web analytics

Leto sa blíži, spríjemnite si podávanie nápojov

Leto a slnečné horúčavy sú už netrpezlivo za dverami a práve toto je čas, kedy bude pravidelný pitný režim naozaj nevyhnutný a nezanedbateľný. Práve preto je dobré mať k dispozícií kvalitné hrnčeky vo väčšom množstve, pretože kvalitný hrnček je základ podávania nápoja. Ak rozmýšľate, že obmeníte tento kuchynský doplnok, ste na správnej adrese.

Tescoma totiž ponúka hneď niekoľko sád kvalitných hrnčekov, do ktorých si môžete naservírovať ľadový osviežujúci čaj, prípadne každodennú kávu. Presne také sú šálky a hrnčeky Allegro, ktoré sa pýšia moderným tvarom, jednoduchými líniami a pohodlnými uškami na uchopenie. Ďalej si môžete vybrať zo sady .

tescoma_sk_01

Ako sa zdá, jeden krok sme predbehli. Boli sme pri pití čaju a kávu, avšak, viete ako si tieto nápoje kvalitne pripraviť? Odpoveď je jednoduchá – Kanvica. Kanvice majú v dnešnej dobe v domácnosti nezastupiteľné miesto, preto by ani vo vašej domácnosti nemala chýbať kvalita v podobe tohto výrobku. V tomto prípade platí jasná rovnica – čím lepšia príprava, tým lepšia chuť. Práve k tomu by mohla dopomôcť napríklad kanvica Tea Time z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je vhodná na všetky typy sporákov.

tescoma_sk

Idete von a potrebujete, aby si vaše jedlo alebo nápoj udržali svoju pôvodnú teplotu? Ak áno, s termoskou budete určite spokojní. Práve termosky udržia vašu kávu alebo čaj čerstvú, chutnú a dokonca v nezmenenej teplote. To môže mať obrovskú cenu hlavne na rodinných výletoch alebo jednoducho na dlhšej vychádzke. Tescoma ponúka viacero variant, pretože fantázií sa medzi nekladú, môžete vyberať z kolekcií Family, Family Pastel, Constant alebo Sporty. Posledné dve sú dokonca nerozbitné, čiže sa hodia dokonale do rúk vašich detí.

tescoma

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.