web analytics
Pomôcka pri žehlení

Pomôcka pri žehlení

Žehlenie asi nepatrí medzi hobby, aj keď pripúšťam, že môžu existovať jedinci, ktorých žehlenie baví. No aby vám žehlenie išlo naozaj od ruky, nesmie vás nič vyrušovať, ani neposlušný poťah žehliacej dosky. Máme pre vás zlepšovák.

Najmä pri obracaní košieľ či posúvaní väčších kusov po žehliacej dosky má poťah dosky tendenciu sa rôzne krútiť a vyzliekať z dosky. A tak namiesto žehlenia neustále túto látku posúvame, naprávame a na samotné žehlenie už neostáva veľa síl. Na strane, kde je plocha pre odloženie horúcej žehličky väčšinou poťah drží dobre, no na opačnom konci si robí čo chce.

Pomôcka pri žehlení Pomoc je veľmi jednoduchá a šikovnej gazdinke čo domácemu pánovi výroba jednoduchej pomôcky nezaberie veľa času. Potrebujete na to kúsok širšej gumy a dve spony z trakov. Z nich vyrobíte takýto jednoduchý popruh s upínaním. Okrem gumy a spôn už potrebujete len ihlu a niť a chuť do práce!

Hotovú sponu nasadíte odspodu dosky na poťah žehliacej dosky a už sa nemusíte „otravovať“ s jeho neustálym naprávaním.

Pomôcka pri žehlení
Pomôcka pri žehlení

 
 

 
 

 
 

 
 

 

.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.