web analytics

Ten správny šmrnc dodajú vašej kuchyni detaily

Aby sme sa v tejto miestnosti cítili naozaj komfortne, je potrebné navrhnúť umiestnenie nábytku tak, aby každá zóna mala svoje miesto. Ten správny šmrnc dodajú vašej kuchyni detaily, ktoré si väčšina z nás nevšíma a predsa zohrávajú dôležitú úlohu.

Nábytkové kovania

Aj keď sa vyrábajú kuchynské linky bez nábytkových kovaní – s dotykovým otváraním, nábytkové kovania sú stále veľmi obľúbené. Aby nám však do interiéru pasovali, potrebujeme ich nielen materiálom, ale aj farebným prevedením prispôsobiť kuchynskej linke.

Je potrebné vyberať kvalitnejšie nábytkové kovania, ktoré sa neošúchajú, budú držať a hlavne budú farebne pasovať ku kuchynskej linke.

Výber nábytkových kovaní prispôsobujte aj štýlu bývania. Ak máte moderné minimalistické kuchyne, nevyberajte si nábytkové kovania v industriálnom štýle.

Jednoduché obrazy

Kuchyňa a bez obrazov? To jednoducho nejde!

Ak vám v kuchyni a v jedálenskej časti chýbajú obrazy, skúste si z ponuky obrazov vybrať také, ktoré dodajú vašej kuchyni ten správny šmrnc. Budú to obrazy s prírodnými motívmi, najviac však motívy potravín, bylín, alebo kávy a kávových zŕn.

Odporúčame skôr menej výrazné obrazy. Obrazy nemajú na seba pútať príliš veľa pozornosti.

Obrus na jedálenskom stole

Ak preferujete vidiecky štýl, určite nepohrdnite vyšívaným ľanovým alebo bavlneným obrusom. Dávajte si však pozor na dĺžku a šírku obrusov. Prispôsobujte ju jedálenskému stolu.

Obrusy by nemali prekrývať väčšiu časť stolových nôh. Nepôsobilo by to príliš dobre.

Ak chcete, aby bola vaša kuchyňa štýlovo zariadená, zameriavajte sa na detaily. Veď práve detaily dodávajú kuchyni šmrnc. Zamerajte sa na obrusy, obrazy, nábytkové kovania, ale aj farebné prevedenie stien a výber behúňa pred kuchynskú linku.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.