web analytics

Vyhliadkový let ako originálny darček

Vymýšľať darček pre niekoho, kto má rád adrenalín, môže byť náročné. Ak máte už pochodené všetky slovenské chodníky v korunách stromov, vyskúšali ste bungee jumping a jazdili ste na motokárach, možno prišiel čas na to, aby ste vyskúšali niečo nové. Stráviť niekoľko hodín v oblakoch je pre niekoho splnený sen.

Na adrenalínových zážitkoch je skvelé to, že sa mnohé dajú zažiť vo dvojici. Preto, ak zháňate darček pre svoju polovičku, vyhliadkové lety sú tou správnou voľbou.
Čo všetko zažijete počas vyhliadkového letu?
POHĽAD NA SLOVENSKÚ KRAJINU
Leteckezazitky.sk ponúkajú vyhliadkové lety takmer po celom Slovensku, od Bratislavy, cez Trenčín a Liptov až po Košice. Ďalšou výhodou je, že si môžete zvoliť ročné obdobie, nakoľko lety sú uskutočňované počas celého roka. Teda, ak má vaša polovička narodeniny na jeseň, môžete si dopredu dohodnúť let alebo kúpiť darčekový poukaz.
POCIT VOĽNOSTI
Nie nadarmo sa v mnohých pesničkách spieva o živote v oblakoch. Keď už viac nie ste nohami na zemi, odrazu máte skutočne pocit, že ste akýsi ľahší a cítite sa uvoľnenejšie. Medzi oblakmi si môžete dovoliť na nič nemyslieť, len sa kochať scenériou, ktorá sa vám naskytne. Pocit úplnej voľnosti a slobody je na nezaplatenie.

STÁLE NIEČO NOVÉ
Ak ste už náhodou v minulosti zažili vyhliadkový let lietadlom aj so svojou polovičkou, teraz sa môžete rozhodnúť pre inú formu letu. Môžete letieť vrtuľníkom, rogalom, vetroňom a dokonca aj balónom. Let balónom patrí skutočne medzi originálne romantické darčeky. Akýkoľvek vyhliadkový let je určite darčekom, na ktorý sa len tak nezabúda.
Máte pocit, že vaša polovička by zniesla aj niečo adrenalínovejšie? Ak áno, v tom prípade jej môžete zakúpiť tandemový zoskok, ktorý jej určite poriadne rozbúcha srdce.
Spravte radosť svojej polovičke a zároveň aj sebe. Zakúpte si dobrodružstvo na celý život.

Zdroj obrázku: Alexandre G. ROSA / Shutterstock.com

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.