web analytics

Výdajníky vody bez barelov

Výdajníky vody bez barelov Dodržiavate pitný režim? Áno, aj teraz v zime. Vo vykúrených bytoch aj kanceláriách je suchý vzduch a telo môže byť dehydrované. A človek potom rýchlo unavený a ľahko môže podľahnúť nejakej viróze. Piť pravidelne vodu je dôležité, najmä v zamestnaní, kde sme pod tlakom pracovných povinností.

Na mnohých chodbách kancelárskych budov sa nachádzajú stojany, kde je k dispozícii bareloá voda. Máte chuť na chladné osvieženie? Modrý kohútik. Chcete si zaliať čaj alebo kávu? Prosím, červený kohútik. Všetko dokonale funguje. Teda až do chvíle, kedy dôjde voda. Keď sa vyprázdni barel s vodou, je po paráde. Potom je jedno, či použijete kohútik červený alebo modrý, osvieženie sa nekoná ani chladivé, ani horúce.

Automat na vodu je skvelá vec, len musí byť niekto poruke, keď treba vymeniť barel. A dvíhať to ťažké bremeno a nasadiť ho na stroj nie je celkom jednoduché a určite to nebude robiť nijaká žena z účtárne.

Našťastie aj toto obmedzenie je dnes riešiteľné. Tak ako nosiť z obchodu domov obyčajnú vodu balenú do PET fliaš, keď máme jednu z najlepších vôd priamo dovedenú do domácnosti v Európe, mi pripadá bláznivé, tak isto mi to pripadá divné s vodou balenou do trošku väčších fliaš, teda barelov. Jedine, že by som bol predajca tých barelov. 😉

Rozumné firmy inštalujú do svojich priestorov výdajník vody, ktorému zásoby nikdy nedôjdu. Ponúkne vám vodu chladenú aj vodu horúcu. Pripája sa na bežný vodovod, takže môžete si načapovať malý pohárik aj celú tácňu pollitrov pre plnú zasadačku a k tomu ešte tucet čajov úplne bez problémov.

Tento dávkovač vody môžete do firmy zakúpiť alebo ak dávate prednosť rozloženiu nákladov, prenajať si ho. V prvom prípade dostávate plnú záruku 24 mesiacov, v druhom prípade záruku výmeny vadného zariadenia za nové do 48 hodín. Cena prenájmu pritom klesá s narastaním doby prenájmu.

Jednoduchou výmenou súčasných zariadení získate okamžitú úsporu za vodu až 50% a už nikde po chodbách sa nebudú povaľovať barely s vodou. Nemusíte zháňať meniča a máte zaistenú vysokú kvalitu pitnej vody a vysoký komfort jej podávania.

Označené ako

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.