web analytics

Doplňte si regále

Iste to poznáte aj vy. Vecí stále pribúda a miesta na uloženie je stále málo. A netýka sa to len bytu a kníh na poličkách. Ani nemusíte byť veľkopodnikateľom, aby ste riešili tento problém. Veď sa stačí pozrieť do vašej komory či garáže. No nezišli by sa aj vám dajaké police do regálu navyše?

Regálové zostavy je dobré riešiť komplexne. Teda zhodnotiť potrebu priestoru na skladovanie, určiť si veľkosť a nosnosť regálov a objednať naraz. No ale čo keď sa časom ukáže práve tá potreba zvýšiť skladovaciu kapacitu? Pribudlo nové auto v rodine a potrebujete uložiť sezónne prezutie a doplnkovú výbavu? Svokra zavára viacej ovocia a kompóty už nemáte kde skladovať? Začali ste zbierať staré žehličky a už sa s nimi nikam nevojdete?

Riešením je dokúpiť jednotlivé regálové komponenty a rozšíriť, zvýšiť alebo spevniť svoje regále. Najviac zbytočného priestoru máme na výšku. Väčšina ľudí si kúpi regálové zostavy tak, a by na ne pohodlne dočiahla zo zeme. A nad regálom je zbytočne vzduch. Stačí teda zakúpiť vyššie regálové rámy a na ne preložiť súčasné police a hneď môžete mať zvýšenú skladovaciu kapacitu aj o 20% za primeranú cenu.

Podobne je to aj s policami. Skladujete drobné veci? Zahustite regále novými poličkami. Vedeli ste, že okrem plochých klasických políc môžete mať aj police vaničkové? Aby sa vám lepšie skladovali napríklad sáčky s tovarom a nepadali vám na zem.

A aby ste vo svojej rozšírenej regálovej zostave mali poriadok a vedeli, čo kde máte, doporučujem konečne označiť police štítkami. Buď plastovými, nasúvacími na profil police alebo magnetickým. V obidvoch je papierový štítok chránený plastovou fóliou a obidvoje sa ľahko premiestňujú na nové miesto. Ak preložíte škatuľu s dôležitými vecami na nové miesto, nech neostane štítok na tom starom.

To, že ste si pred časom zakúpili dnes už malý regál ešte neznamená, že si nemôžete rozšíriť kedykoľvek podľa svojich potrieb!

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.