web analytics

Chcem vaše auto, volajte 0268268024

autobazár Riadením osudu, či náhodou alebo ako to chcete nazvať, som sa stal majiteľom dvoch áut. Ten istý osud naplánoval ale veci inak, ako sa zdali na začiatku a tak sme sa doma rozhodli, že sa tohto auta zbavíme. Nie, že by bolo zlé, ale jedno auto nám stačí. A tak som dal inzerát na server predaja automobilov. Onedlho som dostal SMS zo známeho autobazáru, že by mali o moje auto záujem a že ich mám kontaktovať. Po troch ignorovaných SMS rovnakého znenia som dostal nasledovnú správu: Dobrý deň, na internete som našla vaše auto, o ktoré mám záujem. Až budete mať čas, zavolajte mi prosím na 0268268024. Ďakujem, Petra Hrabcová.

Nejak podobne sa odvíjal aj váš príbeh s kupujúcou, ktorá mala záujem o vaše auto? Nie ste jediný. A pretože sa príbeh, ktorý takto začína, opakuje ako podľa dobre napísaného scénára možno častejšie, ako by ste si mysleli a preto, že sa mnoho ľudí môže oprávnenie domnievať, že možno boli pri tomto postupe aj porušené nejaké pravidlá, prinajmenšom morálne, popíšem celý príbeh, aby ste sa vedeli pripraviť, keby sa stal aj vám.

Takže späť k pani Hrabcovej. Jej SMS prišla vo chvíli, kedy som mal čas, vyzerala (to bol určite zámer) tak nejak osobne, tak som rovno v správe stlačil gombík pre vytáčanie čísla a…. ozval sa mi automat, takže mi bolo hneď jasné, koľká bije a hovor som ukončil.

Nie, že by som nechcel auto predať, ale nedávno jeden známy bol v AAA Auto ponúknuť svoju staršiu Škodu Octaviu kombi TDI a sme sa všetci veľmi nasmiali na príbehu, ktorý nám potom rozprával. Nasmejete sa aj vy, o chvíľu.

autobazár O pár dní mi zazvonil mobil. +421268268268, číslo na prvý letmý pohľad bratislavské. Kto mi odtiaľ volá? Česky hovoriaci pán mi volal za auto, že mal zmeškaný hovor. Á, naša “pani Hrabcová”. Chvíľu sme sa rozprávali o aute, jeho veku a stave (aj keď som mal pocit, že ho pozná, však z predajného portálu). Nakoniec z neho vyliezlo, že práve také auto im v ponuke chýba a že zo strany kupujúcich je o také záujem, takže ak je naozaj v takom stave, ako hovorím, nemali by problém vyplatiť mi hneď v hotovosti cenu, ktorú zaň požadujem. Len ho potrebujú vidieť, či by som vedel auto pristaviť na obhliadku, najlepšie ešte tento deň. Keďže to mám na ich prevádzku naozaj len kúsok, dohodli sme sa na neskoré popoludnie.

Zdanie naozajstného záujmu vyvolal ešte dvomi telefonátmi, jedným popoludní, ktorým si overoval, či naša dohoda platí a potom v čase, keď už auto stálo u nich na parkovisku. Neskúsený človek by si myslel, že naozaj moje auto potrebujú ako soľ, zákazníci na neho stoja v rade a bazár bez neho nemôže žiť. Keďže však podobných obchodníkov je všade plno, mobilnými operátormi počnúc a podomovými predajcami všetkého možného neužitočného končiac, od poisťovákov po predajcov elektriny, tak skúsený človek vie, aká hra sa tu na neho hrá a išlo mi len o to si tú ich 40% hru užiť ;-)

Ohlásil som sa na recepcii autobazáru, že mám dohodnutú schôdzku. “Chcete predať auto?”, pýta sa ma technik-obchodník. “Nie, vy ho chcete kúpiť, však mi furt dakto vyvoláva.” reagujem. Zdá sa, že to s ním ani nehlo, zrejme je zvyknutý. Vypýtal si technický preukaz, potom si auto obzrel a šli sme sa previesť. Auto pochválil, že je všetko v stave, ako som mu popísal. Ešte skúšal, či mi nejaké z ich áut predá, ale keď som mu povedal, že mám doma ešte jedno lepšie, ako toto a tretie mi netreba, prestal.

Po návrate ma poprosil o chvíľu strpenia, že hneď príde. “Tak divadlo začína”, povedal som si a vybavil pár telefonátov, pretože som vedel, že mám pár desiatok minút, kým príde a ponúkne mi 40% z reálnej výkupnej ceny. “Tak mi vráťte techničák, nech neplytváme mojím ani vaším časom.” bola moja reakcia. Niečo podobné zrejme čakal, pretože ma poprosil o ďalší čas, že si ide zavolať. Neviem, či naozaj niekam telefonujú, ale asi je to tiež len habaďúra. Na túto polhodinku, kedy človeka “varia” a čakajú, že vo vidine okamžitých peňazí na ruku zmäkne a auto im tam nechá, som mal rezervované nejaké čítanie mailov a na webe, smartphone s netom je na takéto chvíle na nezaplatenie.

Druhá jeho ponuka bola uvádzaná slovami, že oni auto vykúpia a preto berú aj záruku za jeho stav voči novému majiteľovi a preto ma nikto nebude otravovať s problémami a poruchami. “Auto nijaké problémy nemá, preto ma nemá kto a prečo otravovať,” som uzavrel a čakal na jeho 80%. A nemýlil som sa. Nasledovala jeho ponuka na úrovni 80% reálnej výkupnej ceny. Opäť som ho požiadal o techničák s tým, že ja nemusím auto predať, len nám teraz dve autá netreba. Používam ho na krátke cesty, jazdu po meste a do práce, pretože na to je malý štyriapolmetrový benziňák lepší, ako môj diaľničný koráb. Nemám na krku splátky pôžičiek, takže nemusím predať za každú cenu. Oni mi vyvolávali, oni chceli auto kúpiť a oni súhlasili s mojou cenou. Pokiaľ to tak nie je, mrhajú svojím časom.

Je to prepracovaný scénár. Na základe nejakého inzerátu vás kontaktujú najskôr SMS, potom telefonátom a snažia sa vás presvedčiť, že bude pre vás výhodné auto predať práve im. Je pochopiteľné, že ak si predávajúci za svoje auto predstavuje nejakú cenu, ktorá je reálna, tak bazár, ktorý žije z predaja áut, ho vykúpi za cenu nižšiu. Čo je to “primeraný zisk” je zrejme pre každého iná veličina, ale považujem za “vychcanosť” bazáru ponúknuť vo výkupe menej, ako polovicu. Zrejme majú svoje skúsenosti, ale mne pripadá podlé zneužiť situáciu človeka vo finančnej núdzi a okradnúť ho. Ja viem, je to každého slobodné rozhodnutie, za akú cenu predá, ale tá trpká pachuť v ústach stále ostáva.

Súčasťou divadla sú ďalšie “tanečky”, ako upozornenie na prevzatie záruky či “telefonáty” za účelom preverenia, či je možné vykúpiť za vyššiu cenu (ponúknutie nádeje pre predávajúceho s následným “maximom” na úrovni 80%). Zrejme to na obyčajných ľudí zaberá. Alebo na ľudí, čo sú v núdzi. Ja viem, je to biznis, ale príde mi to nefér.

A ešte je tu jeden rozmer konania AAA Auto. Pomôžem si citátom zo stránky www.hoax.sk, ktorá sa zaoberá falošnými informáciami a podvodmi na internete:
Pani, ktorá písala SMS teda nebola paňou, ale automatickou službou, ktorá rozposiela SMS neustále v rovnakom znení na stovky, či tisícky telefónnych čísiel. Nerieši pritom fakt, že ide o komerčné zneužitie kontaktov získaných v inzercii, kde ich umiestnili záujemcovia o predaj či kúpu, a za úplne iným účelom.

Naše odporúčanie:
Odporúčame v prípade získania takejto správy kontaktovať písomnou formou sídlo spoločnosti o stanovisko, prípadne priamo vec prepošlite ako podnet na prešetrenie našim orgánom činným v oblasti riešenia takýchto problémov.

Vyjadrenie k obsahu:
Článok je zostavený na základe vlastných skúseností a skúseností viacerých dotknutých osôb, ktorých osobný údaj a to telefónne číslo bolo terčom jedného, alebo viacerých komerčných správ bez toho, aby si ktokoľvek želal opakovane dostávať podobné správy. Článok si dovoľuje nazvať SMS klamlivou, pretože vzbudzuje dojem reálneho kupcu, fyzickej osoby, zatiaľ čo ide o pochybnú praktiku nalákania ľudí, ktoré až na linke pochopia, že je to firma a tá nechce ponúknuť priamy predaj, respektíve ponúka nevýhodné podmienky. Všetci z tých, čo dostali takéto správy považujú takéto jednanie za nečestné a pochybné.

Chcete predať auto? Keď budete pripravený, nič vás neprekvapí. Môžete sa na nich rovno vykašlať, alebo ako ja, ak máte hodinku času, zabaviť sa.

A aby som nezabudol, známy svoju oktáviu do mesiaca predal, za cenu ktorú si predstavoval on a nie bazár.

81 komentárov

Michal1. november 2012 o 11:25

mám s AAA veeeľmi podobné skúsenosti a práve dnes mi prišla SMS od p. Hrabcovej…. ľudia, spojme sa proti tej oblude :)

Google Chrome 22.0.1229.94 Google Chrome 22.0.1229.94 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.4 (KHTML, like Gecko) Chrome/22.0.1229.94 Safari/537.4
Juraj1. november 2012 o 20:37

zdravim ja som zrovna dostal sms od p.Hrabcovej dnes poobede,ja mam tiez take skusenosti s AAA ,ze som ich daval do TV

Google Chrome 22.0.1229.94 Google Chrome 22.0.1229.94 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.4 (KHTML, like Gecko) Chrome/22.0.1229.94 Safari/537.4
Peter3. november 2012 o 8:53

potvrdzujem aj mna prisla presne ta ista otravna sms, a na AAA auto neviem najst jedno mile slovo, z kazdej strany pocujem len negativa.

