web analytics

Ekologické značky, v ktorých zažiarite

Ekologický spôsob života sa postupne dostáva medzi čoraz väčší počet ľudí. Zmeniť životný štýl nemusí byť utrpením, môžete zvoliť aj trendy cestu. E-shop Dedoles vám ponúka širokú škálu jedinečných kúskov oblečenia, ktoré sú šetrné voči prírode.

O e-shope Dedoles

Tím ľudí, ktorý sa neženie len za úspechom a ziskami. Práve naopak. Verí, že svet môže byť lepším miestom, ak sa každý bude správať uvedomelejšie. Sám preto spolupracuje so značkami, ktoré svojimi produktami šetria prírodu a prinášajú nejakú pridanú hodnotu.

Siahnite po dámskych legínach od Lotus Leggins

Začalo to jednoduchou myšlienkou, dať obyčajným ženám možnosť vyjadriť sa, ukázať a cítiť sa sebavedomo v dámskych legínach, ktoré sú nielen vysoko kvalitné, ale aj pohodlné. Značka existovala v online svete za účelom vytvorenia komunity pre jedinečných a zapálených ľudí. Misiou značky Lotus Leggins je byť inšpiráciou pre ženy po celom svete. Ženy prostredníctvom legín posilnia svoje ja.

Spoločnosť sa neorientuje len na oblečenie, zamestnáva tiež talentovaných ľudí zo všetkých kútov sveta, slobodné mamičky a freelancerov.

Dámske legíny sa šijú v Číne. Vďaka špeciálnym vláknam sú skvelé na šport a pohybové aktivity. Odvádzajú pot a regulujú telesnú teplotu.

Kúsky od Spiral Direct vyjadria váš filmový alebo hudobný vkus

Spiral Direct je už od roku 1990 značkou, ktorá ponúka tmavé a špičkové návrhy na alternatívnom módnom trhu. Dodáva jedinečné a kvalitné umelecké diela, ktoré pokrývajú všetko od gotiky, hororu, fantasy či vintage. V ponuke nájdete zaujímavé tričká a mikiny s motívmi, ktoré upútajú zaiste každého.

Mikiny aj tričká od značky Spiral Direct sú označené ako AZO FREE, čo znamená, že neobsahujú žiadne farbivá, ktoré by mohli spôsobovať nepríjemnosti. Ich farby sú ale stále a môžete počítať s tým, že vám dlho vydržia.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.