web analytics

Nie je varenie vaše hobby? Vyskúšajte donášku jedla!

Varenie je činnosť, ktorá vyžaduje isté skúsenosti, no najmä, zaberie nemálo času. Ak varenie nie je vaším hobby, no aj tak si radi vychutnáte kvalitné jedlo priamo u vás doma, skvelým riešením môže byť práve donáška!

No nie je donáška ako donáška. Napríklad si vezmime obľúbenú donášku pizze. Asi každý z nás má rád pizzu, no vedeli by ste si predstaviť jesť ju každý deň? Pravdepodobne nie. Donáška pizze tak dáva zmysel len ako občasné riešenie, keď nemáte čas a chcete sa rýchlo a dobre najesť. Podobná analógia platí aj v prípade iných donášok jedál. Inými slovami, donáška jedla je v drvivej väčšine prípadov spätá buď s pizzou, alebo inými fastfoodmi, ktoré nie sú príliš vhodné na pravidelnú konzumáciu.

Ak ale nemáte radi varenie, nejaké jedlo potrebujete každý deň. A jesť každý deň v týždni fastfood z donášky rozhodne nie je dobrý nápad. V takom prípade sa naskytá ešte druhá alternatíva – návšteva reštaurácie. No tá so sebou tiež prináša hneď niekoľko nevýhod. V prvom rade musíte opustiť komfort vášho gauču alebo postele, obliecť sa, nasadnúť do auta a dopraviť sa do reštaurácie, čím stratíte dosť veľa času. Nehovoriac o situácii, kedy do reštaurácie musíte kráčať pešo, alebo využiť MHD. V takom prípade naviac riskujete nákazu Covid-19 a strácate veľa času. No povedzte, stojí to za to? To sa už radšej môžete naučiť variť…

Donáška nemusí byť fastfood!

Našťastie, jedlo domov Bratislava nemusí byť za každých okolností len v podobe fastfoodu. Existujú možnosti, ako si nechať domov doviezť aj kvalitné jedlo, aké by vám uvarila aj vaša mama. Stačí využiť portál JedloBratislava.sk. Na ňom nájdete ponuku denného menu, ale aj štandardných jedál, ktoré sú varené skúsenými kuchármi. Tešiť sa tak môžete na skutočne bohaté, zdravé a nutrične vyvážené jedlá, ktoré sú takmer na nerozoznanie od jedál, ktoré by ste si varili sami.

Takéto kvalitné jedlo vám môže byť dovezené v rámci celej Bratislavy, dostupný je napríklad rozvoz jedla Petržalka, ale jedlo si môžete nechať doviezť aj do iných častí Bratislavy. Vďaka expresnému doručeniu si môžete byť istí, že jedlo k vám príde maximálne čerstvé a ešte teplé, ako keby ste si ho naložili z hrnca.

To, čo máte najradšej

Doniesť si jedlo Bratislava dáva obrovský zmysel aj v prípade obedov alebo večerí pre celú rodinu, alebo partiu kamarátov. Nemusíte sa donekonečna dohadovať o tom, čo budete variť, aby bol každý spokojný. Vždy sa totižto nájde niekto, komu dané jedlo nevyhovuje a potom si obed alebo večeru neužije tak, ako ostatní. Vďaka donáške jedla si môže každý vybrať také jedlo, na aké má v daný deň chuť. Naviac, donáška jedla je dostupná za výhodné ceny, ani vaša peňaženka tak nebude zbytočne trpieť. Tak neváhajte a vyskúšajte to aj vy!

1 komentár

  • Ján Miloš 1. septembra 2020 Odpovedať

    Cez túto krízu si musí dávať človek veľký pozor, ale z kvalitných miest to môžem len odporúčať boli sme veľmi spokojný

    Firefox 79.0 Firefox 79.0 Windows 10 x64 Edition Windows 10 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:79.0) Gecko/20100101 Firefox/79.0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.