Firefox 16.0 Firefox 16.0 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0
FEFE79795. november 2012 o 12:32

Aj ja som dostal SMS, este ze som to hodil do gúglu. Môžem ich ja..osr..ť

Firefox 16.0 Firefox 16.0 Windows 8 x64 Edition Windows 8 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0
Bo7. november 2012 o 14:12

Ďakujem veľmi pekne za uvedený článok :) Moja nedôverčivosť voči “osobám”, ktoré majú záujem kúpiť (resp. vykúpiť) auto ma prinútila preveriť si p. Petru Hrabcovú cez google a rovno ma to hodilo na túto stránku. Verím, že svoje auto predám za cenu, ktorú som si určila ja a nie za cenu, ktorú mi už tiež ponúkal autobazár :)
Ešte raz vďaka autorovi tohto článku.

Firefox 16.0 Firefox 16.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0
Michaela19. november 2012 o 13:26

ďakujem za informácie, žiaľ zavolala som späť.. takže už mi len ostáva sa zabaviť keď budú volať :) tak mi napadlo, je takéto ich jednanie postihnuteľné?

Opera 12.10 Opera 12.10 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64) Presto/2.12.388 Version/12.10
redakcia19. november 2012 o 16:36

Možno využiť predpisy o nevyžiadanej reklame. Ovšem myslieť si, že dostanú nejaký efektívny trest, je asi odvážne.

No zase na druhej starne, neoficiálne, len taký nápad, kliknúť na všetky ich reklamy na google, čo majú, nič im to neprinesie, žiadny predaj ani výkup, ale… za všetko sa platí ;-)

Ja som dnes znova dostal dve SMS. Najskôr o tom, ako výhodne môžem predať svoje auto a pár hodín mi pani Hrabcová písala, že má záujem o moje auto a mám jej zavolať :-))

Firefox 16.0 Firefox 16.0 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0
Michal20. november 2012 o 20:52

podľa mňa toto ich jednanie je po právnej stránke v poriadku (isto im tam sedí nejeden právnik, ktorý 8 hodín denne hľadá spôsoby, ako ľudí čo najprefíkanejšie oje…kabátiť) – nie je to ani zavádzanie zákazníka, ani klamlivá reklama, ani nevyžiadaná reklama ani nič podobné… pretože je tu jeden maličký háčik – v tomto prípade sme predávajúci MY, naše predpisy však samozrejme pamätajú iba na ochranu kupujúceho…

Google Chrome 23.0.1271.64 Google Chrome 23.0.1271.64 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.64 Safari/537.11
Rado24. november 2012 o 19:47

Ja som s nakupom v AAA spokojny. Ano, viem, znie to divne. Ale je to tak. Kupil som u nich moje vysnivane auto, pocas 3 dni co som ho u nich vdaka pruznosti nasich bank musel nechat mi ho nerozobrali a neposkladali z piatich roznych vrakov, nechali mi na nom zanovne zimne Michelinky, v kufri na origo znackovych elektronoch zanovne letne, ako bonus uplna povinna vybava vratane novej a ani raz nepouzitej dojazdovej rezervy. Co ma prekvapilo este viac, v kufri som nasiel nenacate 5 litrove balenie letnej zmesi do ostrekovacov a v priehradke vestu. Auto nestocene s realnym a vzhladom na vek auta dost neuveritelnym nabehom, predajca nic nezatajil, vsetko som si overil u autorizovaneho dovozcu a zaroven servisu.

Samozrejme Acka uz davnejsie pri jednej z mojich navstev ich podniku prejavili zaujem o moje vtedajsie auto, nastrel vykupnej ceny bol 6 tisic EUR, po prvotnej prehliadke uz iba 5 tisic, po skusobnej jazde technika, ktory na aute nasiel milion zavad (ale tu podstatnu nie) ze 3 tisicky. To bolo samozrejme neprijatelne, zbavil som sa ho v inom vykupe za este prijatelnych 4400 EUR tak, ze nie som zodpovedny za ziadne pripadne zavady. Vymena smradlaveho diesla za rovnaky voz ale s benzinakom sa mi oplatila, po 10k km zatial ziadny problem (klop klop na drevo).

Pristup Aciek k vykupu je voci zakaznikovi neferovy a hranici s psycho terorom, bohuzial vsetko je v sulade so zakonom.

Firefox 16.0 Firefox 16.0 Windows 7 Windows 7
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0
riki126. november 2012 o 22:47

Ano, vsetko je pravda, co sa pise v clanku a autora velmi chvalim, za to, ze nebol lenivy a vsetko to napisal. Prave som sa totiz vratil aj ja s “AAA auto” po SMS virtualnej pani Hrabcovej. Sice si zvyknem vsetko vygooglit ale toto ma nenapadlo. Rozdiel je vsak v tom, ze s AAA auto jednala moja priatelka, nie ja, lebo auto bolo jej a vyslovne povedala AAA predstavitelovi na telefonnom cisle (cesky hovoriacemu) , ze nemieni kupit ziadne auto ako protihodnotu a ked jej auto nevykupi “AAA auto” za inzerovanu cenu, tak bude pozadovat uhradu cestovnych nakladov a predstavitel “AAA auto” ju ubezpecil ze samozrejme, vsetky naklady na “benzin” jej budu v pripade neodkupenia jej auta uhradene. Jednalo sa len o symbolickych 10 EUR. Cena auta bola pre koncoveho kupca velmi vyhodna, ale pre podvodnych priekupnikov typu “AAA auto” velmi na hrane. Preberaci technik nenasiel ziadnu zavadu na aute.

Vsetko ostatne sa uz odohravalo ako sa pise v clanku a o uhrade nakladov nechceli v “AAA auto” ani pocut. Tak som vynadal do ko…ov, vsetkym pritomnym, aj ked mozno v tom boli aj kusok nevinne, lebo je to cele asi myslienka a taktika “AAA auto” ako celku a nie jednotlivych pobociek.

Vsimol som si, ze v poslednom case ma “AAA auto” dost masivnu TV reklamu a tiez vidim, ze sa uchyluje k takymto primitivnym podvodnym praktikam, takze im asi tecie do topanok a auta im stoja na placi a peniaze dochadzaju a pravdepodobne sa uz dostali do nekonecnej spiraly uverov a za chvilu asi krachnu.

Takze to uz nebudem dalej riesit iba poslem tento link niekolkym desiatkom znamych a dufam ze ti to poslu dalsim (vy urobte rovnako) a prispejeme spolocne k rychlejsiemu krachu tejto spolocnosti a tym jej vlastne pomozeme , lebo sa bude menej trapit, v smrtelnych krcoch :))

Google Chrome 23.0.1271.64 Google Chrome 23.0.1271.64 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.64 Safari/537.11
nebudtetrapni27. november 2012 o 6:25

a kde je v tom podvod? este sa vam nestalo, ze vam niekto volal na inzerat, ze ma zaujem o kupu vasej veci, ze sa mu aj cena pozdava a ked prisiel, zacal sa zjednavat? podate si na internet inzerat a potom chcete zalovat dakoho, za to, ze na vas inzerat reaguje napriklad smskou? nezda sa vam to trapne? AAA su obchodnici a ked na obchodovanie nemate, nechodte tam, nikto vas nenuti, oni vam nezavolaju len tak pre nic za nic, oni vam zavolaju len, ked vy z vasej iniciativy podate inzerat a oni ho najdu…zaujimave, ze mne este nevolali…tento z mojho pohladu trapny a uzalovany claanok je len dielo klasickeho ohrdnuteho slovaka, ktory skratka neuspel lebo sa pustil do dacoho, na co vopred nemal…

Google Chrome 23.0.1271.64 Google Chrome 23.0.1271.64 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.64 Safari/537.11
redakcia27. november 2012 o 7:15

Kde je v tom podvod?
Že ti zavolá niekto z bazára, že ti povie, že cena mu vyhovuje a potom, keď tam prídeš, tak zrazu je cena iná. Už len toto je podvod.

Druhá vec je, že keď sa nedohodneme, že im svoje auto za ich cenu nepredám, tak mi ZASE príde od Petry Hrabcovej SMS. A príde mi opakovane aj druhá SMS, o ktorej vyšiel článok pred pár minútami.

Ak sa ti zdá ich správanie normálne, tak potom väčšina Slovákov a Čechov normálna asi nie je.

Firefox 16.0 Firefox 16.0 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0
redakcia27. november 2012 o 7:17

Mimochodom, keby predávajúci mal záujem dať auto do bazáru, tak ho tam dá rovno, nie? Pozri si môj príbeh. Ako dlho otravovali, ako dlho písali a volali, a potom svoje vlastné sľuby nedodržali. Tomuto hovoríš obchodovanie? Nie si ty jeden z tých obchodníkov?

Firefox 16.0 Firefox 16.0 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0
riki127. november 2012 o 9:23

Predstavitel “AAA auto” na telefone jasne povedal, ze auto chcu vykupit za cenu uvedenu v inzerate a keby nahodou nie tak uhradia cestovne naklady. Preberaci technik nenasiel ziadnu zavadu na aute, ale hned na zaciatku nam povedal, ze o dany typ auta nie je zaujem, takze to bude s odkupenim problem. O uhrade cestovnych nakladov (10 EUR) nechceli samozrejme v AAA auto ani pocut. Keby som bol namieste toho zamestnanca AAA auto, tak by som asi zaplatil tych 10 EUR tomu podvedenemu z vlastneho vrecka a bezal by som s tej firmy prec.

