alebo veršovanú gratuláciu k jubileu, ktorého oslavy sa nemôžete zúčastniť.

Teraz sa už nemusíte naháňať po meste a zháňať kvety na poslednú chvíľu. Kvety online si môžete s predstihom objednať a nechať doručiť aj sebe do kancelárie a na oslavu nakráčate s úžasnou kyticou v ruke, ktorú bude oslávenkyňa obdivovať a ostatní gratulanti závidieť.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.