web analytics

Cestovné poistenie ochráni nielen zdravie, ale aj peňaženku

Dovolenkovať sme mali možnosť nedávno- počas vianočných sviatkov. Deti, ale aj mnohí zamestnanci, si dopriali pár dní oddychu bez akéhokoľvek pracovného zaťaženia, čo samozrejme padlo vhod vzhľadom na to, že ďalšie voľné dni nás čakajú až v apríli – na Veľkú noc. Ak ešte plánujete ísť s rodinkou na hory zalyžovať si, poprípade chystáte iný typ dovolenky, prečítajte si nasledujúce riadky. Presvedčíme vás o tom, že zabezpečenie cestovného poistenia nie je strata času a ani peňazí.

Lyžovanie – nebezpečný, ale pomerne rozšírený šport

Ešte stíhate. Zima je tento rok extrémne dlhá a mrazy nepovolili takmer dva mesiace, čo samozrejme môžete využiť na lyžovačku v kruhu svojej rodiny. Neupravené zjazdovky alebo aj maličká nepozornosť vás aj napriek koncu sezóny môže pripraviť o zdravie. O cenách v prípade zdravotnej starostlivosti na horách je zbytočné hovoriť, keďže všetci dobre vieme, že sú vysoké. Keď si ale vybavíte pred dovolenkou poistenie na lyžovačku pre všetkých členov rodiny, výjde vás to podstatne lacnejšie, ako keby nie ste vôbec poistení. Lyžovanie je nebezpečný, ale zato veľmi obľúbený zimný šport, preto ak si chcete v lete užívať dovolenku pri mori a netráviť ho v nemocnici na rehabilitáciách, mali by ste popremýšľať nad zaplatením cestovného poistenia, resp. poistenia na lyžovačku.

na lyžiach

Dve muchy jednou ranou

Na bársakej dovolenke si môžete spôsobiť zranenie alebo môžete prísť o batožinu. Bohužiaľ, aj toto patrí k dovolenke, preto to nemôžete v žiadnom prípade podceniť. Je rozdiel zaplatiť jednorázovo pár desiatok eur za výhodné ročné cestovné poistenie a platiť niekoľko stoviek eur za zdravotnú starostlivosť v zahraničí, poprípade platiť zdravotnú starostlivosť horskej záchrannej služby.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.