web analytics
O2 zľavy na benzín

O2 zľavy na benzín

Mobilní operátori sa snažia všelijako získať a potom udržať svojich zákazníkov. Či už je to ponuka mobilov za „zvýhodnenú“ cenu alebo nejaké minúty hovorov alebo megabajty dát navyše. A je tu firma, ktorá ponúka odmeny úplne od veci.

Tým „od veci“ nemyslím to, že je to nejaká zbytočná výhoda alebo iný nezmysel. Tým myslím to, že je to benefit, ktorý nijako nesúvisí s mobilným operátorom a jeho ponukou. No určite poteší takmer každého, pretože sa jedná o zľavu na palivo do automobilu alebo motorky.

Už začiatkom roka 2013 Telefonica 02 posielala svojím zákazníkom spolu s faktúrami aj kupóny na zľavu na palivo na čerpacích staniciach Shell na Slovensku. Zrejme sa stretla táto akcia s úspechom, aj komerčným pre operátora, aj pre pre petrolejársku firmu, pretože teraz v lete sme sa dočkali jej zopakovania, aj keď s inými podmienkami.

Na stránke výhod si môžete nechať poslať SMS so zľavovým kódom, prípadne ho získate bezplatnou SMS. Platnosť kupónu je 14 dní a každý kupón sa dá použiť len raz. Na druhú stranu ale máte právo na každé telefónne číslo O2 použiť mesačne 3 kupóny a na každý si uplatniť zľavu až na 70 litrov palivo pri jednom tankovaní. Zľava predstavuje 4 centy na štandardné palivo (benzína lebo naftu) alebo 8 centov na prémiové palivá. Zľavy majú byť platné do konca roka 2013.

Okrem zľavy na palivo ponúka Telefonica svojím zákazníkom aj iné výhody. Všetky nájdete na stránke http://www.extravyhody.o2.sk/

Využívate zľavu na palivo alebo tankujete inde? Vyjadrite svoj názor v komentároch pod článkom.

.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.