web analytics

Ako vybrať spotrebiče do domácnosti

Stojíte pred úlohou vybrať do bytu nový spotrebič? Pokazila sa mraznička, doslúžila práčka lebo vám chýba vysávač? Ako zvoliť najlepší výrobok, ako sa orientovať v ich parametroch a na čo si dať pri výbere pozor? Ktorý pomocník do domácnosti sa najlepšie hodí práve do tej vašej? Koho sa opýtať, na koho sa obrátiť o radu?

Ponuka na trhu sa dosť rýchlo obmieňa a ak ste pred pár rokmi pomáhali kamarátovi kúpiť vybavenie do nového bytu a starostlivo ste preštudovali všetky výrobcami udávané parametre, dnes už sú tieto informácie zastaralé. Energetická účinnosť eletrospotrebičov sa zvyšuje, rozmery sa zmenšujú a ak máte inak dispozične riešený byt, nemusí sa vám do neho hodiť chladnička, ktorú ste podľa najlepšieho svedomia poradili priateľovi.

V takej situácie veľmi pomôže stránka, ponúkajúca nie len test chladničiek a mrazničiek, ale nájdete tam aj test pračiek a iných spotrebičov. Z prehľadne zoradených jednotlivých typov sa dozviete nie iba ich parametre a výkony, ale stránka vám naznačí, ktoré z údajov, ktoré výrobcovia zverejňujú, sú pre vás ako zákazníka dôležité alebo zaujímavé a môžu ovplyvniť váš výber.

Ale nie iba technické údaje rozhodujú o tom, akú práčku alebo chladničku si nakoniec kúpite. Nemenej dôležitým faktorom je aj vzhľad spotrebiča zvonka a jeho riešenie vo vnútri. Či sa vám bude chladnička dobre používať záleží aj od toho, ako je jej vnútorný priestor rozdelený a či vám osobne takéto rozdelenie vyhovuje.

vysavac

A pri výbere bielej techniky do vášho bytu sa nezabudnite pozrieť na test vysávačov, pretože aj udržiavanie čistoty v domácnosti je dôležité. Prach patrí medzi alergény a nie len dospelí, ale najmä malé deti potrebujú pre svoj zdravý vývoj čisté prostredie. Kvalitný a tichý vysávač pomôže udržať čistotu nie len kobercov, ale aj plávajúcich podláh, dlažby alebo vinylových povrchov.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.