web analytics

Nie len darčeky

Ľudia majú vo zvyku jeden druhého obdarovávať. Na narodeniny, na meniny, na Vianoce, za maturitu, za promóciu, na výročie sobáša. Zamilovaní si dávajú plyšáky nie len na Valentýna a keby sme náhodou zabudli, tak nám to reklama vždy pripomenie, že aký je sviatok. Ale má to cenu urobiť niekomu darčekom radosť podľa vopred schváleného harmonogramu?

Príležitostí na podarovanie je mnoho a nemusia byť práve v kalendári vyznačené červeným písmom. Veď dať vedieť niekomu, že nám na ňom záleží, že naňho myslíme a že je v našom živote dôležitý, môžeme v ktorýkoľvek deň.

A nemusí ísť vždy len o dar hodnotný, drahý, praktický a účelný. Na prejavenie vzťahu stačí aj drobnosť, presne taká, aké nájdete na darčeky igift.sk. Čo ale neznamená, že tieto darčeky nemusia mať svoju hodnotu a že nemôžu byť užitočné. V každom prípade ale budú obdarovanej osobe pripomínať vás, darcu. A určite nezapadnú prachom, ako často tie veľké, oficiálne dary, odovzdané pri oficiálnych príležitostiach, omieľaných reklamnými médiami od rána do večera.

Ak chcete, aby váš priateľ si na vás spomenul naozaj každý deň, venujte mu originálne budíky a cieľ dosiahnete zaručene. Vždy keď bude vstávať do práce, si spomenie nie len na tú prácu, ale aj na vás. A možno vstane do práce o čosi veselší, ako tí, ktorých budí ráno starý budík Prim ešte z čias dávno minulých.

Povahy od prírody veselé potešia vždy osobitné vtipné darčeky, pomocou ktorých zase oni môžu zabávať celé okolie. Napríklad zábavnými plavkami z nemenovaného filmu alebo pivnými okuliarami. Naopak, niektoré z darčekov ich skôr potešia v ich súkromí, ako antistresové predmety či WC golf. Že taký ste ešte nevideli? Tak si pozrite stránku z odkazu, nájdete tam omnoho viac. A obdarovať nemusíte len druhého človeka, ale aj seba. Či seba nemáte radi a nezáleží vám na vás?

1 komentár

  • Darčeky 25. mája 2013 Odpovedať

    Celkom dobrý e shop ten i gift 🙂

    Google Chrome 26.0.1410.64 Google Chrome 26.0.1410.64 Windows Vista Windows Vista
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0) AppleWebKit/537.31 (KHTML, like Gecko) Chrome/26.0.1410.64 Safari/537.31

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.