web analytics

Viac priestoru aj vo vašej spálni

Každý z nás bojuje s nedostatkom priestoru. Ľudia žijúci v dvojizbových bytoch by si želali trojizbový a ľudia žijúci v dome by si priali o jednu miestnosť naviac. Ak ale chcete viac priestoru, musíte pretriediť niektoré veci a vytvoriť si určitý systém uskladňovania vecí. Čo ale môžete urobiť pre to, aby ste mali viac priestoru práve v spálni?

Základné veci

Ak chcete mať viac priestoru v spálni, dávajte si do nich len základné veci – posteľ, skriňu, nočný stolík a svetlá na nočný stolík. Nič viac, nič menej. V súčasnosti sme nútení zariaďovať si aj túto miestnosť rôznymi dekoráciami a dalo by sa povedať aj zbytočnosťami, ktoré nám priestor zahlcujú a negatívne vplývajú na náš spánok. Minimalizujte počet dekorácií v spálni a keď tak, kúpte si kvetiny, ktoré sú vhodné práve do tejto miestnosti – odporúčame aloe vera a Svokrin jazyk.

Keď chytíte kľučku na dverách do spálne a otvoríte dvere, nemali by ste búchať do nábytku alebo postele. Veľkosť spálne síce nenafúknete. Môžete jej však prispôsobiť výber a rozmiestnenie nábytku.

Posuvné systémy na vstavaných skriniach

Viac priestoru v spálni získate aj tým, že si kúpite rohové skrine, postele s úložným priestorom a namontujete rohové police. Viac priestoru ale získate aj tým, že si dáte vyrobiť šikovné vstavané skrine s kvalitným posuvným systémom na vstavané skrine, ktorý ani po rokoch používania neprestane fungovať. Otváranie skríň tak nebude také problematické a vy tak získate viac úložného priestoru na svoje oblečenie. Vstavané skrine sú charakteristické práve veľkým úložným priestorom.

Viac priestoru v spálni budete mať, ak si dáte vyrobiť vstavané skrine s posuvným systémom, miestnosť nezaplníte nepotrebným nábytkom a dekoráciami a namontujete police.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.