web analytics
autobazár

Chcem vaše auto, volajte 0268268024

Riadením osudu, či náhodou alebo ako to chcete nazvať, som sa stal majiteľom dvoch áut. Ten istý osud naplánoval ale veci inak, ako sa zdali na začiatku a tak sme sa doma rozhodli, že sa tohto auta zbavíme. Nie, že by bolo zlé, ale jedno auto nám stačí. A tak som dal inzerát na server predaja automobilov. Onedlho som dostal SMS zo známeho autobazáru, že by mali o moje auto záujem a že ich mám kontaktovať. Po troch ignorovaných SMS rovnakého znenia som dostal nasledovnú správu: Dobrý deň, na internete som našla vaše auto, o ktoré mám záujem. Až budete mať čas, zavolajte mi prosím na 0268268024. Ďakujem, Petra Hrabcová.

Nejak podobne sa odvíjal aj váš príbeh s kupujúcou, ktorá mala záujem o vaše auto? Nie ste jediný. A pretože sa príbeh, ktorý takto začína, opakuje ako podľa dobre napísaného scénára možno častejšie, ako by ste si mysleli a preto, že sa mnoho ľudí môže oprávnenie domnievať, že možno boli pri tomto postupe aj porušené nejaké pravidlá, prinajmenšom morálne, popíšem celý príbeh, aby ste sa vedeli pripraviť, keby sa stal aj vám.

Takže späť k pani Hrabcovej. Jej SMS prišla vo chvíli, kedy som mal čas, vyzerala (to bol určite zámer) tak nejak osobne, tak som rovno v správe stlačil gombík pre vytáčanie čísla a…. ozval sa mi automat, takže mi bolo hneď jasné, koľká bije a hovor som ukončil.

Nie, že by som nechcel auto predať, ale nedávno jeden známy bol v AAA Auto ponúknuť svoju staršiu Škodu Octaviu kombi TDI a sme sa všetci veľmi nasmiali na príbehu, ktorý nám potom rozprával. Nasmejete sa aj vy, o chvíľu.

autobazár O pár dní mi zazvonil mobil. +421268268268, číslo na prvý letmý pohľad bratislavské. Kto mi odtiaľ volá? Česky hovoriaci pán mi volal za auto, že mal zmeškaný hovor. Á, naša „pani Hrabcová“. Chvíľu sme sa rozprávali o aute, jeho veku a stave (aj keď som mal pocit, že ho pozná, však z predajného portálu). Nakoniec z neho vyliezlo, že práve také auto im v ponuke chýba a že zo strany kupujúcich je o také záujem, takže ak je naozaj v takom stave, ako hovorím, nemali by problém vyplatiť mi hneď v hotovosti cenu, ktorú zaň požadujem. Len ho potrebujú vidieť, či by som vedel auto pristaviť na obhliadku, najlepšie ešte tento deň. Keďže to mám na ich prevádzku naozaj len kúsok, dohodli sme sa na neskoré popoludnie.

Zdanie naozajstného záujmu vyvolal ešte dvomi telefonátmi, jedným popoludní, ktorým si overoval, či naša dohoda platí a potom v čase, keď už auto stálo u nich na parkovisku. Neskúsený človek by si myslel, že naozaj moje auto potrebujú ako soľ, zákazníci na neho stoja v rade a bazár bez neho nemôže žiť. Keďže však podobných obchodníkov je všade plno, mobilnými operátormi počnúc a podomovými predajcami všetkého možného neužitočného končiac, od poisťovákov po predajcov elektriny, tak skúsený človek vie, aká hra sa tu na neho hrá a išlo mi len o to si tú ich 40% hru užiť 😉

Ohlásil som sa na recepcii autobazáru, že mám dohodnutú schôdzku. „Chcete predať auto?“, pýta sa ma technik-obchodník. „Nie, vy ho chcete kúpiť, však mi furt dakto vyvoláva.“ reagujem. Zdá sa, že to s ním ani nehlo, zrejme je zvyknutý. Vypýtal si technický preukaz, potom si auto obzrel a šli sme sa previesť. Auto pochválil, že je všetko v stave, ako som mu popísal. Ešte skúšal, či mi nejaké z ich áut predá, ale keď som mu povedal, že mám doma ešte jedno lepšie, ako toto a tretie mi netreba, prestal.

