web analytics

Úložné priestory v posteli

Pri výbere vhodnej postele sa ľudia rozhodujú podľa viacerých kritérií. Väčšina si všíma dizajn, veľkosť postele alebo pohodlnosť. Často nás nenapadne myslieť na priestor, ktorý môžeme pod posteľou využiť pre odľahčenie skríň od viac či menej potrebných vecí. Najmä v panelákových bytoch, ktoré potrebujú každý meter štvorcový naplno využitý, je posteľ s úložným priestorom veľmi vítaný ba až nutný prvok.

V prípade ak máte posteľ, pod ktorou sa vám ukladá prach a nemá žiadne ďalšie účely, mali by ste popremýšľať nad kúpou novej a praktickejšej postele. Na trhu nájdeme množstvo postelí so zabudovaným úložným priestorom a je iba na vás, aby ste si zvolili ten správny typ. Najpraktickejšie sú klasické zásuvky, či už ako jedna veľká alebo niekoľko malých. Veľa výrobcov ponúka postele s možnosťou výberu veľkosti a počtu zásuviek. Každý zákazník si následne môže vybrať, čo mu najviac vyhovuje.

postele

Pre menej náročných je možnosť kúpiť si látkové, drevené alebo papierové boxy, ktoré jednoducho naplníte a uložíte v rámci voľného miesta pod posteľou. V prípade ak ste kreatívny, stačí si zaobstarať niekoľko kartónov krabíc a vyplniť nimi nevyužitý podposteľný priestor. Krabice si predtým môžete oblepiť obyčajným baliacim papierom alebo si ich môžete vymaľovať a ozdobiť podľa vášho vkusu. Často potrebujete odložiť zimné veci v lete a letné veci v zime. Odporúčame aby bola každá krabica poriadne zatvorená a pevná, aby vás následne po niekoľkomesačnom otvorení nečakalo nepríjemné prekvapenie v podobe zničených, zašpinených a zaprášených vecí. V prípade ak sa vám krabice nahromadia, je dobré si ich aj prakticky označiť, lebo určite si nebudete pamätať, čo ste kam schovali.

postel

V neposlednom rade sa dá takýto voľný priestor využiť na odkladanie kufrov, topánok či starých hračiek. Vyplnením voľného priestoru pod posteľou ušetríte miesto v skriniach a môžete ich lepšie využiť na veci, ktoré sa častejšie používajú. Ak sa chystáte na kúpu novej postele, nezabudnite priradiť ďalšie podstatné kritérium ako praktickosť a využiteľnosť k tým základným. Na trhu nájdeme predajcov, ktorí na to nezabúdajú a môžeme si vybrať zo širokej ponuky.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.