web analytics

Auto kúpiť alebo požičať?

auto Na prvý pohľad nelogická otázka. No odpoveď na ňu sa môže líšiť v závislosti od toho, ako často skutočne potrebujete osobný automobil využívať. A samozrejme ju ovplyvňuje aj to, či uvažujete ako súkromná osoba alebo podnikateľ. A kde bývate. Či na zapadnutej dedine alebo v centre veľkého mesta. Alebo aj parkovacie možnosti môžu výrazne zmeniť váš pohľad na to, ako sa zariadiť v súvislosti s prevádzkou osobného auta.


Čo si málokto uvedomuje, je skutočná cena za najazdený kilometer. Do tejto sumy nevstupuje len cena za pohonné látky, výmeny oleja, ale aj cena za povinne zmluvné poistenie, prípadne havarijné poistenie, pravidelnú údržbu a prípadné opravy vozidla, pneumatiky a iné výdavky vrátane parkovacieho povolenia alebo platby za garáž. A zrazu ste na cene, že si uvedomíte, že sa vám oplatí jazdiť taxíkom. Alebo ak potrebujete občas odviesť nejaké náradie alebo jazdiť mimo mesta, auto si požičať.

Takéto služby vám môže kvalifikovane poskytnúť autopožičovňa Košice s rezerváciou vami vybraného automobilu. Stačí vám malé auto pre jazdu po meste a ľahké parkovanie? Alebo máte pokazené svoje auto a potrebujete ísť na pracovné rokovanie novým automobilom? To všetko sú situácie, v ktorých Vám pomôže RE-CAR požičovňa.

Rezervácia vozidla trvá len pár minút a vozidlo si môžete požičať len na jeden deň alebo aj na dlhšiu dobu. Požičovňa áut Košice vám vyjde v ústrety pri každej požiadavke. Auto si preberiete s plnou nádržou, takže sa o tankovanie nemusíte starať a denne môžete najazdiť v priemere 300 km. Navyše pri opakovaných prenájmoch dostanete zľavu z ceny za požičanie automobilu.

Vyskúšajte prenájom auta a možno zistíte, že svoje auto ani nepotrebujete. Nie je totiž dôležité, aké auto vlastníte, ale akým autom disponujete. A auto, ktoré vám stojí na parkovisku, je pridrahé. Nakoniec možno zistíte, že požičovňa áut Košice je pre vás výhodná aj na cestu s rodinou na dovolenku. Môžete ísť autom novším, ako je vaše, väčším ako je vaše a krajším, ako má váš sused.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.