web analytics

Kam na rande

Chcete pozvať dievča svojich snov na večeru a hľadáte miesto, ktoré by ju nesklamalo, kde by ste sa cítili uvoľnene a kde by príjemná atmosféra pomohla „prelomiť ľady“? Potom hľadáte miesto, kde môžete diskrétne naznačiť svoje zámery a kde sa nemusíte báť, že vám okolie vaše snahy prekazí. Kde sú kvalitné služby samozrejmosťou a dobré jedlá štandardom.

Prvé rande je veľkým krokom do neznáma. Nechcete byť priveľmi v centre na očiach všetkých známych, neviete, čo má rada vaša vyvolená. Potrebujete miesto, kde poskytujú kvalitné služby, aby žiadna náhoda nepokazila dobrý dojem, ktorý sa snažíte vo svojej vyvolenej zanechať. A aby v kuchyni vedeli pripraviť chutné jedlá aj vtedy, keď očakávate, že mladá dáma uprednostní zdravé jedlá pred poctivou slovenskou kuchyňou, ktorú máte radi ako chlap vy.

Hľadáte miesto, kde môžete zaparkovať svoje auto bez toho, že by ho hneď zbadali a spoznali vaši priatelia, ktorí by sa na druhý deň vypytovali, s kým ste tam boli a čo ste tam robili. Skrátka uzatvorené parkovisko je nutnosť. Aj pre prípad, že by sa rande vyvíjalo dobre a spojenie jedla s vínom a dobrou náladou by si vyžadovalo večer návrat do mesta taxíkom.

obed-u-vinara

Hľadáte miesto, kde je pokoj a kľud aj keď opustíte priestory podniku. Kde môžete ďalej konverzovať v tichu vo svite hviezd a odkiaľ môžete ponúknuť návrat do mesta prechádzkou za svitu Mesiaca. Skrátka miesto, ktoré je všetkými svojimi vlastnosťami naklonené vaším romantickým zámerom a nepokazí vám vašu budúcnosť.

Možno hľadáte miesto, ktoré je tak perfektné, že neostane pri prvom rande. Že vám tak zachutia zdravé jedlá a všetky tie lahodné chute, že sem budete chodiť zas a znova a jedného večera nebudete chcieť volať taxík, ani chodiť pešo, jednoducho tu zostanete obaja aj na raňajky. Prvé spoločné raňajky.

penzion u vinara

Môže to byť miesto, kde budete chcieť priateľom a známym oznámiť, že ste šťastní a chcete to spolu osláviť. A keď sa vaše prvé nesmelé prvé rande aj vďaka tomuto miestu premení na trvalý a hlboký vzťah, budete chcieť spoločný zámer dať na známosť celej vašej rodine. Potom budete hľadať miesto, kde sa dajú pripraviť svadby, kde skúsený personál poskytuje kvalitné služby a kde nie je problém zaparkovať dostatočný počet áut, uvariť všetky tie chutné a zdravé jedlá a kde môžu vaši hostia do rána spokojne prenocovať. Kde sa môžete všetci spokojne zabávať a oslavovať.

Ak hľadáte takéto miesto, práve ste ho našli. Je to PENZIÓN U VINÁRA na okraji Veľkého Krtíša. Ak ste pozvali vašu slečnu na prvé rande, alebo sa váš vzťah úspešne rozvíja či ste dospeli do bodu, kedy svoje city spečaťujete pred zrakmi priateľov a rodiny, PENZIÓN U VINÁRA vám ponúka svoje kvalitné služby v každej fáze vášho vzťahu.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.