Ked niekto nechape, ze toto je podvod, tak mi je ho len luto a je mi ho luto aj preto, ze sa mu to zda uplne normalne.

Google Chrome 23.0.1271.91 Google Chrome 23.0.1271.91 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.91 Safari/537.11
nebudtetrapni27. november 2012 o 10:37

zopakujem: este sa vam nestalo, ze vam niekto volal, ked ste nieco predavali povedal, ze suhlasi a ze sa pride pozriet a ked prisiel, tak cenu zjednaval? mne sa to stalo UPLNE VZDY, ci uz to bolo auto, motorka, klimatizacia a podobne…bolo len na mne, ci som mu to predal, alebo nie…

a vobec neide o to, ci chces dat auto do bazaru, alebo nie, v pripade aaa ho do bazaru nedavas, oni ho od teba kupia presne tak, ako by ho kupil uplne iny clovek, to, ze su bazar nehra v tomto obchode ziadnu rolu iba ak tu, ze maju s takymito obchodmi viac skusenosti a hravo vas strcia do vrecka, co chapem, ze vas nasiera, ked nie ste nastaveni na trhovy mechanizmus…a ze tam s autom ides? no a? ja som s autom vela krat isiel niekomu ho ukazat, ked ma poprosil, ze sa nema ako dostat ku mne, ja som jednoducho bol ustretovy a s autom som mu bud isiel naproti, alebo za nim niekam domov…a nekupil…a co, bol to podvodnik?

mne osobne je firma aaa ukradnuta, nemam s nimi nic spolocne, aj ked som s nimi uz viac krat jednal (raz uspesne, inak nie) ale dovody, nad ktorymi tu placete su na smiech…odporucam kurz asertivity a ked s nimi nechcete jednat, povedzte to dostatocne dorazne a viac otravovat nebudu, to je moja osobna skusenost…

co sa tyka tych 10 euro, o tom som nevedel, ze take ponukaju, ale ako clovek, ktory chce predat a rozhodne sa tam ist by som to vobec nebral do uvahy…z vasich staznosti vyplyva len jedno, a sice ze vam vadi, ze sa vam vase auta nepodarilo predat tak hladko a vyhodne ako by ste si predstavovali, ale taky je uz svet, zvyknite si, ze to tak lahko neide, ak mate pocit, ze vas podviedli, sup to na sud…

ano, moze sa zdat, ze ich obchodne praktiky su pre nasinca povedzme nevsedne, ale je to velka firma, ktora z toho zije, tak obchoduje ako vie…

mna osobne ovela viac obtazuju caste telefonaty obchodnikov, ktori mi chcu predat bambusove ponozky, alebo chcu, aby som investoval do burzy a podobne…

Google Chrome 23.0.1271.64 Google Chrome 23.0.1271.64 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.64 Safari/537.11
riki127. november 2012 o 11:50

nebudtetrapni > kurzy asertivity, jednania so zakaznikmi a podobne, mam uz davno za sebou, posobil som v obchodnej spolocnosti velka rokov. Ale je rozdiel medzi priamym klamstvom a sikovnym obchodnym jednanim .

Co sa tyka toho, ze neviem predat auto, tak inzerat som uverejnil vecer a hned rano na druhy den mi prisla SMS od virtualnej pani. (Ozvali sa uz aj druhi dvaja, dufam ze nevirtualny, auto je pre koncoveho uzivatela skutocne pod cenou) Ich system vobec nezaujima, ake auto predavas, alebo za kolko, zaujima ich jedine nove telefonne cislo na internetovom autobazare. A to je vsetko co chcu vediet. Potom ta uz len chcu nalakat k nim, lebo vedia, ze vela ludi sa da presvedcit na ich cenu. Keby ich technik aspon dokazal urcit nejaku zavadu (a to sa fakt snazil) a potom by mohol povedat : “No tak pre to a preto Vam neponukame tu povodnu cenu s netu, lebo su tu nasledovne zavady”. Ale nic take sa nekonalo, ich technik a ani nikto z bopocky, kde sme boli objednani na presny cas o nas ani nevedeli, alebo sa na to hrali, ze nevedia.

Je mi jasne aj to, ze je vela ludi, ktori za peniaze aj svoju dusu predaju, ale clovek predsa len neocakava od velkej firmy ako je AAA auto priame klamstvo. To clovek ocakava skor od malej garazovej firmicky, ktora je v problemoch.

Tak ci tak si myslim, ze AAA auto je v problemoch , ked sa spustilo aj k takymto praktikam a klamstvam a onedlho budeme pocut spravy ako “exekutor zabavil sklad aut spolocnosti AAA auto” a pod.

V mojom pripade v podstate o nic nejde, ale internet je uz pomaly jedina institucia, kde sa daju taketo veci zverejnit, tak to treba robit a mal by kazdy. Lenze ludia na SLovensku sa radsej uzavru do svojej ulity a prehltnu vsetko. Je to v mentalite.

Google Chrome 23.0.1271.91 Google Chrome 23.0.1271.91 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.91 Safari/537.11
nebudtetrapni27. november 2012 o 12:07

riki: si inak vtipny, kedze pises, ako sa slovaci uzavru a vsetko prehltnu, kedze prave ty si jeden presne z tych prehltajucich…inak by si sa pysne pochvalil s vyhratym sudom nad zlym aaa, ktore ta podviedlo a nie tu zufalo oznacoval za podvod, co vlastne podvodom nie je a tym si nezmyselne lizat rany

Google Chrome 23.0.1271.64 Google Chrome 23.0.1271.64 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.64 Safari/537.11
riki127. november 2012 o 12:18

Aj keby to bolo sudne napadnutelne, tak sa stym pre mna nema zmysel zaoberat na sude, to je predsa kazdemu jasne, ale mozno tebe nie.

Google Chrome 23.0.1271.91 Google Chrome 23.0.1271.91 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.91 Safari/537.11
nebudtetrapni27. november 2012 o 12:26

v takom pripade je ovsem trapne zakladat diskusiu a verejne pisat o podvodoch, ktore su u nas trestnymi cinmi…a internet je presne v tomto carovny, znesie vsetko…mexicka skakajuca fazula skocila johnymu do krku a zadusila ho, zajtra bude koniec sveta, aaa podvadza ludi…ale aaa bude podvadzat ludi len vtedy, ked to tak oznaci realna institucia akou je sud a nie naturisticki sudcovia z ludu, ktori maju taky pocit, cize dovtedy su to len kecy…naopak, myslim si, ze aaa by malo rozhodne vacsiu sancu uspiet, keby dali na sud taketo vase hlody…

Google Chrome 23.0.1271.64 Google Chrome 23.0.1271.64 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.64 Safari/537.11
riki127. november 2012 o 14:29

Uz sa na to tesim, ked ma daju na sud , mozes to svojmu zamestnavatelovi rovno odporucit, budem len rad .

Google Chrome 23.0.1271.91 Google Chrome 23.0.1271.91 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.91 Safari/537.11
pozor28. november 2012 o 14:52

aj na tieto cisla pozor :

http://zaujimavosti.net/problemove/predavate-auto-potom-pozor-na-zahadne-cislo-0268268018-alebo-017/

Google Chrome 23.0.1271.91 Google Chrome 23.0.1271.91 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.91 Safari/537.11
tomas29. november 2012 o 9:18

Moje auto prezeral ”odobrnik” v AAA Auto. Bola tma hovno videl a po prehliadke povedal ze auto je po krupobiti lebo na streche su 3 tukance . Ti co pisu ze to nieje podvod maju trosku pravdu toto je megazavadzanie…

Internet Explorer 7.0 Internet Explorer 7.0 Windows Server 2003 Windows Server 2003
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.2; WOW64; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729; .NET4.0C; .NET4.0E)
alok29. november 2012 o 19:09

PREDSTAVENSTVO
Anthony James
Denny
Non-Executive Member and Chairman of the Management Board
Vratislav
Kulhánek
Non-Executive Member of the Management Board
Karolína
Topolová
Executive Member of the Management Board
VRCHOLOVÝ MANAGEMENT – VÝKONNÍ RIADITELIA
Karolína
Topolová
Chief Executive Officer
Jiří
Trnka
Chief Financial Officer
Petr
Koutský
Executive Director
Petr
Vaněček
Group Buying Director
Daniel
Harant
Group Sales Director

AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s.
(od: 03.10.2003)
Sídlo:
Panónska cesta 39
Bratislava 851 04
(od: 01.09.2005)
Lombardiniho 22b
Bratislava 831 03
(od: 03.10.2003 do: 31.08.2005)
IČO:
35 858 699
(od: 03.10.2003)
Deň zápisu:
28.05.2003
(od: 03.10.2003)
Právna forma:
Akciová spoločnosť
(od: 03.10.2003)
Predmet činnosti:
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
(od: 03.10.2003)
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
(od: 03.10.2003)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
(od: 03.10.2003)
maloobchod s motorovými vozidlami
(od: 03.10.2003)
maloobchod s použitým tovarom
(od: 03.10.2003)
vedenie účtovníctva
(od: 23.12.2005)
činnosť organizačného, ekonomického a účtovného poradcu
(od: 23.12.2005)
reklamná a propagačná činnosť
(od: 23.12.2005)
prenájom motorových vozidiel
(od: 19.08.2006)
opravy cestných motorových vozidiel
(od: 07.08.2007)
opravy karosérii
(od: 07.08.2007)
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
(od: 08.11.2007)
lakovnícke práce striekaním
(od: 08.11.2007)
agentúra dočasného zamestnávania
(od: 08.11.2007)
sprostredkovanie zamestnania za úhradu
(od: 08.11.2007)
samostatný finančný agent pre sektor poistenia alebo zaistenia a sektor poskytovania úverov a spotrebiteľských úverov podľa zákona č. 186/2009 o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve
(od: 21.04.2011)
sprostredkovanie poistenia poisťovacím agentom
(od: 22.04.2008 do: 20.04.2011)
Štatutárny orgán:
predstavenstvo
(od: 03.10.2003)
Ing. Jiří Trnka – člen
Wuchterlova 1607/12
Praha 160 00
Česko
Vznik funkcie: 28.10.2008
(od: 17.12.2008)
Ing. Marián Broškovič – podpredseda
Javorová 60
Levice 934 01
Vznik funkcie: 11.09.2007
(od: 08.11.2007 do: 08.04.2009)
Ing. Marián Broškovič – podpredseda
Javorová 60
Levice 934 01
Vznik funkcie: 11.09.2007 Skončenie funkcie: 27.03.2009
(od: 09.04.2009 do: 08.04.2009)
David Cigánek
Na Zahrádkách 925
Újezd u Brna 664 53
Česko
Vznik funkcie: 01.05.2004
(od: 27.05.2004 do: 07.11.2007)
David Cigánek – člen
Čtyřlístková 618
Květnice 250 84
Česko
Vznik funkcie: 01.05.2004
(od: 21.12.2007 do: 08.04.2009)
David Cigánek – člen
Čtyřlístková 618
Květnice 250 84
Česko
Vznik funkcie: 01.05.2004 Skončenie funkcie: 27.03.2009
(od: 09.04.2009 do: 08.04.2009)
David Cigánek – člen
Na Zahrádkách 925
Újezd u Brna 664 53
Česko
Vznik funkcie: 01.05.2004
(od: 08.11.2007 do: 20.12.2007)
JUDr. Barbora Grubnerová – člen
Jiráskova 52
Trnava 917 00
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 03.10.2003 do: 26.05.2004)
JUDr. Barbora Grubnerová – člen
Jiráskova 52
Trnava 917 00
Vznik funkcie: 01.10.2003 Skončenie funkcie: 01.05.2004
(od: 27.05.2004 do: 26.05.2004)
Mgr. Matyáš Kořínek – člen
Chorvátska 12
Praha 101 00
Česko
Vznik funkcie: 04.07.2007
(od: 07.08.2007 do: 07.11.2007)
Mgr. Matyáš Kořínek – člen
Chorvátska 2316/12
Praha 10 – Vinohrady 100 00
Česko
Vznik funkcie: 04.07.2007
(od: 08.11.2007 do: 16.12.2008)
Mgr. Matyáš Kořínek – člen
Chorvátska 2316/12
Praha 10 – Vinohrady 100 00
Česko
Vznik funkcie: 04.07.2007 Skončenie funkcie: 01.10.2008
(od: 17.12.2008 do: 16.12.2008)
Anthony James Denny – predseda
Ulčova 740/2a
Praha 8 – Dolní Chabry 184 00
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 21.12.2007)
Anthony James Denny – predseda
Lucemburská 8
Praha 3
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 08.11.2007 do: 20.12.2007)
Anthony James Denny – predseda
Lucemburská 8
Praha 3
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 03.10.2003 do: 07.11.2007)
Ralph Edgar Howie – podpredseda
Lucemburská 8
Praha 3
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 03.10.2003 do: 31.08.2005)
Ralph Edgar Howie – podpredseda
Lucemburská 8
Praha 3
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003 Skončenie funkcie: 01.08.2005
(od: 01.09.2005 do: 31.08.2005)
Gary Wheatley Mazzotti – podpredseda predstavenstva
Třešňovka 425
Horoměřice 252 62
Česko
Vznik funkcie: 01.08.2005
(od: 01.09.2005 do: 06.08.2007)
Gary Wheatley Mazzotti – podpredseda predstavenstva
Třešňovka 425
Horoměřice 252 62
Česko
Vznik funkcie: 01.08.2005 Skončenie funkcie: 04.07.2007
(od: 07.08.2007 do: 06.08.2007)
Konanie menom spoločnosti:
Za spoločnosť konajú a podpisujú predseda predstavenstva a člen predstavenstva vždy samostatne. Za spoločnosť podpisuje predseda predstavenstva a člen predstavenstva tak, že k napísanému alebo vytlačenému obchodnému menu spoločnosti pripoja svoj vlastnoručný podpis.
(od: 09.04.2009)
Za spoločnosť konajú a podpisujú predseda predstavenstva a podpredseda predstavenstva vždy samostatne. Predseda predstavenstva koná bez obmedzenia. Podpredseda predstavenstva je oprávnený zaväzovať spoločnosť do sumy vo výške 300.000.-Sk. Podpredseda predstavenstva nie je oprávnený konať v mene spoločnosti vo veciach týkajúcich sa nehnuteľností, najmä ich nadobúdania, scudzovania,, zaťažovania, nájmu a podnájmu, vo veciach vystavovania zmeniek, uznávania dlhov a poskytovania sľubov odškodnenia a ďalej konať v mene spoločnosti voči daňovým orgánom. Za spoločnosť podpisuje predseda predstavenstva a podpredseda predstavenstva tak, že k napísanému alebo vytlačenému obchodnému menu spoločnosti pripoja svoj vlastnoručný podpis.
(od: 08.11.2007 do: 08.04.2009)
Menom spoločnosti koná predstavenstvo. Za predstavenstvo koná navonok menom spoločnosti predseda predstavenstva samostatne. Za spoločnosť podpisuje samostatne predseda predstavenstva tak, že k napísanému alebo vytlačenému obchodnému menu spoločnosti pripojí svoj vlastnoručný podpis.
(od: 03.10.2003 do: 07.11.2007)
Základné imanie:
1 161 787,160675 EUR Rozsah splatenia: 1 161 787,160675 EUR
(od: 10.02.2009)
35 000 000 Sk Rozsah splatenia: 35 000 000 Sk
(od: 04.04.2006 do: 09.02.2009)
20 000 000 Sk Rozsah splatenia: 20 000 000 Sk
(od: 31.12.2004 do: 03.04.2006)
10 000 000 Sk Rozsah splatenia: 10 000 000 Sk
(od: 03.10.2003 do: 30.12.2004)
Akcie:
Počet: 100
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 3 319,391888 EUR
(od: 10.02.2009)
Počet: 25
Druh: kmeňové
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 33 193,918875 EUR
(od: 10.02.2009)
Počet: 100
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 100 000 Sk
(od: 03.10.2003 do: 09.02.2009)
Počet: 25
Druh: kmeňové
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 1 000 000 Sk
(od: 04.04.2006 do: 09.02.2009)
Počet: 10
Druh: kmeňové
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 1 000 000 Sk
(od: 31.12.2004 do: 03.04.2006)
Akcionár:
AAA Auto Group N.V.
Dopraváku 723
Praha 8 184 00
Česko
(od: 22.02.2007)
AUTOMOBILE GROUP a.s.
Husovo nám. 14
Hostivice 253 01
Česko
(od: 03.10.2003 do: 26.05.2004)
Automobile Group B.V.
Strawinskylaan 3105
Amsterdam 1077 ZX
Holandsko
(od: 27.05.2004 do: 31.08.2005)
Automobile Group B.V.
Van Heuven Goedhartlaan 937
Amstelveen 1181LD
Holandsko
(od: 01.09.2005 do: 21.02.2007)
Dozorná rada:
Jaroslav Kolínek
Rýmařovská 386
Praha 9 – Letňany 199 00
Česko
Vznik funkcie: 21.11.2005
(od: 23.12.2005)
Karolína Topolová
Litevská 1274/4
Praha 10 100 00
Česko
Vznik funkcie: 27.03.2009
(od: 05.06.2009)
Mgr. Jana Šmelková
Sedmokrásková 8
Bratislava 821 01
Vznik funkcie: 12.07.2007
(od: 07.08.2007 do: 08.04.2009)
Mgr. Jana Šmelková
Sedmokrásková 8
Bratislava 821 01
Vznik funkcie: 12.07.2007 Skončenie funkcie: 27.03.2009
(od: 09.04.2009 do: 08.04.2009)
Katarína Topolová
Litevská 1274/4
Praha 10 100 00
Česko
Vznik funkcie: 27.03.2009
(od: 09.04.2009 do: 04.06.2009)
Martin Terance Emes – predseda
Elm Drive Llanellen 1
Abergavenny, Gwent, South Wales NP7 9Hw
Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Vznik funkcie: 27.03.2009
(od: 09.04.2009)
Mgr. Jitka Divínová – podpredseda
U Bakaláře 582
Praha 9 190 17
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003 Skončenie funkcie: 04.07.2007
(od: 07.08.2007 do: 06.08.2007)
Mgr. Jitka Divínová – podpredseda
U Bakaláře 582
Praha 9 190 17
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 23.12.2005 do: 06.08.2007)
JUDr. Vladimíra Jičínská – predseda
Březová 22
Úmonín 286 01
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 03.10.2003 do: 08.04.2009)
JUDr. Vladimíra Jičínská – predseda
Březová 22
Úmonín 286 01
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003 Skončenie funkcie: 27.03.2009
(od: 09.04.2009 do: 08.04.2009)
Mgr. Jitka Salvetová – podpredseda
U Bakaláře 582
Praha 9 190 17
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 03.10.2003 do: 22.12.2005)
Mgr. Jan Vlk – člen
Lamačova 905
Praha 5 152 00
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003
(od: 03.10.2003 do: 22.12.2005)
Mgr. Jan Vlk – člen
Lamačova 905
Praha 5 152 00
Česko
Vznik funkcie: 01.10.2003 Skončenie funkcie: 21.11.2005
(od: 23.12.2005 do: 22.12.2005)
Ďalšie právne skutočnosti:
Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená zakladateľskou listinou spísanou do notárskej zápisnice č. N 246/2003, NZ 29646/2003 dňa 22.04.2003, v zmysle § § 56-75 a § 105 a nasl. Zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
(od: 28.05.2003)
Rozhodnutie jediného spoločníka vo forme notárskej zápisnice č. N 292/03, Nz 38246/03 zo dňa 19.5.2003. JUDr. Svetlana Gavorová, deň zániku funkcie: 21.7.2003.
(od: 21.07.2003)
Notárska zápisnica N 815/03, Nz 76353/03 spísaná dňa 2.9.2003 notárom JUDr. Šikutovou osvedčujúca rozhodnutie jediného spoločníka o zvýšení základného imania. Notárska zápisnica N 847/03, Nz 80644/03 spísaná dňa 12.9.2003 notárom JUDr. Šikutovou osvedčujúca rozhodnutie jediného spoločníka o zmene právnej formy na akciovú spoločnosť. Funkcia konateľa A. J. Dennyho sa končí dňom 1.10.2003.
(od: 03.10.2003)
Rozhodnutie jediného akcionára zo dňa 01.05.2004. Funkcia členky predstavenstva B. Grubnerovej skončila 01.05.2004.
(od: 27.05.2004)
Notárska zápisnica N 304/2006, NZ 253/2006 zo dňa 8.3.2006 osvedčujúca rozhodnutie jediného akcionára o zvýšení základného imania spoločnosti.
(od: 04.04.2006)
Notárska zápisnica N 3957/2007, Nz 26484/2007, NCRls 26316/2007 napísaná dňa 4.7.2007 osvedčujúca rozhodnutie jediného akcionára. Zápisnica z volieb člena dozornej rady voleného zamestancami zo dňa 11.7.2007.
(od: 07.08.2007)
Notárska zápisnica N 5211/2007, Nz 35955/2007, NCRls 35717/2007 napísaná dňa 11.9.2007 osvedčujúca rozhodnutie jediného akcionára. Notárska zápisnica N 6154/2007, Nz 44514/2007, NCRls 44173/2007 napísaná dňa 5.11.2007 osvedčujúca dodatok k rozhodnutiu jediného akcionára.
(od: 08.11.2007)
Notárska zápisnica N 1997/2008, Nz 14439/2008, NCRls 14304/2008 zo dňa 8.4.2008.
(od: 22.04.2008)
Rozhodnutie jediného akcionára zo dňa 28.10.2008.
(od: 17.12.2008)
Zápisnica z valného zhromaždenia vo forme notárskej zápisnice N 911/2009, Nz 9844/2009 zo dňa 27.03.2009.
(od: 09.04.2009)
Rozhodnutie jediného akcionára vo forme notárskej zápisnice č. N 257/2011, Nz 13417/2011, NCRls 13764/2011 zo dňa 13.04.2011.
(od: 21.04.2011)
Dátum aktualizácie údajov: 28.11.2012
Dátum výpisu: 29.11.2012

