web analytics

Ako na letné horúčavy

Trápi vás vysoká teplota vo vašom byte a uvažujete, čo urobiť, aby sa vo vnútri dalo dýchať a existovať? Vysoké letné teploty budú ešte pokračovať a slnko bude svojimi lúčmi zohrievať všetky budovy. A ani varenie či žehlenie chladu v izbách nepridá. Prestaňte uvažovať ako kutil a vymýšľať rôzne zlepšováky. Jediným správnym riešením, ako udržať prijateľnú tepelnú pohodu vo vašom príbytku je mobilná klimatizácia.

Namontovanie pevnej klimatizácie do niektorých bytov nie je také jednoduché. Treba na vonkajšiu stenu domu inštalovať klimatizačnú jednotku, vo vnútri ďalšiu skrinku a viesť potrubia aj elektrické káble tak, aby čo najmenej vadili a zavadzali. Teda rozhodne nič, čo by ste zvládli za jeden deň a čo by nehrozilo veľkým upratovaním ešte niekoľko dní po jej montáži.

Naproti tomu mobilné klimatizácie sa inštalujú ľahko a pohodlne. Celá klimatizačná jednotka je na podvozku, takže ju po miestnosti alebo medzi nimi ľahko preveziete. Pripojíte elektrický prívod a plastovú hadicu v najjednoduchšom prípade vyložíte von pootvoreným oknom, najlepšie na slnkom neosvetlenej strane domu, aby ste cez okno nepúšťali do vnútra teplý vzduch.

KlimatizaceMKT251-Detail

Mobilné klimatizácie sa premiestňujú nie len medzi miestnosťami jedného objektu, ale autom ich ľahko preveziete aj na iné miesto. Takže ak trávite pracovný týždeň v meste, pomôžu vám udržať príjemnú atmosféru vo vašom byte. A na víkend si ju so sebou zoberiete do víkendového domu, aby ste si tam skutočne oddýchli a nabrali nových síl.

Prestaňte v lete experimentovať so sústavou ventilátorov, prestaňte pripravovať na ľad zmrznuté PET fľaše s vodu, prestaňte chodiť na dlhé prechádzky do klimatizovaných obchodných domov. Prestaňte piť litre kávy v klimatizovaných kaviarňach. Urobte si pohodu u seba doma a vychutnajte si popoludňajšiu šálky svojho obľúbeného nápoja v obývačke s mobilnou klimatizáciou.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.