Po návrate ma poprosil o chvíľu strpenia, že hneď príde. „Tak divadlo začína“, povedal som si a vybavil pár telefonátov, pretože som vedel, že mám pár desiatok minút, kým príde a ponúkne mi 40% z reálnej výkupnej ceny. „Tak mi vráťte techničák, nech neplytváme mojím ani vaším časom.“ bola moja reakcia. Niečo podobné zrejme čakal, pretože ma poprosil o ďalší čas, že si ide zavolať. Neviem, či naozaj niekam telefonujú, ale asi je to tiež len habaďúra. Na túto polhodinku, kedy človeka „varia“ a čakajú, že vo vidine okamžitých peňazí na ruku zmäkne a auto im tam nechá, som mal rezervované nejaké čítanie mailov a na webe, smartphone s netom je na takéto chvíle na nezaplatenie.

Druhá jeho ponuka bola uvádzaná slovami, že oni auto vykúpia a preto berú aj záruku za jeho stav voči novému majiteľovi a preto ma nikto nebude otravovať s problémami a poruchami. „Auto nijaké problémy nemá, preto ma nemá kto a prečo otravovať,“ som uzavrel a čakal na jeho 80%. A nemýlil som sa. Nasledovala jeho ponuka na úrovni 80% reálnej výkupnej ceny. Opäť som ho požiadal o techničák s tým, že ja nemusím auto predať, len nám teraz dve autá netreba. Používam ho na krátke cesty, jazdu po meste a do práce, pretože na to je malý štyriapolmetrový benziňák lepší, ako môj diaľničný koráb. Nemám na krku splátky pôžičiek, takže nemusím predať za každú cenu. Oni mi vyvolávali, oni chceli auto kúpiť a oni súhlasili s mojou cenou. Pokiaľ to tak nie je, mrhajú svojím časom.

Je to prepracovaný scénár. Na základe nejakého inzerátu vás kontaktujú najskôr SMS, potom telefonátom a snažia sa vás presvedčiť, že bude pre vás výhodné auto predať práve im. Je pochopiteľné, že ak si predávajúci za svoje auto predstavuje nejakú cenu, ktorá je reálna, tak bazár, ktorý žije z predaja áut, ho vykúpi za cenu nižšiu. Čo je to „primeraný zisk“ je zrejme pre každého iná veličina, ale považujem za „vychcanosť“ bazáru ponúknuť vo výkupe menej, ako polovicu. Zrejme majú svoje skúsenosti, ale mne pripadá podlé zneužiť situáciu človeka vo finančnej núdzi a okradnúť ho. Ja viem, je to každého slobodné rozhodnutie, za akú cenu predá, ale tá trpká pachuť v ústach stále ostáva.

Súčasťou divadla sú ďalšie „tanečky“, ako upozornenie na prevzatie záruky či „telefonáty“ za účelom preverenia, či je možné vykúpiť za vyššiu cenu (ponúknutie nádeje pre predávajúceho s následným „maximom“ na úrovni 80%). Zrejme to na obyčajných ľudí zaberá. Alebo na ľudí, čo sú v núdzi. Ja viem, je to biznis, ale príde mi to nefér.

A ešte je tu jeden rozmer konania AAA Auto. Pomôžem si citátom zo stránky www.hoax.sk, ktorá sa zaoberá falošnými informáciami a podvodmi na internete:
Pani, ktorá písala SMS teda nebola paňou, ale automatickou službou, ktorá rozposiela SMS neustále v rovnakom znení na stovky, či tisícky telefónnych čísiel. Nerieši pritom fakt, že ide o komerčné zneužitie kontaktov získaných v inzercii, kde ich umiestnili záujemcovia o predaj či kúpu, a za úplne iným účelom.

