web analytics

5 znakov kvalitných regálových zostáv

Pri výbere regálov to nie je žiadna dilema. Aj napriek tomu, že vás o tom bude niekto presviedčať, opak je pravdou. Stačí ak si budete všímať základné faktory, ktoré vám kvalitu regálov pomôžu odlíšiť od bežných tuctových a nespoľahlivých regálov.

regalsistem1

Materiál a kvalita

Znakom číslo jedna je materiál. Kvalitné regály a komponenty spoznáte na základe toho, z akého materiálu sú vyrobené. Tie najkvalitnejšie bývajú vyrobené z vysokokvalitnej ocele ktorá je preukázaná certifikátom kvality.

regalsistem3

Seriózny predajca

Ďalším výrazným a ovplyvniteľným faktorom by mal byť predajca. Dobrého predajcu spoznáte podľa toho, že za kvalitu svojich produktov, resp. regálov ručí. Disponuje kvalitnou webovou stránkou, kde má širokú a hlavne prehľadnú škálu produktov s presným opisom a samozrejme kontaktom, na ktorý sa v prípade akýchkoľvek otázok môžete obrátiť.

Regálové komponenty

Dôležité je všímať si hlavne regálové komponenty. Či už sa jedná o regálové rámy, police, zásuvky alebo iné komponenty, zistite si materiál z ktorého sú vyrobené a takisto spôsob povrchovej úpravy. Práve od tej sa odvíja jeho odolnosť voči oderom a inému poškodeniu.

regalsistem2

Bezpečnosť

Bezpečnosť je na prvom mieste. Pri výbere regálu alebo regálovej zostavy si preto pozrite aj bezpečnostné prvky, ktoré by sa vám mohli hodiť. Bezpečnostné prvky sú pri skladovaní mimoriadne dôležité nehovoriac o tom, ak skladujete vo veľkom.

regalsistem4

Cena

Posledným a zároveň dôležitým faktorom ktorý ovplyvňuje väčšinu zákazníkov je cena. Nenechajte sa oklamať vysokými prísľubmi kvality za nadpozemské ceny. Buďte radšej realista a vyberajte si regály za rozumné ceny, ktoré zodpovedajú svojej kvalite.

Kvalitné regály pri ktorých si môžete byť svojou investíciou istí nájdete aj na stránke regalsistem.sk. Nájsť tu môžete aj online návrhár, vďaka ktorému si vyberiete správne regály z pohodlia vášho domova bez toho, aby ste museli tráviť dlhé hodiny ich výberom v kamenných predajniach.

regalsistem5

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.