web analytics

Látky potrebné v tehotenstve? Takto ich jednoducho doplníte!

Tehotenstvo je obdobie, ktoré je veľmi náročné na príjem všetkých potrebných vitamínov a minerálov. Keďže prijímať ich prirodzene je prakticky nemožné, je tu jednoduchšie riešenie – doplnky stravy!

Výživa je pre človeka mimoriadne dôležitá. Akonáhle začne v strave chýbať nejaký prvok, skôr či neskôr sa to prejaví ako nejaký zdravotný problém. Dnes je prijímanie potrebných látok jednoduché, v obchodoch nájdeme nekonečné množstvo produktov rôzneho druhu, z ktorých si viete rýchlo vyskladať jedálniček, ktorý bude obsahovať všetko potrebné. A ak náhodou aj niečo chýba, doplníte to pomocou nejakého vitamínového doplnku stravy. Oveľa náročnejšia je však výživa v tehotenstve. Tá musí obsahovať všetky látky potrebné na bezproblémové tehotenstvo a dojčenie, strava však nemôže obsahovať rôzne druhy jedál. V tehotenstve by ste napríklad nemali konzumovať kyslé jedlá, potraviny, ktoré sú náročné na strávenie alebo nadúvajú a ani by ste nemali pomyslieť na chuťovo výrazné jedlá ako čili alebo cesnak. A zákazov je ešte oveľa viac, ako teda dodatočne doplniť potrebné látky?

Doplnky stravy špeciálne pre tehotné!

Bežné doplnky stravy, ktoré obsahujú len určité vitamíny a minerály pre tehotné ženy nestačia, sú tu však doplnky stravy pre tehotné, ktoré už obsahujú všetko potrebné. Pozrime sa na doplnok stravy MamaDHA. Ako vyplýva z jeho názvu, jeho hlavnou zložkou je DHA – kyselina z omega3. Okrem nej MamaDHA obsahuje ešte jód, horčík, vitamín D a podstatnou zložkou je aj kyselina listová. Obsahuje tak všetky najdôležitejšie minerály a vitamíny pre tehotné, zároveň ale neobsahuje potenciálne nebezpečné látky ako vitamín A a železo, s ktorými má veľa tehotných žien problémy a predpisuje ich priamo gynekológ. Doplnok stravy MamaDHA je tak stopercentne bezpečný a vhodný pre každú tehotnú ženu. Vyskúšajte ho aj vy a prežite tehotenstvo v úplnom zdraví!

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.