web analytics

Ako si po práci zabagrovať

Kanadský farmár má zaujímavé hobby. Vo svojom dome bagruje pomocou diaľkovo ovládaných modelov stavebných strojov. Už takmer desať rokov obsluhuje svoje stroje a hĺbi jamu, z ktorej pomocou iných modelov odváža materiál. Koľko materiálu tak dokáže za jeden rok vyprodukovať? Pozrite si videá.

Modely stavebných strojov Joe Murray zbieral už dávnejšie. No a nepoužívajte ich, keď ich máte doma. A tak prišiel na nápad zapojiť ich do práce vo svojej pivnici. Samozrejme, že tak ako skutočné bagre a nákladné autá, aj ich modely pri každodennej práci sa opotrebúvajú a potrebujú pravidelný servis aj opravy. To všetko ich majiteľ zvláda. Ale len vo svojom voľnom čase. Ako oddych od práce, v ktorej zarába na svoje živobytie aj na prevádzku a údržbu svojich modelov.

Nasledujúce videá ukazujú nasadenie bagrov a dumperov v praxi. Výhodou týchto stavebných modelov je fakt, že v pivnici môžu kopať bez ohľadu na počasie vonku a nemusia sa trápiť s bahnom.

Tak čo poviete, nemáte chuť začať si s RC modelmi?

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.