Naše odporúčanie:
Odporúčame v prípade získania takejto správy kontaktovať písomnou formou sídlo spoločnosti o stanovisko, prípadne priamo vec prepošlite ako podnet na prešetrenie našim orgánom činným v oblasti riešenia takýchto problémov.

Vyjadrenie k obsahu:
Článok je zostavený na základe vlastných skúseností a skúseností viacerých dotknutých osôb, ktorých osobný údaj a to telefónne číslo bolo terčom jedného, alebo viacerých komerčných správ bez toho, aby si ktokoľvek želal opakovane dostávať podobné správy. Článok si dovoľuje nazvať SMS klamlivou, pretože vzbudzuje dojem reálneho kupcu, fyzickej osoby, zatiaľ čo ide o pochybnú praktiku nalákania ľudí, ktoré až na linke pochopia, že je to firma a tá nechce ponúknuť priamy predaj, respektíve ponúka nevýhodné podmienky. Všetci z tých, čo dostali takéto správy považujú takéto jednanie za nečestné a pochybné.

Chcete predať auto? Keď budete pripravený, nič vás neprekvapí. Môžete sa na nich rovno vykašlať, alebo ako ja, ak máte hodinku času, zabaviť sa.

A aby som nezabudol, známy svoju oktáviu do mesiaca predal, za cenu ktorú si predstavoval on a nie bazár.

82 komentárov

 • Lukas 9. apríla 2013 Odpovedať

  Som ďalší Šťastný človek ktoreho oslovila Simonka Kociii. 😀 takže nech zije Google.

  Google Chrome 18.0.1025.166 Google Chrome 18.0.1025.166 Android 4.1.2 Android 4.1.2
  Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.1.2; GT-I9300 Build/JZO54K) AppleWebKit/535.19 (KHTML, like Gecko) Chrome/18.0.1025.166 Mobile Safari/535.19
 • Dena 9. apríla 2013 Odpovedať

  Tak smola, mne sice pani Koci, ani Hrabcova nepisala, ale zato vydatne a vyzivne furt od nich niekto telefonuje. Az by mal clovek pocit, ze bez kupy mojho auta krachnu 🙂 Diky za clanok, som si usetrila po ich phone masazach (skoro ma spracovali) cestu do AAA.

  Google Chrome 26.0.1410.43 Google Chrome 26.0.1410.43 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.31 (KHTML, like Gecko) Chrome/26.0.1410.43 Safari/537.31
 • Erik 26. apríla 2013 Odpovedať

  Dajte si pozor aj na meno Petr Zima, zrejme nova zacinajuca znacka. 🙂

  Google Chrome 26.0.1410.64 Google Chrome 26.0.1410.64 Windows 7 Windows 7
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.31 (KHTML, like Gecko) Chrome/26.0.1410.64 Safari/537.31
 • Vojto 23. mája 2013 Odpovedať

  Ďakujem vám za tento článok. SMS som dostal aj ja od Simona Koci. Nebiť Vás už im volám nazad. S nimi určite nechcem riešiť nič.

  Firefox 3.6.24 Firefox 3.6.24 Windows XP Windows XP
  Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.9.2.24) Gecko/20111103 Firefox/3.6.24 ( .NET CLR 3.5.30729; .NET4.0E)
 • Rudko 26. mája 2013 Odpovedať

  Svätá pravda :))) sms mi prišla jak blesk z neba 😀

  Google Chrome 27.0.1453.94 Google Chrome 27.0.1453.94 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/27.0.1453.94 Safari/537.36
 • Miki 30. mája 2013 Odpovedať