Google Chrome 23.0.1271.91 Google Chrome 23.0.1271.91 Windows 8 Windows 8
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.91 Safari/537.11
Reakcia6. december 2012 o 19:27

No sms som dostal aj ja a ako vidim niesom urcite posledny :) Clanok je super,klobuk dole. Este chcem p. Pertu Hrabcovu pozdravit do ahoooj.

Google Chrome 23.0.1271.95 Google Chrome 23.0.1271.95 Windows Vista Windows Vista
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.95 Safari/537.11
riki17. december 2012 o 16:35

Taaaak a auto je predane, presne v inzerovanej cene, trvalo to len 12 dni (samozrejme nie do AAA)

Google Chrome 23.0.1271.95 Google Chrome 23.0.1271.95 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.95 Safari/537.11
Michal7. december 2012 o 23:26

nebudtetrapni: keď si to nezažil (ako píšeš), na kieho boha sa zapájaš do diskusie?! a keď už, prečítaj si najprv celý článok, potom mudruj – na tom, keby zavolali, prišli sa pozrieť a potom zjednávali cenu, by nič zlé nebolo (áno, vtedy tomu môžme hovoriť obchodník)… podstatný rozdiel pri AAA auto je v tom, že oni ti 5x zavolajú, aby si čo najskôr TY PRIŠIEL do ich bazáru (na vlastné náklady) – samozrejme ťa presviedčajú, že to je za super cenu, sľubujú ti peniaze okamžite na drevo – a potom tam 3 hodiny ČAKÁŠ, aby ti nakoniec povedali polovicu z pôvodne dohadovanej ceny… a toto už obchodník nie je – to je vymrdač

Google Chrome 23.0.1271.95 Google Chrome 23.0.1271.95 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.95 Safari/537.11
nebudtetrapni8. december 2012 o 14:52

misko: mozem si tipnut? vychodnar vsak? oni ta do nicoho nenutia, nemusis nikam chodit…precitaj si najskor poriadne to, co som napisal ja a az potom rob zo seba vola…pa pa

Google Chrome 23.0.1271.95 Google Chrome 23.0.1271.95 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.95 Safari/537.11
Jozo9. december 2012 o 8:39

nebudtetrapni : si trapny a poriadne, ked uz nemas iny argyument, ako kde clovek byva

http://motoride.sk/?P=phorum&tema=offtopic&tid=60302

Google Chrome 22.0.1229.94 Google Chrome 22.0.1229.94 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.4 (KHTML, like Gecko) Chrome/22.0.1229.94 Safari/537.4
Michalko10. december 2012 o 9:06

zaplat panboh za ten gugl a internet :) tak isto mi dnes rano prisla spominana SMS, a tak si najprv hovorim ze: jeeej vcera som dal inzerat a dnes to auto uz niekto chce , ved to je uzasne….potom som si povedal ze ved a preco nazavola dotycna…..ahaa ved ano je osem hodin rano , ona je ohladuplna a mozno predpoklada ze niektori ludia este spia tak ma nechce budit, Nasledne som si pozerl cislo a vidim ze pevna linka….Kto normalny by mi preboha pisal z pevnej linky? tak reku vygooglim si ta Petra Hrabcova……a aha…zlodeji mi pisu hned zrana…inak DAKUJEM ZA CLANOK….

Safari 5.1.6 Safari 5.1.6 Mac OS X 10.7.4 Mac OS X 10.7.4
Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_7_4) AppleWebKit/534.56.5 (KHTML, like Gecko) Version/5.1.6 Safari/534.56.5
Michal10. december 2012 o 21:23

nebudtetrapni: východniar? neviem, čo ťa na tento tip naviedlo, ale aspoň vidíme, že je viacero oblastí, o ktorých pi*u vieš a iba meleš od veci :)))

Google Chrome 23.0.1271.95 Google Chrome 23.0.1271.95 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.95 Safari/537.11
Erik16. december 2012 o 8:34

Dobrý deň ďakujem za zverejnenie tohto článku. Taktiež mi prišla sms od “Hrabcovej” presne v takom istom znení… keďže sa mi nezdalo tel. číslo a za jej menom bolo napísané “x564″ čo som si myslel že je počet odoslaných sms okamžite som zapol notebook a zadal do google jej tel. číslo a našlo mi tento článok… Samozrejme podozrivé sa mi zdalo že ju mám ja kontaktovať keď ona chce kúpiť auto. Ďakujem mám o skúsenosť viac a budem pripravený na podobné situácie aj v budúcnosti, samozrejme sa o tomto dozvedia aj moji kamaráti, rodina a myslím že takýmto spôsobom by sme to mohli šíriť ďalej… Nenechajme sa okrádať. Napr. ja som z Brezna a keby som im mal ísť ukázať svoje aut pravdepodobne do BA tak ma to stojí čas, peniaze a ešte aj nervy keby mi povedali že mi dajú 40% zo sumy ktorú žiadam…

Google Chrome 23.0.1271.95 Google Chrome 23.0.1271.95 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.95 Safari/537.11
redakcia21. december 2012 o 9:31

Ja len, aby reč nestála. 19.12.2012 som opäť dostal SMS od Petry Hrabcovej, že na internete našla auto, o ktoré má záujem, že aby som …ale veď to už poznáte. Asi naozaj začnem klikať na ich platené reklamy na google.

Firefox 17.0 Firefox 17.0 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:17.0) Gecko/20100101 Firefox/17.0
Michal21. december 2012 o 23:22

redakcia: mne tých sms od aaa prišlo už minimálne 10, tak som sa rozhodol im napísať e-mail so žiadosťou o výmaz všetkých mojich osobných a kontaktných údajov z ich databáz… výsledok? na každej podstránke majú číslo do call-centra, kontaktný formulár (kde musíš pre odoslanie správy “súhlasiť s ich podmienkami serveru”), ale nikde žiadny priamy e-mailový kontakt – asi vedia prečo :))) nakoniec som našiel jediný e-mail v sekcii “kontakty pre médiá” a požiadal som pána o preposlanie mojej žiadosti kompetentným osobám… odvtedy zatiaľ žiadna sms (klop klop klop) – takže odporúčam bombardovať tohto pána, ak niekoho tie sms ešte otravujú :)))

Google Chrome 23.0.1271.97 Google Chrome 23.0.1271.97 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.97 Safari/537.11
redakcia21. december 2012 o 23:42

Michal, môžeš sem ten mail napísať prosím? Nech to kolegovia nemusia hľadať.

A ak máte niekto aj iný kontakt, dajte ho sem, prosím.

Firefox 17.0 Firefox 17.0 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:17.0) Gecko/20100101 Firefox/17.0
riki122. december 2012 o 9:09

Po predaji auta som zrusil dosledne vsetky inzeraty, a potom uz mi ziadna SMS neprisla. Aspon jedna vec, co im asi funguje.

