web analytics

Najlepší účet k Paypalu

Paypal je najlepšia možnosť, ako zaplatiť za internetový nákup v zahraničí. Je to rýchle, spoľahlivé a bezpečné. Či už nakupujete z Číny, Hong-Kongu alebo zo štátov Európskej únie, platba za tovar alebo služby PayPalom je najvýhodnejšia. Aby ste ale mohli využívať Paypal, musíte k nemu priradiť platobnú kartu svojej banky. Ktorá z bánk je pre spárovanie s PayPalom najvýhodnejšia?

PayPal môže slúžiť aj na príjem peňazí, ak predávate služby alebo tovar, a to nie len do zahraničia. Aj v rámci Slovenska je možné využívať Paypal. Prevod je takmer okamžitý a dokonca máte možnosť viesť konto vo viacerých menách. A peniaze na Paypale používať na svoje platby. Keď ich však chcete využiť mimo Paypalu, treba ich previesť na váš bankový účet.

Peniaze na PayPal účte ale nemusíte mať, aby ste mohli platiť za svoje nákupy. Stačí mať akýkoľvek bankový účet, ku ktorému máte vydanú (debetnú) platobnú kartu. Tú si spárujete s účtom Paypal a pri platení sa použijú peniaze v vášho účtu, Paypal z neho stiahne požadovanú sumu. Aby sa vám nákupy v zahraničí, platené cez Paypal oplatili, je dobré, aby ste mali bankový účet bez poplatkov a k nemu tiež vydanú dobrú platobnú kartu, ktorá umožňuje platbu cez internet (má vzadu za podpisom bezpečnostný číselný kód) tiež bez poplatku. A aby ste si v rámci bezpečnosti platieb vedeli sami nastavovať denný aj mesačný limit pre platby cez internet.

Toto všetko vám umožní účet v mBank. Ak zaplatíte za mesiac aspoň 20 eur cez terminál v obchode alebo v reštaurácie, alebo aj cez internet (PayPal), vedenie VISA karty je zadarmo. Takže prakticky máte celý účet zdarma, s pohodlným ovládaním cez internetbanking. Už vám nič nestojí v ceste za nákupmi cez internet, platené medzinárodne uznávaným systémom PayPal.