  Pridavam sa k ludom, ktorych kontaktovala Simona Koci.
  Avsak auto bolo uz predane, zabudol som vsak vymazat inzerat z jedneho z portalov.
  Paradoxne auto odo mna vykupili v AAA Auto.
  Normalne by som reagoval rovnako ako vacsina pritomnych, pretoze aj napriek tomu, ze ma kontaktovali ohladom vykupu, navstivil som ich bazar a zasiel do vykupu. Samozrejme, bola ich ponukana cena hlboko pod mojou predstavou ta ksom vzal TP a isiel prec s odovodnenim, ze auto nepotrebujem rychlo predat za kazdu cenu.
  Asi po dvoch tyzdnoch ma znova kontaktovali z vykupu a povedali aby som sa zastavil (ich bazar mam 10 min. od domu takze ma to nijako neobtazovalo) a znova ukazal vozidlo. Napriek tomu, ze si ho fotili a skusali dva tyzdne dozadu, sa zopakoval rovnaky scenar aj tento raz. Znova mi povedali ich predstavu o cene, tentokrat vyssiu ale pre mna stale neakceptovatelnu. chlapik z vykupu sa ma opytal na moju minimalnu cenu a nasledne sa znova vratil do budky telefonovat (alebo nieco). Vratil sa s vyssou sumou no stale nedostatocnou pre mna. Tak som znova odsoferoval prec. Po cca dvoch hodinach som dostal telefonat v ktotom mi oznamili, ze mi daju mnou navrhovanu cenu. Nakolko som to mal kusok som tam zasiel a isiel sa dohodnut. Chlapik mi povedal, ze cena plati iba dnes ak im tam auto necham. Musel som vsak povedat, ze dnes bohuzial nemozem ci sa teda vieme dohodnut na druhy den, pretoze predaval som aj zimne pneu. ktore som nemal po ruke. Na moje prekvapenie suhlasil.
  Na dalsi den som prisiel s autom, vykupili ho za mnou pozadovanu cenu, spisali sme formulare a bolo. Peniaze prisli na ucet.
  Chcem tym iba povedat, ze aj ked som mal viac menej negativny postoj k AAA, po tejto skusenosti sa mierne zmenil. Bol to sice beh na dlhu trat ale myslim, ze sa oplatil. Cche to iba penve nervy a vytrvalost.

  Internet Explorer 9.0 Internet Explorer 9.0 Windows 7 Windows 7
  Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; Trident/5.0)
 • odbornik na vsetko 3. júna 2013 Odpovedať

  Miki > tvoj prispevok sa mi nezda, nakolko pre AAA auto nemoze byt biznis kupovat auto v cene, ktora je vhodna aj pre cloveka , ktory sa s predajom svojho auta neponahla. Jedine, ze by si mal zaujem odkupit nimi predavane auto ako protihodnotu, na ktorom si uz ten zisk vyrobia.

  Google Chrome 27.0.1453.94 Google Chrome 27.0.1453.94 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/27.0.1453.94 Safari/537.36
 • rudo 30. septembra 2013 Odpovedať

  Teraz je z Jany Hrabcovej uz Jana Kuchtova:))

  Google Chrome 29.0.1547.76 Google Chrome 29.0.1547.76 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/29.0.1547.76 Safari/537.36
 • andrej 3. októbra 2013 Odpovedať

  Potvrdzujem,
  vcera mi pisala Jana Kuchtova! 😉
  Ked sa ozval odkazovac hned som sadol za pocitac a nasiel tento clanok.
  Dakujem autorovi, hned viem odkial vietor fuka.

  Internet Explorer 10.0 Internet Explorer 10.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/6.0)
 • marcin 8. októbra 2013 Odpovedať

  včera poobede som dal na inzerát auto a už o 2 a pol hodiny SMS od p. Jany Kuchtovej: „Dobry den, na internete som nasla Vase auto o ktore mam zaujem. Az budete mat cas, zavolajte mi prosim na 0268268032. Dakujem, Jana Kuchtova:).x780“

  Firefox 24.0 Firefox 24.0 Windows XP Windows XP
  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0
 • Mato 16. októbra 2013 Odpovedať

  Skoro som Jane zavolal… ale potom pozeram na cislo… wtf??
  Ale pridam aj moju skusenost a postupne: Inzerat som uverejnil a na druhy den mi volali z AAA auto, ze auto kupia za cenu uvedenu v inzerate, len nech rychlo pridem. Prisiel som s tym, ze oni chcu kupit auto odoma, nie opacne. Tak ma poslali do „radu na vykup“ kde boli predomnou 2ja ludia. Kym som sa dostal na rad tak presli 3 hodiny! Samotne zjednavanie asi hodina pricom sa vkuse tvaril, ze niekam telefonuje. Nakoniec ich cena bola 60% toho co som chcel ja. Tak som odisiel. Dnes som dal inzerat na dalsi server a pre zmenu to skusa Jana cez SMS 😀 😀

  Super clanok!!

