web analytics

Neobyčajné a praktické: vianočný darček a reklama zároveň

Nielen kalendár, ale aj teplomery hovoria jasne: zvianočnieva sa. Čo to znamená? Že s ubúdajúcim svetlom a teplotou vzduchu sa pomaly blíži koniec roka a s tým súvisiace vianočné sviatky. Ak patríte k tým, ktorí radi dávajú darčeky nielen svojim blízkym, ale aj kolegom v práci či zamestnancom, nasledujúce riadky sú určené práve vám.

Teplé oblečenie je zaručený úspech

Niekto považuje rozdávanie darčekov za archaický a gýčový zvyk, pre niekoho je to najkrajšia súčasť Vianoc. Ak máte radi ľudí vo svojom okolí, chcete im to predsa dať patrične najavo. Vianoce a ich láskavá atmosféra sú preto ideálnou príležitosťou na nakupovanie darčekov. V prípade, že chcete vašich kolegov či zamestnancov potešiť skutočne výnimočným spôsobom, nezabúdajte na to, že vaše darčeky by mali byť nielen praktické, ale aj originálne. Pridanou hodnotou v tomto prípade môže byť aj logo vašej firmy, ktoré splní úlohu reklamy a prezentácie.

V čase, keď všade navôkol úraduje zima a sneh, je teplé oblečenie veľmi užitočným darčekom. Navyše ním nikoho neurazíte ani nič nepokazíte, zimné oblečenie väčšinou zoženiete v jednotnej veľkosti a s veselými vianočnými motívmi. Okrem teplých vlnených svetrov, čiapok či šálov potešia aj dotykové rukavice na smartfón so špeciálnou povrchovou úpravou na palci a na ukazováku. Ak vám zima nedovolí stiahnuť si rukavice z prstov, tento šikovný jednoduchý vynález vám umožní používať telefón aj v mrazivom počasí.

K povinnej zimnej výbave patria tiež kvalitné polyesterové vianočné ponožky s protišmykovou úpravou. K tomu voňavý čaj či varené vínko, dobrá kniha a deka – viac ku šťastiu netreba. Tento milý darček doplnený o vaše firemné logo poteší každého, nezáleží na veku či veľkosti, ponožky univerzálnej veľkosti sa prispôsobia každej uzimenej nôžke.

Potešia a pomôžu

Ak plánujete byť skutočne originálni, nebojte sa staviť na čisto vianočnú kartu: fleecová deka poskladaná do tvaru vianočnej postavičky. Hoci je určená najmä deťom, určite poteší aj každého dospeláka a môže sa tak stať veselou súčasťou vianočnej výzdoby vo vašej obývačke.

Vianočné darčeky môžu byť nielen jedinečné, ale aj šetrné k prírode. Ak chcete prispieť k zníženiu plastového odpadu, jednou z možností je aj používanie textilnej tašky namiesto neustáleho kupovania tých jednorazových. Kvalitná bavlnená nákupná taška s dlhými ušami a s vianočným motívom môže byť skvelým darčekom, ktorý spája praktické využitie a ideálnu plochu na umiestnenie firemného loga. Vďaka nízkym výrobným nákladom ich môžete rozdať vo väčšom počte, poslúži vám aj ako jednoduchý a efektný obal na ďalšie vianočné drobnosti a reklamné darčeky.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.