Google Chrome 23.0.1271.97 Google Chrome 23.0.1271.97 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.97 Safari/537.11
riki123. december 2012 o 14:57

… a dnes som sa dozvedel, ze patrim medzi 1 200 000 spokojnych zakaznikov , mi skoro oci z jamiek vypadli …

http://img404.imageshack.us/img404/8408/aaalqb.jpg

Google Chrome 23.0.1271.97 Google Chrome 23.0.1271.97 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.97 Safari/537.11
Michal25. december 2012 o 21:05

riki1: si šťastný človek :)))) (čo sa oboch príspevkov týka :))

Google Chrome 23.0.1271.97 Google Chrome 23.0.1271.97 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.97 Safari/537.11
Michal25. december 2012 o 21:09

redakcia: tú adresu sem radšej písať nejdem, ale dávam link: http://www.aaaauto.sk/sk/kontakt-pre-media/text.html?id=246

Google Chrome 23.0.1271.97 Google Chrome 23.0.1271.97 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.97 Safari/537.11
riki126. december 2012 o 10:12

… hmmm, takze predsa len su to babraci aj v posielani SMS, lebo mi prave prilsa SMS od “Simona Koci” 0268268032 , ze uz sa nevie dockat kedy konecne kupi moje uz davno neexistujuce auto :)

Google Chrome 23.0.1271.97 Google Chrome 23.0.1271.97 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.97 Safari/537.11

[…] si dá tú námahu a cez napríklad google si overí číslo alebo meno, neprestane sa čudovať. Z Petry sa vykľuje zrejem automat, ktorý prehľadáva inzeráty o […]

WordPress 3.4.2 WordPress 3.4.2
The Incutio XML-RPC PHP Library -- WordPress/3.4.2

[…] Kočí je žena, ktorá vám napíše SMSku. Jej správa z čísla 0268268032 k vám dorazí chvíľu po tom, ako dáte na net inzerát, že predáte svoje auto. Bude to […]

WordPress 3.4.2 WordPress 3.4.2
The Incutio XML-RPC PHP Library -- WordPress/3.4.2

[…] Chcem vaše auto, volajte 0268268024 […]

WordPress 3.3.2 WordPress 3.3.2
The Incutio XML-RPC PHP Library -- WordPress/3.3.2
Quark19. január 2013 o 10:47

Pre “nebudtetrapni”:
§ 221
Podvod
(1) Kto na škodu cudzieho majetku seba alebo iného obohatí tým, že uvedie niekoho do omylu alebo využije niečí omyl, a spôsobí tak na cudzom majetku malú škodu, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
(4) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu,
b) ako člen nebezpečného zoskupenia, alebo
c) za krízovej situácie.

Ďalej by so ťa chcel upozorniť na existenciu “dôveryhodných miest” a “dôveryhodných osôb”, teda pokiaľ ide o zdravie, dôveryhodnou osobou je lekár, pokiaľ o predaj auta, tak technik autobazáru, autoservisu.
Takže ak si príbeh zosumarizujeme:
1.) Obchdník prostredníctvom FALOŠNEJ SMS správy, v ktorej tají svoju identitu a vydáva sa za súkromnú osobu opakovane deklaruje záujem o odkup auta, chce vzbudiť dojem seriózneho záujemcu – 1. uvedenie do omylu.
2.) Po odpovedi na SMS je predávajúci konfrontovaný so zavádzajúcim tvrdením o identite obchodníka, s jasným cieľom rozrušiť zákazníka, obchodník však podá dobrú správu – deklaruje záujem o odkup vozidla za ponúkanú cenu – 2. uvedenie do omylu.
3.) Obchodník si dáva podmienku, že vozidlo musí byť privezené do bazáru na obhliadku, pričom sa zaviazal kompenzovať túto svoju podmienku preplatením cestovných nákladov v prípade neuskutočnenia obchodu – 3. uvedenie do omylu, dokonca je tu aj škoda vo výške cestovných nákladov a strateného času.
4.) V príbehu to neodznelo, pretože sa pán nenechal nachytať, ale povedzme, že by predal auto za prvú ponuku. Neuvádza ani cenu, tak si dajme prílad – vozidlo v hodnote 10 000 €. Obchodník, ako odborník, teda dôveryhodná osoba pre určenie ceny Vám povie, že Vaše auto má hodnotu 4 000 €. Vy mu to uveríte a súhlasíte s obchodom za ponúknutú cenu – 4. uvedenie do omylu, avšak toto už napĺňa predpoklady pre trestný čin podvodu, na rozdiel od predchádzajúcich bodov, ktoré sú, povedzme, “iba” hrubo amorálne.

NAVYŠE iste by nebol problém, medz 1 200 000 zákazníkmi AAA Auto nájsť aspoň jedného, ktorý predával auto pre momentálnu tiešeň. Takisto by stačilo pár klientov, aby sme zosumarizovali škodu veľkého rozsahu.
Ako vidíš, AAA Auto pravdepodobne napĺňa VŠETKY možné definície a priťažujúce okolnosti trestného činu podvodu, keďže dlhodobo, vo veľkom rozsahu a vysoko organizovaným podvodným mechanizmom previedča potenciálnych predajcov k zrealizovaniu obchodu za pre nich obzvlášť nevýhodných podmienok. Obohacujú sa tým, že uvádzajú svojich obchodných partnerov do omylu.

Neviem, kde žiješ ty, “nebudtetrapni”, že obhajuješ podvody, klamstvá a krivácke spôsoby, lebo normálnemu človeku by malo byť takéto jednanie proti srsti (ešte dokáže z úst vypustiť, že to je ok, to len slováci sa nevedia prispôsobiť trhovému mechanizmu… Ak je toto trhový mechanizmus (nie, nie je!), tak si ho nechaj pre seba). Ale mám tip, môžem sa spýtať? Bratislavčan, však?

Opera 12.12 Opera 12.12 Windows 7 Windows 7
Opera/9.80 (Windows NT 6.1) Presto/2.12.388 Version/12.12
Peugeotka22. január 2013 o 11:03

Vdaka za informaciu, vcera som dala inzerat a dnes rano mi prisla SMS os pani Simona Koci, bolo to podozrivo rychla reakcia, tak som isla googlit.

Google Chrome 24.0.1312.52 Google Chrome 24.0.1312.52 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.17 (KHTML, like Gecko) Chrome/24.0.1312.52 Safari/537.17
seatka27. január 2013 o 16:17

tiez predavam auto a dostala som dnes od p. Koci smsku, este ze som si vygooglila tuto diskusiu….

Firefox 18.0 Firefox 18.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:18.0) Gecko/20100101 Firefox/18.0
peklo5. február 2013 o 22:31

a ked ziadne auto nepredavam a nikde som ziaden inzerat nedal? a dostal som sms od Kočí a volaju mi neustale nezname čisla? ako sa dostali k mojmu čislu? dakujem

Firefox 18.0 Firefox 18.0 Windows 8 x64 Edition Windows 8 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:18.0) Gecko/20100101 Firefox/18.0
odbornik na vsetko6. február 2013 o 12:00

napis svoje cislo do Googlu a asi najdes inzerat kde je uvedene, mozno iba omylom, pripadne si niekto z Teba urobil srandu, alebo sa len trafil do tvojho cisla, lebo nechcel uviest svoje skutocne

Google Chrome 24.0.1312.57 Google Chrome 24.0.1312.57 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.17 (KHTML, like Gecko) Chrome/24.0.1312.57 Safari/537.17
Josef7. február 2013 o 8:46

pani simona koci :-), ta SMS je na prvy pohlad cudna a podozriva, moja reakcia bola, tak si zavolaj ty pi.., ked mas zaujem a vdaka tejto stranke som sa utvrdil ze dobre rozmyslam/ dik autore. A k praktikam vykupu aut ackem ? je to obchod, bohuzial tvrdy ale stale len obchod. Acko ma obchodaku ktory jezdia k zakaznikom, takze ked vam zavolaju ze maju zaujem, tak jich dostante na svoje uzemie a budete ciastocne vo vyhode a druha vec ked uz dojde obchodak k vam, tak ho rozhodte telefonatom pripadnym vaznym druhym zaujemcom. A mozno dostanete svoje money od acka :-)

Opera 12.13 Opera 12.13 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64) Presto/2.12.388 Version/12.13
OMG27. február 2013 o 15:19

Tak ja len tolko, ze clovek, ktory je ochotny kontaktovat zaujemcu na svoj inzerat by asi ani nemal predavat… :)
Ohladom aaa nikdy by som im auto nepredal ani nekupil. Nie kvoli obchodnym praktikam. Uplne mi postacia referencie zakaznikov na zaklade, kotrych ich jednoducho z principu nebudem podporovat. V neposlednom rade, pravne zabezpecenie predaja nie je obojstranne vyvazene. Nikdy by som auto nepredaval a je jedno komu bez moznosti osobneho odhlasenia auta, najma ak ide o prepis vramci okresu. Tu nejde o len vypovedanie pzp, ci zodpovednost za stk a pod. podstatne je to ze neviete resp. nemozete vykonat zakladny pravny ukon prepisu auta a tym padom zmenit z neho plynuce prava a povinnosti vlastnika ci drzitela. Samozrejme zijeme v pravnom state kde sa mozete vsetkeho domahat, zial vymozitelnost je miziva. Preto treba takymto situaciam predchadzat.

