web analytics

Nový kalendár

Nový kalendár Začiatok každého roka je v znamení výmeny kalendárov. Obrázky tých starých sú už okukané, často už zostáva len posledný list. A ako začíname nový rok s čistým stolom, tak aj s čistým kalendárom, pripraveným na nové zápisy, poznámky termíny.

Väčšina ľudí kalendáre kupuje koncom starého roka. Niekto dáva prednosť stolným, niekto zase nástenným obrázkovým. Vo firmách je bežné obdarovať sa kalendármi na poznámky, diármi. A tí, čo to nestihli, si vyberajú z obmedzeného sortimentu vo výpredaji ešte v januári.

A čo by ste povedali, keby ste sa dozvedeli niečo o tom, kedy sa pripravujú kalendáre 2014? Že je to ešte zavčasu? Neverte tomu! Hoci sú v predaji ešte zvyšky kalendárov na tento rok, pre rok 2014 sa už kalendáre pripravujú.

Treba pripraviť prehľad dní v jednotlivých mesiacoch, na ktoré dni pripadnú a nezabudnúť v priestupnom roku na 29. február. Ak chystáte nástenné kalendáre 2014, tak potrebujete pripraviť tému fotografií a k vybranej téme nakúpiť kvalitné fotografie a pripraviť k nim popis. Alebo osloviť fotografa a obrázky nechať nafotografovať. V neposlednom rade zadať tlač a kompletáciu a na záver sa postarať o skladovanie a dopravu kalendárov.

A hoci je rok 2014 ešte v nedohľadne, už teraz sa nových kalendároch pracuje. Tých skutočne kvalitných kalendárov ale nie je veľa, takže ak si ich nechcete nechať ujsť, môžete si ich už teraz objednať. Či už pre seba alebo ako darček pre priateľov či obchodných partnerov.

Pretože ako každý rok, aj tento sa strhne vysoké pracovné tempo, nebudeme vedieť, kde nám bude hlava stáť, v lete vybehneme rýchlo na dovolenku, potom ešte dobehnúť nejaké resty a zrazu tu budú Vianoce. A najvyšší čas si zaobstarať kalendáre 2014, aby sme boli pripravení na nasledujúci nový rok.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.