web analytics
fuel save

O2 dotuje benzín

Ceny nafty a benzínu rastú každý mesiac. Preto potešila zimná akcia mobilného operátora, ktorý každému privátnemu zákazníkovi poslal kupón na zľavu niekoľko centov z každého litra paliva tankovaného na čerpacích staniciach Shell na Slovensku.

Zľava bola obmedzená na najviac sedemdesiat litrov benzínu a nafty a predstavovala 4 centy z ceny štandardného paliva alebo 8 centov z ceny prémiového paliva. Platnosť posledného kupónu skončila 31.3.2013.

Zľavový kupón O2 na palivo Shell bol priložený k faktúre a na jeho uplatnenie stačilo vpísať do príslušnej kolónky svoje mobilné číslo a odovzdať pri tankovaní obsluhe pri pokladni.

V minulosti som dostal od Orange kreditnú kartu, že „požičaj si a plať“. Aj kadejaké nasprostasté zľavové kupóny na predražené žeŠtýlové hlúposti. Tá kreditka je aspoň dobrá na nanášanie silikónového tmelu okolo vane v kúpeľni.

Keďže jazdím celkom dosť, táto zľava ma nielen potešila, ale aj peniaze mi ušetrila. Nie je to síce milión, ale lepšie, ako drátom do oka a lebo kreditkou do peňaženky. Využil som celkom tri.

A čo, s kým komunikujete vy?

.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.