web analytics

Neodmysliteľné súčasti každého automobilu

Aby každý jeden automobil mohol jazdiť, mal by mať zabezpečenú kompletnú výbavu. Nielen lekárnička patrí do povinnej výbavy každého auta, ale aj deflektor a koberce do auta. Viac o týchto neodmysliteľných súčastiach každého automobilu si povieme nižšie.

Deflektory – vynikajúca pomôcka cez leto

Deflektory sú protiprievanové clony na predné a zadné okná. Počas jazdy vám umožnia prísun čerstvého vzduchu bez toho, aby vás ufúklo. Ich veľkou výhodou je znížená hlučnosť a zabraňovanie kvapkaniu dažďovej vody pri pootvorení okna. Každému automobilu dodávajú športovejší vzhľad a to najdôležitejšie nakoniec – zabraňujú zahmlievaniu okien.

Vyrábajú sa na konkrétne typy automobilov. Ak máte trebárs auto značky Škoda, vyhľadávajte deflektory Škoda. Iné deflektory by na váš automobil určite nepasovali. Deflektory sú väčšinou vyrábané v dymovej farbe, ktoré značne znižujú priepustnosť nebezpečného UV žiarenia. Najviac ich oceníte práve v tomto období – cez leto.

koberce-gumove

Najlepšie koberce do auta

Autokoberce vyrobené na mieru vám ochránia podlahu v interiéri automobilu. Po mnohých testoch vyšli z toho najlepšie práve pryžové autokoberce značky Rigum. Za týmito kobercami stojí niekoľko hodín výroby. Ak vás už dlhšiu dobu trápia staré rohože do auta, neváhajte a meňte ich práve za Rigum autokoberce.

Ak vám niektorá z týchto povinných súčiastok chýba, skočte si ju kúpiť. Odporúčame vám naauto.sk. Práve tam nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje auto.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.