Safari 6.0 Safari 6.0 iPhone iOS 6.1.2 iPhone iOS 6.1.2
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 6_1_2 like Mac OS X) AppleWebKit/536.26 (KHTML, like Gecko) Version/6.0 Mobile/10B146 Safari/8536.25
hex6. marec 2013 o 4:26

Mam s AAA rovnake skusenosti s ich otravnymi SMS aj telefonatmi. Kupil a predal som uz nejake auta u nich. Najdlhsie “vyjednavanie” o cene pri vykupe bolo skoro 3 hodiny. Ale dosiahol som svoje, az sa cudujem… :)
Pre tych, ktori budu predavat auto a budu obtazovani touto trapnou firmou porad jednu vec. AAA ma pracovnikov, ktori cestuju po republike a pridu obhliadnut a vykupit auto aj do vasho mesta. Toto mnoho ludi nevie. Samozrejme vas budu z centraly presviedcat, ze pre vas bude vyhodnejsie prist do pobocky a tak. Pokial sa nedate presvedcit a oni skutocne budu mat zaujem auto kupit, tak pricestuju. Mne uz povedali aj to, ked som sa nedal ukecat cestovat 100km do ich pobocky, ze ved kvoli takemu autu sa im neoplati ist pozriet ho.
A este nieco. Cital som uz viac diskusii k clankom (hlavne negativnym) o AAA. Vsade sa po kratkom case objavi nejaky diskutujuci, ktory ich brani az do krvi. Nieco podobne som tu teraz cital od “nebudtetrapni” prispievatela. Takze sa necudujte, mozno je to prave ich plateny zamestnanec, urceny na taketo diskusie.
Ked som raz prisiel reklamovat zavadu na aute, samozrejme do pobocky, nebavili sa so mnou ani panty na dverach a ked sa konecne jeden mudrlant objavil, tak mi oznamil, ze mozem nechat auto na tyzden u nich, ze oni si to musia preverit.
Nuz podivne praktiky vladnu svetom obchodu…

Pale Moon 19.0.1 Pale Moon 19.0.1 Windows 7 Windows 7
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:19.0) Gecko/20130223 Firefox/19.0 PaleMoon/19.0.1
ala13. marec 2013 o 10:50

Oóóó´, už tam maju inu “pani” Simonu Koči, ktora chce kupit moje auto…kača,ak ho chce nech si zavola sama :-)))) ešte že existuje google :-)

Internet Explorer 9.0 Internet Explorer 9.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/5.0)
BubaGump28. marec 2013 o 11:53

Aj ja dakujem :)))) este ze ma napadlo to vyguglit. mne dnes doobeda psala pani Simona Koci.

prajem Vam pekny den a kazdemu vysnivanu cenu za auticko :)

Opera 12.14 Opera 12.14 Windows XP Windows XP
Opera/9.80 (Windows NT 5.1) Presto/2.12.388 Version/12.14
mirek.8. apríl 2013 o 9:20

Tak už aj mne dnes doobeda poslala sms pani Simona Koci :-).Ale to číslo mi hned nejako nepasovalo,ešte štastie že som to tiež vahľadal na google. Aj ja pekne ďakujem.

Firefox 20.0 Firefox 20.0 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:20.0) Gecko/20100101 Firefox/20.0
Lukas9. apríl 2013 o 9:19

Som ďalší Šťastný človek ktoreho oslovila Simonka Kociii. :-D takže nech zije Google.

Google Chrome 18.0.1025.166 Google Chrome 18.0.1025.166 Android 4.1.2 Android 4.1.2
Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.1.2; GT-I9300 Build/JZO54K) AppleWebKit/535.19 (KHTML, like Gecko) Chrome/18.0.1025.166 Mobile Safari/535.19
Dena9. apríl 2013 o 13:23

Tak smola, mne sice pani Koci, ani Hrabcova nepisala, ale zato vydatne a vyzivne furt od nich niekto telefonuje. Az by mal clovek pocit, ze bez kupy mojho auta krachnu :) Diky za clanok, som si usetrila po ich phone masazach (skoro ma spracovali) cestu do AAA.

Google Chrome 26.0.1410.43 Google Chrome 26.0.1410.43 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.31 (KHTML, like Gecko) Chrome/26.0.1410.43 Safari/537.31
Erik26. apríl 2013 o 9:23

Dajte si pozor aj na meno Petr Zima, zrejme nova zacinajuca znacka. :)

Google Chrome 26.0.1410.64 Google Chrome 26.0.1410.64 Windows 7 Windows 7
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.31 (KHTML, like Gecko) Chrome/26.0.1410.64 Safari/537.31
Vojto23. máj 2013 o 7:01

Ďakujem vám za tento článok. SMS som dostal aj ja od Simona Koci. Nebiť Vás už im volám nazad. S nimi určite nechcem riešiť nič.

Firefox 3.6.24 Firefox 3.6.24 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.9.2.24) Gecko/20111103 Firefox/3.6.24 ( .NET CLR 3.5.30729; .NET4.0E)
Rudko26. máj 2013 o 14:28

Svätá pravda :))) sms mi prišla jak blesk z neba :D

Google Chrome 27.0.1453.94 Google Chrome 27.0.1453.94 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/27.0.1453.94 Safari/537.36
Miki30. máj 2013 o 13:43

Pridavam sa k ludom, ktorych kontaktovala Simona Koci.
Avsak auto bolo uz predane, zabudol som vsak vymazat inzerat z jedneho z portalov.
Paradoxne auto odo mna vykupili v AAA Auto.
Normalne by som reagoval rovnako ako vacsina pritomnych, pretoze aj napriek tomu, ze ma kontaktovali ohladom vykupu, navstivil som ich bazar a zasiel do vykupu. Samozrejme, bola ich ponukana cena hlboko pod mojou predstavou ta ksom vzal TP a isiel prec s odovodnenim, ze auto nepotrebujem rychlo predat za kazdu cenu.
Asi po dvoch tyzdnoch ma znova kontaktovali z vykupu a povedali aby som sa zastavil (ich bazar mam 10 min. od domu takze ma to nijako neobtazovalo) a znova ukazal vozidlo. Napriek tomu, ze si ho fotili a skusali dva tyzdne dozadu, sa zopakoval rovnaky scenar aj tento raz. Znova mi povedali ich predstavu o cene, tentokrat vyssiu ale pre mna stale neakceptovatelnu. chlapik z vykupu sa ma opytal na moju minimalnu cenu a nasledne sa znova vratil do budky telefonovat (alebo nieco). Vratil sa s vyssou sumou no stale nedostatocnou pre mna. Tak som znova odsoferoval prec. Po cca dvoch hodinach som dostal telefonat v ktotom mi oznamili, ze mi daju mnou navrhovanu cenu. Nakolko som to mal kusok som tam zasiel a isiel sa dohodnut. Chlapik mi povedal, ze cena plati iba dnes ak im tam auto necham. Musel som vsak povedat, ze dnes bohuzial nemozem ci sa teda vieme dohodnut na druhy den, pretoze predaval som aj zimne pneu. ktore som nemal po ruke. Na moje prekvapenie suhlasil.
Na dalsi den som prisiel s autom, vykupili ho za mnou pozadovanu cenu, spisali sme formulare a bolo. Peniaze prisli na ucet.
Chcem tym iba povedat, ze aj ked som mal viac menej negativny postoj k AAA, po tejto skusenosti sa mierne zmenil. Bol to sice beh na dlhu trat ale myslim, ze sa oplatil. Cche to iba penve nervy a vytrvalost.

Internet Explorer 9.0 Internet Explorer 9.0 Windows 7 Windows 7
Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; Trident/5.0)
odbornik na vsetko3. jún 2013 o 21:20

Miki > tvoj prispevok sa mi nezda, nakolko pre AAA auto nemoze byt biznis kupovat auto v cene, ktora je vhodna aj pre cloveka , ktory sa s predajom svojho auta neponahla. Jedine, ze by si mal zaujem odkupit nimi predavane auto ako protihodnotu, na ktorom si uz ten zisk vyrobia.

Google Chrome 27.0.1453.94 Google Chrome 27.0.1453.94 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/27.0.1453.94 Safari/537.36
rudo30. september 2013 o 14:03

Teraz je z Jany Hrabcovej uz Jana Kuchtova:))

Google Chrome 29.0.1547.76 Google Chrome 29.0.1547.76 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/29.0.1547.76 Safari/537.36
andrej3. október 2013 o 8:01

Potvrdzujem,
vcera mi pisala Jana Kuchtova! ;-)
Ked sa ozval odkazovac hned som sadol za pocitac a nasiel tento clanok.
Dakujem autorovi, hned viem odkial vietor fuka.

Internet Explorer 10.0 Internet Explorer 10.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/6.0)
marcin8. október 2013 o 9:38

včera poobede som dal na inzerát auto a už o 2 a pol hodiny SMS od p. Jany Kuchtovej: “Dobry den, na internete som nasla Vase auto o ktore mam zaujem. Az budete mat cas, zavolajte mi prosim na 0268268032. Dakujem, Jana Kuchtova:).x780″

Firefox 24.0 Firefox 24.0 Windows XP Windows XP
Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0
Mato16. október 2013 o 21:16

Skoro som Jane zavolal… ale potom pozeram na cislo… wtf??
Ale pridam aj moju skusenost a postupne: Inzerat som uverejnil a na druhy den mi volali z AAA auto, ze auto kupia za cenu uvedenu v inzerate, len nech rychlo pridem. Prisiel som s tym, ze oni chcu kupit auto odoma, nie opacne. Tak ma poslali do “radu na vykup” kde boli predomnou 2ja ludia. Kym som sa dostal na rad tak presli 3 hodiny! Samotne zjednavanie asi hodina pricom sa vkuse tvaril, ze niekam telefonuje. Nakoniec ich cena bola 60% toho co som chcel ja. Tak som odisiel. Dnes som dal inzerat na dalsi server a pre zmenu to skusa Jana cez SMS :D :D

Super clanok!!

Inak taka rada pri predaji: treba skusit do aaa auta prisiet prefoteny technicak a technika sa spytat na cenu pred jazdou. Moze to usetrit kopec casu… (ale odskusane to nemam)

Google Chrome 28.0.1500.64 Google Chrome 28.0.1500.64 Android 4.0.3 Android 4.0.3
Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.0.3; Transformer TF101 Build/IML74K) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.64 Safari/537.36
opino18. október 2013 o 13:02

SMS mi prisla do hodiny od zverejnenia inzeratu na bazosi.
Dakujem Vam za info.
Vychutnam si ich telefonat a snahu a hned prihodim tisicku len pre to, ze su taka super renomovana firma a mozu si to dovolit.

