web analytics

Ako si vybrať kvalitné bývanie v Bratislave?

Sťahujete sa do hlavného mesta Slovenska za školskými povinnosťami, pracovnými povinnosti alebo jednoducho preto, že život v Bratislave bol odjakživa vašim cieľom? My vám poradíme, ako si vhodne vybrať bývanie, je to jednoduché.

Spoločnosť Finep má pre vás jedinečnú ponuku ako zohnať byty v Bratislave. Táto spoločnosť je totiž developerom projektu Jégého alej, ktorá patrí medzi najperspektívnejšie oblasti pre bývanie v Bratislave. Táto lokalita sa vyznačuje predovšetkým blízkou dostupnosťou k centru mesta, navyše sa jedná o pokojnú mestskú časť, ktorá je obklopená zeleňou.

finep_sk

A nielen zeleňou, ale takisto aj možnosťami športového kultúrneho vyžitia. Dostupný je napríklad Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum, basketbalová hala Pasienky alebo kúpalisko Tehelné Pole. Tieto byty na predaj v Bratislave nájdete konkrétne v Ružinove, projekt Jégého alej predstavuje 20 podlažný bytový dom, kde sa nachádza až 194 bytov a apartmánov. K dispozícií sú nové byty s výmerami od 33 do 114 m2.

Práve Jégého alej spadá pod kategóriu byty Bratislava Ružinov, táto štvrť sa nachádza v centre mesta. Väčšinou obyvateľstva tvoria väčšie rodiny s deťmi. Samotnú ulicu tvorí tichá alej, ktorá je husto lemovaná vysokými stromami. Navyše v blízkosti je hlavná dopravná križovatka Trnavské mýto. Ak milujete mestský a zároveň kľudný život, Jégého alej vás určite osloví nielen svojim prostredím, ale takisto aj kvalitou interiéru.

finep_sk

Finep totiž kladie veľký dôraz na vzhľad a vybavenie bytov, veď táto spoločnosť je na trhu už 19 rokov v Česku a 8 rokov na Slovensku, pričom predala viac ako 8000 nových bytov. Finep okrem toho ponúka predĺženú záruku 3 roky na všetky predané byty v Bratislave.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.