web analytics

Potrebujete elektromotory s prevodovkou? Oslovte OSA Žilina

Ak hľadáte niekoho, kto rozumie elektromotorom, elektro prevodovkám a frekvenčným meničom, obráťte sa na firmu OSA Žilina. Tá už od 90-tych rokov ponúka predaj a servis elektromotorov.

Kvalita značky SIEMENS

Spoločnosť OSA Žilina sa špecializuje výhradne na elektromotory značky SIEMENS. Tie sú známe svojou kvalitou a dlhou životnosťou, ktorú lacné a nekvalitné elektromotory z Ázie nedosiahnu. Vyššia nákupná cena, s ktorou sa u produktov SIEMENS stretneme, rozhodne neznamená vyššiu cenu obecne. Elektromotory a elektromotory s prevodovkou SIEMENS vynikajú vysokou spoľahlivosťou a vďaka OSA Žilina máte zaistené kompletné predpredajné poradenstvo aj následný servis.

Sortiment OSA Žilina

Sortiment zahrnuje predovšetkým trojfázové elektromotory SIEMENS pre bežné použitie 1LA7, 1LE1, 1LG4, 1LG6, 1LE15, 1LE16, jednofázové elektromotory SIEMENS 1LF7, K1SA, ďalej elektromotory so zvýšeným výkonom 1LA9, elektromotory s brzdou 1LA7 a 1LE1, vibračné elektromotory EVU a EVK, zaistené elektromotory 1MA7, atexové nevýbušné elektromotory 1MJ6, 1MJ7, 1MD5, 1MB1, AOM, AVK, AKM, jednosmerné elektromotory 1G a 1H, nízkonapäťové veľké motory 1LA8 a vysokonapäťové veľké motory H compact. Okrem toho vám v OSA Žilina ponúknu aj široké príslušenstvo k elektromotorom a taktiež náhradné diely k elektromotorom SIEMENS.

Pokiaľ ide o elektroprevodovky, ponúka OSA Žilina výrobky osvedčených značiek. Ide o šnekové elektroprevodovky STM, WMI, NMRV a NRV, ďalej o čelné, ploché a kužeľočelné elektroprevodovky, a taktiež o veľké mechanické elektroprevodovky.

V sortimente frekvenčných meničov nájdete výrobky značiek Sinamic a Micromaster.

Oprava aj prevíjanie elektromotorov

Pre svojich zákazníkov ponúka OSA Žilina taktiež opravy elektromotorov, ich prevíjanie a servis asynchrónnych motorov všetkých značiek. Firma má krátke dodacie lehoty a dáva záruku na opravené motory.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.