web analytics

Prečo sa oplatí nakupovať na internete

Pre mnohých je to módny trend, pre mnohých je to „cool“ a niektorí len majú v mieste bydliska obmedzený výber a chcú niečo, čo u nich nedostať. Ale nákup cez internet môže byť vyložene praktická záležitosť. Jednak ten istý tovar môžu mať viaceré obchody za úplne rôznu cenu, takže sa nákupom na internete šetrí, jednak nemusíte riešiť vašu pracovnú dobu vs. otváracie hodiny predajní. A ešte jeden pozitívny aspekt môže mať nákup na internete.

Povedzme že chcete kúpiť rozmernejší predmet. Napríklad do domácej dielne na rezanie dreva pokosovú pílu. To je slušný kus náradia a zabalený je v poriadnej škatuli. Ak by ste si šli takúto pílu kúpiť do miestnej predajne, za predpokladu, že ju majú s parametrami, ktoré požadujete a za cenu, ktorá vám vyhovuje, pešo to nezvládnete a ani hromadnou dopravou to nie je jednoduché vláčiť ťažkú škatuľu. Takže musíte prísť autom, prípadne taxíkom, naložiť ťažký náklad do kufra a doma ho opäť vyložiť, rozbaliť, pílu inštalovať. Pomaly celodenná záležitosť.

Kuriér dovezie ku bráne

Ak si objednáte takýto tovar cez internet, eshop ho doručí prostredníctvom kuriérskej firmy a kuriér vám balík vyloží pred dvere. Nepotrebujete auto, objednávať taxík či platiť si električenku. A nepotrebujete jazdiť po meste, hľadať parkovacie miesto čo najbližšie predajni ani sa nadrapovať s krabicou nedajbože po schodoch.

Rovnaké to je aj s krmivom pre nosnice. Načo jazdiť autom, naložiť ťažké vrecia do auta a doma ich znova vykladať a premiestňovať do hospodárskej budovy. Kuriér dovezie vrecia k vám domov, vyloží pri bráne a vám ostane už len ich upratať do hospodárskej budovy. Na vás ostane len tá menšia časť námahy, nehovoriac o úspore času a nezriedka cez internet kúpite kŕmnu zmes nie len presne podľa vašich potrieb, ale často lacnejšie aj s dopravou, než v miestnom obchode.

V ušetrenom čase sa môžete venovať svojim koníčkom.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.