  Inak taka rada pri predaji: treba skusit do aaa auta prisiet prefoteny technicak a technika sa spytat na cenu pred jazdou. Moze to usetrit kopec casu… (ale odskusane to nemam)

  Google Chrome 28.0.1500.64 Google Chrome 28.0.1500.64 Android 4.0.3 Android 4.0.3
  Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.0.3; Transformer TF101 Build/IML74K) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.64 Safari/537.36
 • opino 18. októbra 2013 Odpovedať

  SMS mi prisla do hodiny od zverejnenia inzeratu na bazosi.
  Dakujem Vam za info.
  Vychutnam si ich telefonat a snahu a hned prihodim tisicku len pre to, ze su taka super renomovana firma a mozu si to dovolit.

  Internet Explorer 9.0 Internet Explorer 9.0 Windows 7 Windows 7
  Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; Trident/5.0)
 • bobb 20. októbra 2013 Odpovedať

  No Simona Kočí a pani Hrabcova sa už premenovali na : Jana Kuchtova a z čísla 0268268032 …… len sa nedajte nachytať

  Firefox 24.0 Firefox 24.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0
 • AAA auto spamuje už aj mailom | Naše hobby 12. novembra 2013 Odpovedať

  […] agresívnom správaní sa autobazáru AAA auto som písal viacejkrát. V podstate otravujú svoju ponukou jazdených áut ľudí, ktorí […]

  WordPress 3.7.1 WordPress 3.7.1
  The Incutio XML-RPC PHP Library -- WordPress/3.7.1
 • Mato 15. novembra 2013 Odpovedať

  Reagujem na svoj komentar zo 16. oktober:
  Auto som uspesne predal.
  Nejake fakty: za auto som dal prvu cenu 2400 (co uznavam ze bolo asi trosku moc, ale bol som ochotny zlavit… ale najskor AAA ze neni problem mi vyplatit asi tuto sumu)
  Po minimalne 3 hodinach stravenych AAA a zjednani ceny som sa dostal na 1600 – tak odchadzam domov…
  Nakoniec sa mi predajom nechcelo zaoberat osobne pretoze som mal pracovne povinnosti tak som auto zaniesol do ineho bazaru kde som sa dohodol na cene 1900 – a z toho je 200 provizia bazaru a peniaze dostanem samozrejme az vtedy ked sa auto preda.
  V piatok vecer som auto zaniesol. Spisali sme zmluvu ktora mala 1 stranu (ziadna skusobna jazda, bol som vybaveny za 15 minut) a necele 2 dni v nedelu (!) mi volaju ze auto predali, ked chcem mozem si prist po peniaze. Takze v pondelok som auto na policii odhlasil (vsetko v pohode, 15 minut) a technicak som zaniesol do bazaru kde som dostal pekne 1700 a bol som spokojny.
  Toto je trasparentne a seriozne jednanie. Takze AAA nikdy viac!!!!

  Firefox 25.0 Firefox 25.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:25.0) Gecko/20100101 Firefox/25.0
 • Kvet 23. novembra 2013 Odpovedať

  Fuuu ja som pred dvoma rokmi predávala auto a tento týžden mi prišli tri SMS ale nie od Aaa auto, ale od jeho novej sestry Mototechna. Hneď mi to bolo nejaké cudne prečo píšu SMS a rovno nezavolaju. Tak som si tel číslo, z ktorého prišla SMS hodila do Googlu a dopracovala som sa až sem. Inak noví otravovači sa volajú JOZEF STARÝ a JANA KUCHTOVÁ. Zavolala som na číslo, ktoré som našla na stránke mototechna.sk a s česky hovoriacou pani to dohodla tak že som jej nadiktovala moje číslo, aby mi už neposielali žiadne SMS, tak som zvedavá. Ešte by ma zaujimalo, že ako je spoplatnený hovor na tie ich čísla.