Internet Explorer 9.0 Internet Explorer 9.0 Windows 7 Windows 7
Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; Trident/5.0)
bobb20. október 2013 o 21:56

No Simona Kočí a pani Hrabcova sa už premenovali na : Jana Kuchtova a z čísla 0268268032 …… len sa nedajte nachytať

Firefox 24.0 Firefox 24.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0

[…] agresívnom správaní sa autobazáru AAA auto som písal viacejkrát. V podstate otravujú svoju ponukou jazdených áut ľudí, ktorí […]

WordPress 3.7.1 WordPress 3.7.1
The Incutio XML-RPC PHP Library -- WordPress/3.7.1
Mato15. november 2013 o 13:12

Reagujem na svoj komentar zo 16. oktober:
Auto som uspesne predal.
Nejake fakty: za auto som dal prvu cenu 2400 (co uznavam ze bolo asi trosku moc, ale bol som ochotny zlavit… ale najskor AAA ze neni problem mi vyplatit asi tuto sumu)
Po minimalne 3 hodinach stravenych AAA a zjednani ceny som sa dostal na 1600 – tak odchadzam domov…
Nakoniec sa mi predajom nechcelo zaoberat osobne pretoze som mal pracovne povinnosti tak som auto zaniesol do ineho bazaru kde som sa dohodol na cene 1900 – a z toho je 200 provizia bazaru a peniaze dostanem samozrejme az vtedy ked sa auto preda.
V piatok vecer som auto zaniesol. Spisali sme zmluvu ktora mala 1 stranu (ziadna skusobna jazda, bol som vybaveny za 15 minut) a necele 2 dni v nedelu (!) mi volaju ze auto predali, ked chcem mozem si prist po peniaze. Takze v pondelok som auto na policii odhlasil (vsetko v pohode, 15 minut) a technicak som zaniesol do bazaru kde som dostal pekne 1700 a bol som spokojny.
Toto je trasparentne a seriozne jednanie. Takze AAA nikdy viac!!!!

Firefox 25.0 Firefox 25.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:25.0) Gecko/20100101 Firefox/25.0
Kvet23. november 2013 o 20:42

Fuuu ja som pred dvoma rokmi predávala auto a tento týžden mi prišli tri SMS ale nie od Aaa auto, ale od jeho novej sestry Mototechna. Hneď mi to bolo nejaké cudne prečo píšu SMS a rovno nezavolaju. Tak som si tel číslo, z ktorého prišla SMS hodila do Googlu a dopracovala som sa až sem. Inak noví otravovači sa volajú JOZEF STARÝ a JANA KUCHTOVÁ. Zavolala som na číslo, ktoré som našla na stránke mototechna.sk a s česky hovoriacou pani to dohodla tak že som jej nadiktovala moje číslo, aby mi už neposielali žiadne SMS, tak som zvedavá. Ešte by ma zaujimalo, že ako je spoplatnený hovor na tie ich čísla.

Safari 7.0 Safari 7.0 iPad iOS 7.0.4 iPad iOS 7.0.4
Mozilla/5.0 (iPad; CPU OS 7_0_4 like Mac OS X) AppleWebKit/537.51.1 (KHTML, like Gecko) Version/7.0 Mobile/11B554a Safari/9537.53
pista3. január 2014 o 17:24

sa cudujem tej pani resp tomu panovi ze sa mu chce pisat tolko SMS :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Internet Explorer 10.0 Internet Explorer 10.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/6.0)
Pepi14. február 2014 o 2:14

Nestačím sa diviť, akí sú niektorí tupí…
Ak mi niekto pošle sms, že chce niečo odo mňa kúpiť a ja mu mám zavolať, tak sa ani neunúvam dočítať a správu mažem.
Ak nemá na jeden telefonát, tak nemá zmysel sa zamyšľať, či má groše na moje auto, mobil, motorku, chlandičku, alebo hocičo, čo predávam…
Vy tiež zavoláte do Tesca, že máte záujem o ich rožky a oni Vám ich hneď letia zaniesť domov?
Ach jaj, slovač… Nepoučiteľní…
Pritom stačí len zapnúť sedliacky rozum, netreba mať na to titul…
Ak má ktosi reálny záujem, tak zavolá a za druhé, príde sa pozrieť… Ešte aby som sa niekam trepal a nosil mu veci ukazovať…

Internet Explorer 10.0 Internet Explorer 10.0 Windows 8 x64 Edition Windows 8 x64 Edition
Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.2; WOW64; Trident/6.0; ASU2JS)
Deniskkka11. marec 2014 o 8:51

Nam chodia sms od Peter Zima, a Jozef Stary :-/

Google Chrome 33.0.1750.146 Google Chrome 33.0.1750.146 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.146 Safari/537.36
Frostbane30. apríl 2014 o 12:10

Aktuálne Peter Zima/Jana Kuchtova, najpopulárnejšie duo českých ľudoviek :)))

Firefox 28.0 Firefox 28.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:28.0) Gecko/20100101 Firefox/28.0
mat4. máj 2014 o 21:48

Pred 2 tyzdnami som dal auto na 3 najvacsie slovenske auto-inzertne portaly. Auto som predal hned na druhy den sukromnej osobe. Ale odo dna, kedy som ja svoj inzerat zverejnil, mi DENNE chodia SMS od Jozefa Stareho (AAA), ze kupia moje auto za 2000€. Len pre info, ja som ho predal za x2 vyssiu cenu. Dnes som to uz nevydrzal, tak som tam zavolal, zdvihla to nejaka prispata zenska, a teplym hlasom sa spytala ako mi moze pomoct. Tak som jej povedal, ze si viac nezelam dostavat od nich SMS, kedze auto je uz niekolko dni predane. Som zvedavy ci pochopila. Spr0ste AAA auto!!!!

Firefox 29.0 Firefox 29.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0
mat4. máj 2014 o 21:50

Pepi, lenze oni s tym SMS-kovanim neprestanu, chapes??? Budu otravovat donekonecna. V tom je cely problem. Kym sa im neozves a nepovyhrazas sa.

Firefox 29.0 Firefox 29.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0
Mike16. máj 2014 o 16:23

Dovoľujem si privítať sa v klube odrbávaných od našich českých susedov z AAA,mne zas došla SMS od nejakej “Jany Kuchtovej”,a ja somár tam ešte volám.Keď som v telefone začul hlas nejakého pepíka, hneď mi došlo”vo co de”, šmejdi jedni posratí!

Internet Explorer 9.0 Internet Explorer 9.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; Win64; x64; Trident/5.0)
gustinka1. jún 2014 o 23:41

Velka vdaka autorovi za clanok :-)
Okrem aaa si treba dat pozor aj na sms typu: “kindly reply to me mort.kjaer356@gmail.com with your last price for your car as I’ m interested in buying it…. Podla zahranicnych stranok ide o podfuk pri platbe cez Paypal.

Google Chrome 32.0.1700.99 Google Chrome 32.0.1700.99 Android 4.4.2 Android 4.4.2
Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.4.2; Nexus 10 Build/KOT49H) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/32.0.1700.99 Safari/537.36
ja10. september 2014 o 9:59

..nove meno – Sarka Tumova…vdaka za tento clanok a za google :-)…sms prisla do 10 minut od vlozenia inzeratu na web..tak som zvedava ako to bude pokracovat :-D

Google Chrome 37.0.2062.103 Google Chrome 37.0.2062.103 Windows Vista Windows Vista
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/37.0.2062.103 Safari/537.36
mku30. september 2014 o 15:33

nove meno Jana Kuchtova, sms prisla z cisla 02/682 680 25

Google Chrome 37.0.2062.124 Google Chrome 37.0.2062.124 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/37.0.2062.124 Safari/537.36
přítel z čech5. november 2014 o 20:17

Je pravdou že áčka jsou na výkup vozů “hovada”, ale koupil jsem od nich jednou auto za dobrou cenu dobré auto a ještě jsem si vydindal od nich slevu a nové brzdy, ale trvalo to 5 hodin, na druhou stranu jsem jim za to dal protiúčtem druhé auto u kterého jsem taktně pomlčel o různých závadách, i proto jsem zvolil je, někdo normální by mi za to ani tolik nedal a nejsem rozhodně takový jak oni tak bych to ani nezkusil. U nich jsem to dělal s radostí a elánem. Taky jsem se činil abych výkupčího technika zabavil. Zase na druhou stranu když bych se měl odměnit za svůj neuvěřitelný herecký výkon penězi tak je to tak šul nul. Rozhodně ale lituji těch lidí co se tam za těch 5 hodin vystřídalo a nebylo jich málo, tedy na výkup vozu, těch nadávek a někteří chudáci dokonce prodali. Každý na áčka nadává jací jsou hajzli, ale běžte se tam podívat, lidi jsou nepoučitelní. Dá se tam ale koupit celkem dobrý vůz a za dobrý peníz, toto je můj názor.

Firefox 31.0 Firefox 31.0 Windows 8.1 x64 Edition Windows 8.1 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0
priatel zo Slovenska6. marec 2015 o 9:16

pritel z cech > ano , urcite ak mas stastie tak tam mozes kupit aj dobre auto za priatelnu cenu, ale len vtedy, ak ho tam nejaky oklamany clovek predal pod cenou. Ak vsak niekto narazi na to tvoje podvodnicke auto, co si im predal, tak asi nebude jeho kupca stastny. Tato tema ale nie je o tom, ci su tam dobre auta alebo nie, ale o tom, ze su to nezeriozni , hajz…

Google Chrome 40.0.2214.115 Google Chrome 40.0.2214.115 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.115 Safari/537.36

Nechať komentár

Váš komentár