web analytics

Bicykle Košice – to je JUMP SPORT

Dve predajne pre Košičanov – JUMP SPORT KVP a JUMP SPORT MIER, ale aj skvelý e-shop, kde nakúpite odkiaľkoľvek. To je špecializovaná predajňa bicyklov aj elektrobicyklov, servis aj požičovňa.

Sortiment už od detských sedačiek na bicykel, odrážadiel a detských bicyklov

Na bicykel dnes obvykle posadíme už bábätko. Akonáhle sedí, zoznamujeme ho s jazdou na bicykli v cyklosedačke. Mnohí nedočkaví rodičia na bicykel posadia už dvojročné dieťatko. Dieťa môže začať s odrážadlom, aby si potrénovalo rovnováhu. K tomu ale potrebujete odrážadlo kvalitné, ktoré je vlastne bicyklom bez pedálov. Rozhodne nie plastové hračky. Už 2,5 ročné dieťa dokážete jednoducho naučiť šliapať na pedále a brzdiť. Takže prvé športové darčeky pre svoje deti môžete nakúpiť práve v JUMP SPORT.

Bicykle pre každého

Dámske aj pánske, klasické aj elektrobicykle. Mestské, street a BMX bicykle, cestné, cyklokrosové, horské, celoodpružené, zjazdové, krosové, enduro. To je v skratke prehľad sortimentu bicyklov, ktoré v JUMP SPORT kúpite. Nechýbajú obľúbené značky, ako sú Ghost, Kellys, Lapierre, Specialized, Giant, BMC a ďalšie. Vďaka skutočne obrovskému sortimentu nemusíte obchádzať rôznych predajcov bicyklov. JUMP SPORT má skvelý sortiment, ceny, i zákaznícke služby.

Všetko čo potrebujete na bicykel

V predajniach firmy aj v e-shope kúpite kompletné príslušenstvo na bicykel. Od náhradných dielov, cez cyklodoplnky (sedlá, plášte a duše, všetko pre servis a údržbu apod.). Taktiež cyklistické prilby a oblečenie na bicykel.

Požičajte si bicykel a zistite, či vám sadne

Chcete si vyskúšať, či vám bicykel sadne, alebo si na víkend či dovolenku požičať elektrobicykel? Aj to je v JUMP SPORT bicykle Košice možné. Veď investícia do elektrobicyklu či kvalitného bicyklu nie je malá. Optimálne je si ho preto vyskúšať. Za pomerne ekonomický poplatok a vratnú kauciu si môžete niektoré bicykle požičať na dobu už od dvoch hodín, ale aj na týždeň a dlhšie.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.