web analytics

Kde si požičať prívesný vozík

vozik Prívesné vozíky sú lacným spôsobom prepravy nákladov za pomoci osobného automobilu. Dnes už vlastní auto takmer každá rodina a mnoho z nich je vybavených ťažným zariadením. Kto však potrebuje voziť náklady, ktoré sa nezmestia do kufra jeho auta len sporadicky, radšej si prívesný vozík požičia, ako by ho mal kupovať. Kde sa oplatí prívesný vozík si požičať?

Väčšina zná s sa zrejme obráti na príbuzného, alebo kamaráta, keď potrebuje zviezť úrodu zo záhradky alebo presťahovať starý nábytok z predaného domu. Ale skúste sa vžiť do role príbuzného, za ktorým každý chodí, aby mu požičal jeho prívesný vozík na pár dní. Ako by ste asi reagovali? Alebo ako sa vám bude pozdávať, keď vám síce sľúbi požičať príves, ale na mieste zistíte, že potrebuje vymeniť žiarovku v zadných svetlách a dofúkať pneumatiky. A má vôbec platnú STK? A zrazu máte meškanie, a to ste ešte ani nevyrazili na cestu.

Aby ste sa vyhli podobným problémom s požičaným prívesom, využite služby prevádzky požičovňa prívesných vozíkov Bratislava a môžete hneď odísť s prívesom v perfektnom stave. Záleží len na vás, či si zvolíte požičanie len na pár hodín, celý deň či víkend. Alebo váš čaká práca na dlhšie a potrebujete vozík na dva týždne? Ani to nie je problém.

Požičanie vozíka vás vyjde lacnejšie, ako jeho kúpa a následná starostlivosť oň, garážovanie a pravidelné kontroly. Najmä ak jazdíte s prívesom len občas, je pôžičovňa vozíkov ekonomickým riešením problému prepravy rozmerných nákladov za osobným autom.

motoprepravnik

Špeciálnym prípadom môže byť kúpa auta v zahraničí a jeho následná preprava domov. Prepravné značky môžu výhodnú kúpu predražiť, prívesný vozík na prepravu automobilov súčasne pomôže znížiť náklady na palivo aj na poplatky za diaľnice. A vedeli ste, že sa dá požičať aj vozík na prepravu motoriek? Chceli by ste stráviť pár dní v motocyklistickom raji, ale súčasne potrebujete autom previesť batožinu, oblečenie, deti… Prívesný vozík z pôžičovne ľahko vyrieši aj tento problém.

Ťažným zariadením je dnes vybavených už množstvo automobilov. Používajú sa nie len na ťahanie nákladných alebo osobných prívesov, ale aj na montáž nosičov bicyklov. Pretože predpisy vyžadujú odnímateľné ťažné zariadenie, na mnohých autách ich nevidno, pretože najviditeľnejšia časť, guľa, je uložená v kufri auta.

Ak teda nabudúce budete potrebovať previezť rozmernejší náklad, nemusíte hneď objednávať dodávku ani uháňať suseda o jeho starú vlečku. Vyberte si v pôžičovni prívesných vozíkov a jazdite bez starostí.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.