web analytics

Mate už bicykel na túto sezónu?

Zdá sa vám priskoro uprostred zimy hovoriť o bicyklovaní? Ak aj nepatríte k vyznávačom jazdy na bicykli po zasnežených poľných cestách, verte, že onedlho sneh z polí a lúk zmizne a zrazu sa objaví počasie, ktoré bude lákať na výlet do prírody, trošku rozprúdiť krv a potrénovať zimou unudené telo. Budete na to pripravení?

Nemusíte byť súťažný cyklista, aby ste dokázali oceniť kvalitný bicykel. Nejde o to, že lacný bicykel má nízku životnosť a neustále musíte riešiť jeho opravy alebo výmeny opotrebovaných poddimenzovaných dielov. Najhoršie je, keď sa vám porucha stane uprostred výletu, na mieste mimo civilizácie. Opraviť ju nedokážete a kým dotlačíte bicykel spať do mesta… Preto aj rekreační cyklisti dávajú prednosť kvalitným bicyklom, na ktoré sa môžu spoľahnúť za každého počasia v každom teréne. K takým patrí celkom určite aj bicykel KTM od spoločnosti známej najmä produkciou športových motoriek. Značku ste mohli vidieť aj na známej rely Dakar.

Bicykle KTM sú vyrábané nie len v horskom prevedení pre výlety po poľných cestách, značka produkuje aj cestné špeciály pre milovníkov hladkého asfaltu. Ani s veľkosťou strojov nebudete mať problém, či už ste urastený mladík alebo útla dievčina, a vyberiete si aj z farebných kombinácií, i keď nie ste fanúšikom firemnej oranžovej. Bicykel KTM si vás získa svojou kvalitou a pohodlím, vyraziť na výlet budete chcieť každý voľný deň.

mountain-bike

Začiatok cyklistickej sezóny sa blíži, predaj bicyklov sa už začal. Vyberte si zavčasu svojho dvojkolesového tátoša na nadchádzajúcu sezónu, pokiaľ sú dostupné všetky veľkosti rámov a farebné kombinácie u vašej obľúbenej značky. Keď začnete s naberaním kondície zavčas na jar, do letnej dovolenky na bicykli budete v skvelej forme a zvládnete všetky naplánované horské vrcholy a priesmyky. Nový bicykel vám v tom pomôže. A dobrá kondícia vám pomôže ľahšie zvládať náročné pracovné dni v zamestnaní.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.