web analytics

Urobte svoju chatu neodolateľnou

Aj vy radi vytvárate atmosféru miest, ktoré sú určené na konkrétny účel? Izby na cvičenie zariaďujete v športovom štýle, kuchyne majú v skutku atmosféru veľkolepej kuchárky… A čo chaty? Zariaďujete aj tie v štýle oddychu, horského feelingu? A k tomu môžete využiť svoje staré lyže Volkl či snowboardy.

Všetky tieto staré a vyradené lyže môžete využiť ako obklad svojich stien. Vaša chata bude bez pochyby tou najzaujímavejšou v okolí. Nazbierajte si teda čo najviac lyží a snowboardov, odmerajte svoje steny a následne na to odrežte dĺžku lyží a snowboardov tak ako treba. Určite to nepreháňajte a nedávajte tento obklad na všetky steny vo vašej chate. Nechcete predsa aby toho bolo veľa, chcete len, aby ste oživili svoje okolie. Mnohí interiér svojej chaty obkladajú drevom, aby získali horský nádych, no obklad zo starých lyží je určite originálnejší a aj lacnejší, pokiaľ budete hľadať na správnych miestach. Najprv hľadajte u svojich priateľov v pivniciach a ak nebudete mať úspech, skúste bazáre a možno aj starožitníctva. Určite neuškodí ak budete mať výpomoc na tento druh práce, ale určite to aj jeden šikovnejší chlap zvládne sám. Určite si svoj výtvor odfoďte a ukážte ho všetkým známym a priateľom, nech sú inšpirovaní aj oni a majú možnosť urobiť niečo podobné. Ak chcete svoje veldielo dokončiť, môžete do miestnosti obloženej takýmto spôsobom pridať pár doplnkov, nech to tam vyzerá úplne ako v lyžiarskom dome. Z lyžiarok si môžete urobiť vázu ku krbu. Do lyžiarky vložíte sklenenú alebo plastovú nádobu a do nej môžete vkladať rôzne dekorácie. Stačí už len popustiť uzdu svojej fantázii.

A podobným spôsobom môžete využiť mnohé iné športové doplnky, ktoré by ste inak vyhodili. A pritom je také ľahké recyklovať a využívať staré veci na dekorácie a na účel nových a krásnych doplnkov.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.