web analytics

Hovory po 1. minúte zadarmo

Páčila by sa vám takáto ponuka vášho mobilného operátora? Znížilo by vám to náklady na telefonovanie? Tak od dnes majú zákazníci jedného z operátorov takúto možnosť úplne automaticky, bez aktivácie a bez ďalších podmienok k dispozícii.

Možnosť volať po tretej minúte bez ďalšieho účtovania ponúkala Telefonica 02 svojím zákazníkom na programoch O2 Fér na faktúru aj na predplatených kartách pri hovoroch do vlastnej siete. Počas telefonovania jednoducho po tretej minúte sa zastavila tarifikácia a ďalej ste volali zadarmo. Pravda, najneskôr po hodine vás automatika odpojila, vypla.

Pre ľudí, volajúcich dlhé telefonáty, to bola výhodná ponuka. Okrem ďalších, ako napríklad predplatených „Mojim trom“ za šesť eur a podobne. A samozrejme sekundová tarifikácia od prvej sekundy, čo nie je až také samozrejmé u konkurenčných operátorov.

Od 9. apríla 2013 umožňuje Telefonica O2 svojím O2 Fér zákazníkom takéto telefonáty už od skončenej prvej minúty. Pokiaľ netelefonujete veľké množstvo krátkych hovorov, prakticky to pre vás znamená jeden telefonát za 13 centov (vrátane DPH), hoci aj hodinový.

.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.