  Safari 7.0 Safari 7.0 iPad iOS 7.0.4 iPad iOS 7.0.4
  Mozilla/5.0 (iPad; CPU OS 7_0_4 like Mac OS X) AppleWebKit/537.51.1 (KHTML, like Gecko) Version/7.0 Mobile/11B554a Safari/9537.53
 • pista 3. januára 2014 Odpovedať

  sa cudujem tej pani resp tomu panovi ze sa mu chce pisat tolko SMS :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  Internet Explorer 10.0 Internet Explorer 10.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/6.0)
 • Pepi 14. februára 2014 Odpovedať

  Nestačím sa diviť, akí sú niektorí tupí…
  Ak mi niekto pošle sms, že chce niečo odo mňa kúpiť a ja mu mám zavolať, tak sa ani neunúvam dočítať a správu mažem.
  Ak nemá na jeden telefonát, tak nemá zmysel sa zamyšľať, či má groše na moje auto, mobil, motorku, chlandičku, alebo hocičo, čo predávam…
  Vy tiež zavoláte do Tesca, že máte záujem o ich rožky a oni Vám ich hneď letia zaniesť domov?
  Ach jaj, slovač… Nepoučiteľní…
  Pritom stačí len zapnúť sedliacky rozum, netreba mať na to titul…
  Ak má ktosi reálny záujem, tak zavolá a za druhé, príde sa pozrieť… Ešte aby som sa niekam trepal a nosil mu veci ukazovať…

  Internet Explorer 10.0 Internet Explorer 10.0 Windows 8 x64 Edition Windows 8 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.2; WOW64; Trident/6.0; ASU2JS)
 • Deniskkka 11. marca 2014 Odpovedať

  Nam chodia sms od Peter Zima, a Jozef Stary :-/

  Google Chrome 33.0.1750.146 Google Chrome 33.0.1750.146 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.146 Safari/537.36
 • Frostbane 30. apríla 2014 Odpovedať

  Aktuálne Peter Zima/Jana Kuchtova, najpopulárnejšie duo českých ľudoviek :)))

  Firefox 28.0 Firefox 28.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:28.0) Gecko/20100101 Firefox/28.0
 • mat 4. mája 2014 Odpovedať

  Pred 2 tyzdnami som dal auto na 3 najvacsie slovenske auto-inzertne portaly. Auto som predal hned na druhy den sukromnej osobe. Ale odo dna, kedy som ja svoj inzerat zverejnil, mi DENNE chodia SMS od Jozefa Stareho (AAA), ze kupia moje auto za 2000€. Len pre info, ja som ho predal za x2 vyssiu cenu. Dnes som to uz nevydrzal, tak som tam zavolal, zdvihla to nejaka prispata zenska, a teplym hlasom sa spytala ako mi moze pomoct. Tak som jej povedal, ze si viac nezelam dostavat od nich SMS, kedze auto je uz niekolko dni predane. Som zvedavy ci pochopila. Spr0ste AAA auto!!!!

  Firefox 29.0 Firefox 29.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0
 • mat 4. mája 2014 Odpovedať

  Pepi, lenze oni s tym SMS-kovanim neprestanu, chapes??? Budu otravovat donekonecna. V tom je cely problem. Kym sa im neozves a nepovyhrazas sa.

  Firefox 29.0 Firefox 29.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0
 • Mike 16. mája 2014 Odpovedať

  Dovoľujem si privítať sa v klube odrbávaných od našich českých susedov z AAA,mne zas došla SMS od nejakej „Jany Kuchtovej“,a ja somár tam ešte volám.Keď som v telefone začul hlas nejakého pepíka, hneď mi došlo“vo co de“, šmejdi jedni posratí!

