web analytics

Ako urobiť z fotografie obraz na stenu

Často nosíte so sebou fotoaparát a občas sa vám podarí naozaj dobrá fotka? Vaši priatelia vás chvália a žiadajú vás o fotku, pretože sa vám mimoriadne vydarila? Všetky snímky máte v digitálnej podobe a papierová fotka sa vám zdá malá a fotokniha nepraktická? Máme pre vás tip. Dajte z vašej fotografie urobiť obraz na stenu.

Iste ste počas potuliek krajinou objavili miesta, ktoré vám prirástli k srdcu. Fotografie, ktoré vám pripomínajú náladu a miesto, dajte spracovať a vytvorte si spomienkové fotky na plátno. Len váš vkus rozhodne, či to bude obraz na stenu z jedného kusa alebo zvolíte obraz poskladaný z piatich či siedmych častí v modernom štýle. Po inštalácii tak nie len ozvláštnite inak prázdnu stenu svojho príbytku, ale pri pohľade na svoju fotografiu na pláten si vždy pripomeniete tie chvíle, ktoré predchádzali exponovaniu fotografie.

Vaša fotografia na plátne môže byť originálnym darčekom pre priateľov. Napríklad k výročiu zoznámenia alebo k životnému jubileu. Môžete si byť istý, že taký dar ako vy nikto iný nepripraví. Luxusné obrazy na stenu sa hodia nie len do obývačky na dotvorenie atmosféry bytu, ale vyniknú v každej izbe. Dokonca aj v spálni, keď zvolíte vhodný motív.

Toskansko

A keď nemáte vo svojom archíve fotografiu, o ktorej ste presvedčený, že bude mať špeciálny význam pre obdarovaného, vyberte zo širokej ponuky rôznych motívov. Nemusí to byť vždy len fotografia. Ak dobre poznáte vkus toho, komu má obraz na stenu priniesť radosť, vyberte mu jeden z ručne maľovaných obrazov.

Každý túžime po niečom inom. Niekto „zbiera“ exotické jedlá, iný zážitky z exotickým miest na Zemi. Kto túži po športovom aute, toho iste poteší obraz na stenu inšpirovaný autom jeho snov. Vyznavači zimných športov uvítajú ako dar obraz zasneženej hory, milovníci romantických prechádzok obraz niektorého z parkov. Obraz na stenu urobí radosť každému a skrášli každý byt.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.