web analytics

Krbové vložky dokonale oživia priestor, kde bývame

Po rokoch minimálnych zmien hľadáme nielen na internete, ale aj v časopisoch inšpirácie, ako daný priestor, kde bývame, oživiť. Niektorým gazdinkám postačí len zvoliť inú farbu stien, vymeniť záclony, zahodiť nemoderné doplnky a priestor bude živší. Niektoré majú ale náročnejšie požiadavky – chcú investovať do rekonštrukcie vonkajších priestorov, fasády, hydroizolácie základov atď. Medzi náročnejšie rekonštrukcie patrí aj inštalácia krbovej vložky.

Romantika ako stvorená pre vás

Hovorí sa, že krbové vložky oživia domov asi najviac. Je pravda, že najmä cez zimné mesiace, keď budú vonku ukrutné zimy, vy budete väčšinu času, keď sa vrátite z práce, tráviť pri televízore ležaním na sedačke. Oceníte, keď vám priestor rozsvieti a príjemne zohrejú plamienky v krbe. Okrem toho, väčšina z nás si váži chvíle s partnerom, keď môžeme popíjať obľúbený horúci čaj, sedieť na deke a túliť sa k sebe pri krbe. Prítomnosť krbu má ale aj svoje nevýhody, ktoré si väčšina z nás neuvedomuje. Zvyšky spáleného dreva narobia neporiadok v blízkosti samotného krbu. Je nutné mať pri krbe vždy k dispozícii prázdne koše na drevo. Pravidelne ich preto vynášajte, aby sa nestalo, že vám ich dieťa alebo psík prekotí a vy budete mať o zábavu postarané.

krbová vložka

Dymovody

Spočiatku vám môžu vadiť viditeľné, ale zato najkvalitnejšie oceľové dymovody. Treba si však uvedomiť, že bez nich by ste nemohli mať v domácnosti krb podľa svojich predstáv. Dymovod je súčasťou každého krbu a je len na vás a hlavne od dispozičného riešenia vášho domova, či bude viditeľný viac, alebo menej.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.