  Internet Explorer 9.0 Internet Explorer 9.0 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; Win64; x64; Trident/5.0)
 • gustinka 1. júna 2014 Odpovedať

  Velka vdaka autorovi za clanok 🙂
  Okrem aaa si treba dat pozor aj na sms typu: „kindly reply to me mort.kjaer356@gmail.com with your last price for your car as I‘ m interested in buying it…. Podla zahranicnych stranok ide o podfuk pri platbe cez Paypal.

  Google Chrome 32.0.1700.99 Google Chrome 32.0.1700.99 Android 4.4.2 Android 4.4.2
  Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.4.2; Nexus 10 Build/KOT49H) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/32.0.1700.99 Safari/537.36
 • ja 10. septembra 2014 Odpovedať

  ..nove meno – Sarka Tumova…vdaka za tento clanok a za google :-)…sms prisla do 10 minut od vlozenia inzeratu na web..tak som zvedava ako to bude pokracovat 😀

  Google Chrome 37.0.2062.103 Google Chrome 37.0.2062.103 Windows Vista Windows Vista
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/37.0.2062.103 Safari/537.36
 • mku 30. septembra 2014 Odpovedať

  nove meno Jana Kuchtova, sms prisla z cisla 02/682 680 25

  Google Chrome 37.0.2062.124 Google Chrome 37.0.2062.124 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/37.0.2062.124 Safari/537.36
 • přítel z čech 5. novembra 2014 Odpovedať

  Je pravdou že áčka jsou na výkup vozů „hovada“, ale koupil jsem od nich jednou auto za dobrou cenu dobré auto a ještě jsem si vydindal od nich slevu a nové brzdy, ale trvalo to 5 hodin, na druhou stranu jsem jim za to dal protiúčtem druhé auto u kterého jsem taktně pomlčel o různých závadách, i proto jsem zvolil je, někdo normální by mi za to ani tolik nedal a nejsem rozhodně takový jak oni tak bych to ani nezkusil. U nich jsem to dělal s radostí a elánem. Taky jsem se činil abych výkupčího technika zabavil. Zase na druhou stranu když bych se měl odměnit za svůj neuvěřitelný herecký výkon penězi tak je to tak šul nul. Rozhodně ale lituji těch lidí co se tam za těch 5 hodin vystřídalo a nebylo jich málo, tedy na výkup vozu, těch nadávek a někteří chudáci dokonce prodali. Každý na áčka nadává jací jsou hajzli, ale běžte se tam podívat, lidi jsou nepoučitelní. Dá se tam ale koupit celkem dobrý vůz a za dobrý peníz, toto je můj názor.

  Firefox 31.0 Firefox 31.0 Windows 8.1 x64 Edition Windows 8.1 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0
 • priatel zo Slovenska 6. marca 2015 Odpovedať

  pritel z cech > ano , urcite ak mas stastie tak tam mozes kupit aj dobre auto za priatelnu cenu, ale len vtedy, ak ho tam nejaky oklamany clovek predal pod cenou. Ak vsak niekto narazi na to tvoje podvodnicke auto, co si im predal, tak asi nebude jeho kupca stastny. Tato tema ale nie je o tom, ci su tam dobre auta alebo nie, ale o tom, ze su to nezeriozni , hajz…

  Google Chrome 40.0.2214.115 Google Chrome 40.0.2214.115 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.115 Safari/537.36
 • Chceli ste predať auto a kontaktovalo vás číslo 0268268018? » HOAX 8. októbra 2020 Odpovedať

  […] Doplnenie dňa 27. 10. 2012: Autobazár AAA Auto svoje triky skúšala aj na pána, ktorý sa rozhodol to všetko zavesiť na web. Po pravde nevedno dokedy bude táto jeho skúsenosť online, keďže autobazár možno čoskoro bude chcieť negatívny článok odstrániť, no odporúčame si ho prečítať, pretože popisuje presne príbeh a praktiky, ktorými sa momentálne stáva pomerne známym miestom. Článok: http://nasehobby.sk/chcem-vase-auto-volajte-0268268024/ […]

  WordPress 5.5.1 WordPress 5.5.1
  The Incutio XML-RPC PHP Library -- WordPress/5.5.1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.