web analytics

Databáza čísiel zmeškaných hovorov

Ak sa vám občas stáva, že máte zmeškaný hovor a po zavolaní späť zistíte, že to neznáme číslo patrí nejakému pochybnému obchodníkovi, ktorý z vás len chce vytiahnuť peniaze, odteraz môžete využiť internetovú službu, pomocou ktorej vopred zistíte, o čie číslo sa jedná a ušetríte si nie len čas a peniaze za zbytočný hovor, ale aj svoje nervy.

Najčastejšie sa vám môže stať, že počas jedného hovoru z mobilu sa vám snaží niekto dovolať a po skončení prvého hovoru v očakávaní mena volajúceho z vášho uloženého zoznamu v telefóne vidíte len číslo, ktoré nepoznáte a neviete komu patrí. Väčšinou má človek pocit, že sa jedná o niečo dôležité a preto zavolá späť aj na neznáme číslo. O to väčšia je vaša zlosť, keď na druhej strane je predajca špeciálnych prikrývok, úsporných hrncov alebo výhodných poistiek. Samozrejme výhodných pre neho, keďže za vás dostane províziu, keď vás ukecá. A všetko to zaplatíte vy, vrátane toho hovoru.

Ešte horšie môže byť, keď máte na displeji mobilu zmeškaný hovor od niekoho, kto vám nezavolá, len vás prezvoní. Túto drzú praktiku nepoužívajú len študenti bez peňazí. Veľmi často môže ísť o audiotextové alebo zahraničné číslo, podobné nášmu, len cena z také zavolanie nie je malá a pri budúcej faktúre sa môžete opäť celkom dobre rozčúliť.

Tomu všetkému môžete jednoducho predísť skontrolovaním čísla na internete. Ak už niekto mal s jeho užívateľom skúsenosti, celkom určite sa one podelil. A vy si tak môžete pozrieť nie len to, komu patrí, ale aj názory ostatných postihnutých. Sami môžete pripojiť svoje postrehy a informácia o čísle, ktoré vás otravovalo, pomôže zase niekomu inému.

Ale nie len negatívne správy sa tu dozviete. Na stránke SMS prianí môžete vybrať niečo pekné k narodeninám, meninám či len tak a potešiť niekoho blízkeho, aby aj tá osoba vedela, že vám na nej záleží.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.